• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות [תגובות] עדכון ההיסטוריה של משחקי תפקידים בעברית

מאז תחילת ימי הפונדק, אחד הפרויקטים שאנו שוקדים עליו הוא קו הזמן - היסטוריה של משחקי תפקידים בעברית. עמוד זה מהווה מאגר מידע של כלל הספרים שתורגמו לעברית משיטות מסחריות כמו-גם ספרים מקוריים פיזיים בעברית שיצאו לשיטות הללו והגיעו .לשוק הרחב

אז עברו מעל לשלוש שנים מאז העדכון האחרון של קו הזמן, אבל לאחרונה קיבלנו כמה תמונות כריכה חדשות ומשופרות, הן ברזולוציה והן באיכות - חלקן ממדף הספרים הביתי שלי וחלקן ממקומות אחרים. אז זה הזמן לתמונה באיכות גבוהה של כריכת הנשגבים, שיפור חלק מקופסאות המו"ד בעברית, עדכון אגף הפאת'פיינדר ועוד. 

כנסו לקו הזמן, וגלו נוסטלגיה והיסטוריה :)

קרא את הכתבה...

בשלב הזה אפשר גם להכניס לקו הזמן ספרים נוספים שיצאו בעברית עבור שיטות ספציפיות - ההרפתקה המקורית של "פגסוס" לפאת'פיינדר, המהדורה המחודשת של "ואנור" וספר השיטה "פלאים: גיבורי המחר" :)

בנוסף - שים לב שבהופעה הראשונה של המונח "מרוצללים" בקו הזמן, נכתב בטעות "מרוצצללים".

אני זוכר שנתקלתי בו פעם בפריק, שלדעתי היו היחידים שהיו מוכנים למכור אותה. זה פשוט היה ספר נוראי ועצוב ביחד - נוראי כי הוא היה ספר נורא, ועצוב כי האדם בבירור השקיע הרבה זמן וכסף
בספר...

משעשע שעוד מישהו זוכר את זה, מעניין אם למישהו יש בכלל עותק של זה.

The oldman אמר/ה:
אני זוכר שנתקלתי בו פעם בפריק, שלדעתי היו היחידים שהיו מוכנים למכור אותה. זה פשוט היה ספר נוראי ועצוב ביחד - נוראי כי הוא היה ספר נורא, ועצוב כי האדם בבירור השקיע הרבה זמן וכסף
בספר..

אני זוכר שראיתי אותו למכירה באיזה כנס, ודווקא לא התרשמתי מהפקה יוקרתית. זה די הזכיר את ספר המחזור מחטיבת הביניים שלי. הציורים היו די נחמדים בשחור לבן, אבל קריפיים משהו. בתוכן לא ממש התעמקתי ואני רק זוכר משם הידרה-נשר (הידרה עם ראשי נשרים) וסלייפניר (סוס קריפי עם 8 רגליים, מבוסס על הסוס של אודין שאותו המליט לוקי. כן, קראתם נכון).

חזרה