• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הקמת קבוצה חדשה במרכז

היי לכולם,
עכשיו שנגמרה תקופת המבחנים החלטתי עד הסמסטר החדש לפתוח קבוצה חדשה. בגלל שאין לנו הרבה זמן עד שאני נחטף שוב לסמסטר תובעני ככל הנראה החבורה תגיע מדרגה 1-5. כך שזה מעולה לשחקנים חדשים לשיטה (ולמשחקי תפקידים בכלל ) שרוצים היכרות זריזה ויותר מעמיקה מחד"פ. או לשחקנים וותיקים שמעוניינים לקמפיין קצר לתקופת הקיץ.
ועכשיו לפרטים החשובים:
- אנחנו נשחק בשיטה פאת'פיינדר 1
- המטרה של המשחק היא להעביר חוויה דיי מאוזנת כלומר, המשחק לא יהיה משחק פוליטי או hack and slash.
- התכנון הוא שהקבוצה תיפגש על בסיס שבועי ככל הנראה בימי שבת בשעות אחר הצהריים במרכז נקסוס בראשון לציון.
- אנחנו נשחק בעולם איי הסערה (אין שום צורך להיכרות מוקדמת עם העולם ), ככל הנראה את ההרפתקאות המוכנות שהוציאו בשבילו ומספר הרפתקאות שאני אכתוב או יתאים לעולם.
- טווח הגילאים שאני מכוון אליו הוא בין 18-25.
- עוד דבר חשוב, אפשר לשחק כל מקצוע מכל ספר רשמי של חברת פאיזו. אבל רק גזעים מספר הבסיס .
אני חושב שכיסיתי הכל 🤔 אבל בכל מקרה לכל שאלה או טענה תמיד אפשר לפנות אלי במייל [email protected] .

חזרה