• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

סטטוס
נעול לתגובות.
[mention]nextorl[/mention]
למה? אני חושב שזה בדיוק המקום.אני לא אפתח עץ הרשמה במידה ואף אחד לא ירצה,ומי ששואל שאלות כנראה רוצה להיות בטוח שכדאי לו להצטרף.

[mention]kwint stormbellow[/mention]
1.סלח לי על הבורות,אבל אני די חדש במו"ד.מה זה ארטיפיסר?(יכול להיות שאם תרשום את זה באנגלית אדע)
2.עקרונית רק במדריך לשחקן למו"ד 5,אבל אני פתוח לאפשרויות.תציע ונראה.
3.אני חושב משהו ביניהם.אני מאמין שבהרפתקאות הדגש הוא על מכאניקה,אבל היות וזה חצי חצי ולך תדע לאן זה יגלוש,אני חושב שגם התשובה היא חצי חצי.
4.אני ממליץ מאוד לקרוא על CHULT בממלכות נשכחות,מכיוון שזה האזור שבו מתרחשת העלילה,אבל אפשר לקרוא ממש בקצרה,כי גם ככה ההרפתקה עצמה אמורה להתרחש באזור שהוא לא חלק מהמפה המקורית והשחקנים לא אמורים לדעת עליו.
5.פלאי התרגום האוטומטי.התכוונתי למודול

[mention]גרגויל[/mention]
תוכל לשלוח לי את הלחשים שאתה רוצה?

אגב,אני כנראה אפתח את העץ הרשמה ביום שני,במידה ואצליח להעביר את ההרפתקה לעולם שלי - מה טוב

פתחתי עץ הרשמה למשחק.אגב,[mention]dragonitzan[/mention] אתה יכול להשתמש בספר.לא כתבתי אותו שם כי הוא גם נותן מידע על ארצות שלא קשורות לפי דעתי.

המגדל הבודד אמר/ה:
מישהו יהיה מעוניין לשחק במשחק חופשיטה של מרד הדוכסויות?
אמנם זה משחק שנסגר, אבל הייתי רוצה לשחזר אותו, מזווית אחרת. הבנתי שלנהל כפר כלורד זה לא דבר מעניין, לפחות לא בהתחלה. אז הייתי רוצה שהפעם המשחק יתנהל סביב הדמויות שיתפקדו כחבורת שכירי חרב וחבורת יועצים המקורבים לשלטונות. כל קבוצה תחתור לניצחון, שיקרה כאשר כל המטרות (אותן השחקנים יקבעו לעצמם מראש) של השחקנים מצד מסויים יתבצעו, או שאחד הצדדים ייהרג בקרב.
אז התפנה לי זמן להתחיל את המשחק, אבל ראיתי שיש כמות גדולה מאוד של משחקים שרצים בפורום, ולכן רציתי לשאול האם מישהו יהיה בכלל מעוניין במשחק?
אני לא רוצה לייצר "תחרות" מיותרת עם מנחים אחרים על ההשקעה של שחקנים, כדי לא לפגוע באף אחד מהמשחקים הקיימים.
המשחק יהיה בעולם אחר עם עלילה אחרת מהמשחק הקודם, ועם קו עלילה שונה ממה שהוא היה בפעם הקודמת.

אני מתחיל בשיטה, אבל אני יכול לנסות. בתנאי ולא תהרוג שחקנים שחורגים מההסללה שלך בעזרת חץ מהחלון.

אני ממליץ לך להסתכל היטב בקצב ההתקדמות של ההרפתקאות שרצית בפורום, אלא אם מדובר בחברות אנשים שמסכימה להגיב מספר פעמים ביום, גם הרפתקה קצרה יכולה להימשך חודשים ארוכים.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה