• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה- עץ הרשמה (נסגר)

א. למה אי אפשר לפטר אותנו? מה גם שאחרי חודשיים בלי משימה הייתי מתפטר לבד אם המשכורת לא נכנסת.
ב. אז אפשר או אי אפשר להשתמש בספרי הרחבה? קודם אתה אומר לו שאי אפשר ואז שהוא יכול. בכל מקרה הספרים האלה מוסיפים הרבה אפשרויות (סמוראי תחומי השפעה נוספים וכו'), חבל לדעתי לא לאפשר אותם.
ג. אפשר לקבל רשימה של מקומות באורלן?

lonewolf אמר/ה:
לא. הספר היחיד שאפשר להשתמש בו הוא הספר הבסיסי.

מה זאת אומרת אסור ספרי הרחבה? לדמות שלי יש גזע מספר הרחבה (aasimar) וסאבקלאס מספר הרחבה (divine soul). נוסף לכך, אני מטיל קנטריפ מסוים מספר הרחבה.

1. מה החוק הזה שאומר שאסור למשל אדם מביתו והעבודה זה הבית שלנו. מי שלא עובד מקבל משכורת? האם יש באורלן עוד חוקים לא חכמים?
2. גרגויל צודק, התכוונתי למקומות ספיציפיים, ואני רוצה קצת פירוט. לא רק השם של העיר אלא מאפיינים שלה שיעזרו לי לפתח לדמות שלי אישיות

נ.ב. ואם אתה עורך את ההודעה הראשונה לבקשתי תעדכן שאתה עורך

גרגויל אמר/ה:
מאכזב, אני מבואס שכל העבודה שלי הייתה לשווא. בהצלחה במשחק הבא שלך, אני לא בטוח אם אני עומד להשתתף בו

תגיד,אתה רציני?
הוא אומר לך שמסיבות אישיות הוא לא יכול להריץ,ואתה מתלונן? הוא לא רצה לגרום לך מועקה,אני בטוח,ותמיד אפשר לכתוב בדרכים מעודנות.
אגב,כמדומני שהייתה איתך סצנה דומה,שאתה פתחת משחק,נרשמו אליו משתתפים,וסגרת אותו לבסוף.

ח'ברה, תרגעו. אין סיבה להתחיל להשתלח כאן באנשים- אני מבין את תחושת הביאוס של להשקיע במשחק רק כדי לגלות שהוא לא ייצא לפועל בסופו של דבר- אבל אלה החיים.
ויותר חשוב- גם אם אנשים מתעצבנים, גם אם אנשים מאוכזבים, זה בסדר. אין סיבה לרדת לטונים האלה. לפני שאתם שולחים הודעה, תחשבו קצת אם זה באמת הניסוח המכבד ביותר שאתם יכולים לכתוב אותה בו.

הנושא ננעל. lonewolf, בהצלחה בהמשך. שלח לי הודעה פרטית אם אתה רוצה לפתוח את העץ הזה מחדש.

עריכה: הנושא נפתח, בהצלחה בחיפוש השחקנים.

אז הנושא נפתח מחדש, וכמה עדכונים:
בלי הוריאנט לבן אנוש.
ספר בסיסי בלבד, אלא אם יש לכם סיבה מאוד טובה, ואז תצטרכו לשלוח לי את המקצוע/גזע לאישור, כי אין לי את ספקי ההרחבה.
גרגויל, תודיע אם אתה עדיין מעוניין לשחק.

tkhag1 אמר/ה:
lonewolf אמר/ה:
בלי הוריאנט לבן אנוש.
כמו שאמרתי, לא יהיו לך בני אנוש.

הוריאנט שבור מאוד חוץ מזה אני חושב לשחק בן אנוש (בעיקר מהסיבה שהגזעים האהובים עליי לא אפשריים למשחק).

אה, שכחתי.
אפשר לשחק איזה גזע שאתם רוצים, אבל למעשה כולכם תשחקו בני אדם. כלומר, אם אתם משחקים אורק או דם דרקון אתם בעצם תשחקו בני אדם מאוד גדולים. אם אתם משחקים ננס, אתם בעצם תשחקו בן אדם נמוך וקטן.

ועוד משהו- ציפיות מהשחקנים:
להשקיע, כלומר לא לכתוב "אני משכנע אותו", תכתבו מה אתם אומרים.
וגם לא להעלם לכל כך הרבה זמן בלי להודיע למה.
אם יש לכם ציפיות ממני, תכתבו.

וגם- מחשבות בספוילר, אם אתם לבד, תכתבו בספוילר, אבל פעולות וכל מיני דברים אחרים שאתם עושים ואחד מהשחקים רואה אותכם עושים אותו, תכתבו בגלוי.

חזרה