• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקים מומלצים

Darki

פונדקאי ותיק
טוב,אחרי שגמרתי את המשחק הקודם ששיחקתי,אשמח לשחק במשחק אחר.הבעיה שלי היא ש... אין לי שום רעיון.
מה שאני צריך זה בעצם משחק תפקידים,טוב,למחשב ושלא מורח את הזמן.יש הצעות?

האמת שלא כול כך משנה לי.מה שאתם חושבים שהוא טוב אני אראה אם הוא מתאים לי.מה שאני יודע זה שאני לא רוצה משחקי באטל רויאל וכדומה,היות והדרך היחידה להתקדם בהם היא בתכלס כסף.

האמת שקהילה זה פחות הדבר שחשוב לי,היות והכוונה שלי היא למשחקי תפקידים סיפוריים.מסתבר שהנחת היסוד שלי שמשחקי תפקידים שווה למשחקי תפקידים סיפוריים לא הייתה נכונה.ראיתי את המשחק ופחות התלהבתי,אבל תודה רבה בכול זאת.חשוב לציין שאין לי בעיה לקנות משחקים,רק ציינתי את העובדה שרוב משחקי הבאטל רויאל הם כאלה שצריך כסף כדי להתקדם במשחק.כול עוד התשלום הוא חד פעמי אני לגמרי סבבה.

Darki אמר/ה:
@ariel127711

תודה רבה! סתם שאלה עקרונית:מאיזו שנה המשחק הזה?

וורבאנד הוא דיי ישן מ2010/08 כל הקטע בוורבנד זה שהוא אחד המשחקים הכי טובים למודים שאי-פעם יצאו, אם יש בעיה עם הגרפיקה יש את כבישות הויקינגים שהגרפיקה שם משתפרת או לחילופין יש מודים.

המפתחים עובדים על משחק חדש כבר עשור(+/-) והגרפיקה שלו מאוד טובה אבל כנראה שיקח לו הרבה זמן להשתחרר לציבור בנתיים היה בטא סגורה לגמרי(רק למשפחה ולחברים של המפתחים) בקרוב יוצא בטא סגורה ולאחר מכן יוצא בטא פתוחה כל גרסאות הבטא יהיו במוטליפלייר בלבד ולא בעיקר המשחק(הקמפיין) אבל עדיין הבטא אדירה.

lonewolf אמר/ה:
סתם שאלה- איך אתה יודע שהבטא אדירה אם לא שיחקת בה? או שאני טועה?

1. היה בטא כזאת בעבר לפני שוורבאנד יצא היא הייתה מעולה
2. חלק עיקרי ממה שיש בבטא כבר נוסה בכנסים כמו e3 והכנס בגרמניה ואם תשאל אותי זה נראה עשוי טוב ופשוט אדיר.
3. ישהמון מידע על המשחק עצמו ואיך הוא יהיה ותנהל כולל מידע על הבטא יהיה פלגים ותרבויות יחידות נשקים ושריונות שונים ועוד.

כל מה שצנייתי ביחד אפשר להגיד שהוא יותר טוב מאשר לשחק בבטא 2 פעמים או יותר

אני לא בטוח אם זה רלוונטי במיוחד אבל בכל מקרה אכתוב כמה משחקים שנהנתי מהם the elder scrolls v skyrim,
The witcher 3: Wild hunt, Half-life 2, Portal 2, halo master chief collection, world of warcraft, Read dead redemption 2 ו... זהו

חזרה