• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

עיר
אפולו מחייך חיוך סדסטי כדי למכור את ההצגה ומקרב אותו לאוזן שלו בעוד הפגיון מלטף קלות את פניו "סוחטים אותי באמצעות אחותי, הולו עוקב אחרי כרגע ואמור לדווח על הפעולות שלי, אנחנו צריכים להיפטר ממנו, תמשיך עם ההצגה, תן לי סיבה לקחת אותך בשבי, יש לי תוכנית"

מצודה
אלי נאנחת בתסכול. הגובלין הזה עולה לה על העצבים. הם כבר הרגו אותו קודם, וגם לפני שפשוט החזירו אותו לחיים הוא היה בלתי נסבל בעליל.
למרבה צערו של שן-ברזל, אלי הולכת לדאוג לזה שהיא תעלה לו על העצבים.
"אתה יודע," היא אומרת, "היה לי מורה שטען שגובלינים הם לא בני אדם. זה ברור, כן? אתם פשוט לא בני אדם. הוא התכוון לזה שאתם לא חושבים כמונו, לא אנושיים כמונו, כל מיני כאלה. אני לא חושבת שהוא צודק. פגשתי הרבה גובלינים שהיו בדיוק כמו בני אדם.
אבל אני כמעט בטוחה שהמורה הזה פשוט פגש אותך, כי באמת קשה להבדיל בינך לבין הסוס שאכלת קודם."
META
לגלוג אכזרי (אלא מה?) על שן ברזל
12+7=19 נגד רצון. בפגיעה, 6+7=13 נזק תודעה, ועד סוף תורי הבא יש לו 2- להתקפה.

[spoiler title=משאבי דמות]
24/30 חיים
6/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 1
כוחות מנוצלים:
התקלות:
יומיים: צרחה מעוררת
[/spoiler]

שן ברזל נופל אל הרצפה, מת שוב. אבל כמו שאמר ספלאג - שן ברזל תמיד חוזר. והוא חוזר עוד פעם, חלש ומוחלש מתמיד, קצף נוזל מהמסכה שלו, ניתז על ראליין וסיגפריד. בינתיים, הדלת נפתחת, ואתם רואים כהן אחד בגלימות מעוטרות בסמלי גולגולות עומד מעל המזבח עם פגיון ביד, מעל גוף של אלפית בגלימות קרועות עם סמלים של שמש. לא ברור אם היא עדיין בחיים. עוד עומדים שם ראליין וכמה הולואים דמויי לטאה, ששומרים על הכניסה היטב. "נו, נראה שיש לנו פולשים" אומר הכהן. "אל תתנו להם להיכנס" הוא אומר לראליין ולהולואים. ראליין השני שולף שני חיצים, ויורה אותם בסיגפריד. אחד החיצים מחטיא, ופוגע באחד הקירות, שם הוא מתמוסס לכתם שחור מסריח. החץ השני פוגע בסיגפריד, פוצע אותו, ומתמוסס בתוך הגוף שלו בצבע שחור ומסריח.
meta
התקפות נגד סיגפריד
התקפה כפולה
11 נגד דרג"ש. החטאה.
20 טבעי. 10 נזק.
ריר חומצי כל אויב סמוך לשן ברזל במותו סופג 5 נזק חומצה.
התקפות נגד ראליין
ריר חומצי כל אויב סמוך לשן ברזל במותו סופג 5 נזק חומצה.

הילה של שן ברזל
ריר חומצי כל אויב שמסיים את תורו בסמוך לשן ברזל סופג 5 נזק חומצה.

מצודה
סגפריד יורק דם, נמאס לו מכל השטויות הללו, נמאס לו מהולוים, נמאס לו מאלפים כפולים, נמאס לו באופן כללי.
הוא נע קדימה, דואג להכניס את הגרזן בראש של המתחזה, ולנקום בו על החץ מקודם.
META
תנועה -לדחוף קדימה, בוחר בשן ברזל, כל עוד שאני מסיים את התנועה שלי לידו, אני לא מעורר מזדמנת
רגילה - ביקוע על ראלין 2 - 22 נגד דרג"ש - והוא מסומן
15 נזק.
ושן ברזל סופג 4 נזק מהביקוע.

OUT
אם ההילה של שן ברזל עדיין קיימת בסוף תורי למרות שהוא יורד מתחת ל0 נק"פ. אני יורד בעצמי ל0 נק"פ.

משאבים
משאבים
נק"פ 5/33 (או 0, תלוי בהילה של שן ברזל)
פרצ" 4/10
כוחות מנוצלים : שיסוף מסיח

"כי אני יודע מה שאתה צריך לדעת" הוא לוחש. "אבל לאן את מתכוון לקחת אותי?" הוא שואל. הוא מרים את ידיו וזורק את המטה, נותן לאפולו לקשור אותן. "אם כך, קח אותי. אבל לא תצליח להוציא ממני מילה" הוא מתריס כלפי אפולו

מצודה
"ראליין?" ת'אליסרה מרימה גבה לראליין הקרוב יותר אליה, ובלי לחכות לתשובה מטילה לחש על ראליין המזוייף ושני ההולואים שלצידו, גורמת להם להאמין שהאדמה תחתם נחצית ובולעת אותם.
META
מטיל Phantom Chasm על O7 (סימנתי במפה)
נגד ראליין 2, 8+9=17 נגד רצון
נגד הולו 1, 13+9=22 נגד רצון
נגד הולו 2, 11+9=20 נגד רצון
בפגיעה, מטרה חוטפת 9+7=16 נזק תודעה ונופלת שרועה. המטרה נטועה וסובלת ממחסר -2 להתקפות על ת'אליסרה עד סוף תורי הבא.
בפספוס, המטרה חוטפת 8 נזק ונופלת שרועה.
השפעה, כל אויב שנכנס לאזור האפור עד סוף ההתקלות נופל שרוע.

פעולה משנית, שולף בקבוקון מים קדושים

משאבים
מצבים

נק"פ
27\27 נק"פ
7\7 פרצים

לחשים \ השפעות
לחשים מוכנים: צללים לופתים, תהום אשלייתית, מגן

כוחות שנוצלו
נוצלו (היתקלות):
נוצלו (יומיים): Phantom Chasm
נקודות פעולה: 0

כסף וחפצים
230 זהב
1 בקבוקי מים קדושים
שריון דחייה +1. יומי, פעולה משנית. לא נוצל.

מצודה
ראליין המזויף מגלה שאלי יודעת לחפור היטב גם לו, וסובל תחת פטפוטיה של אלי, בעוד סיגפריד מרגיש את פצעיו נסגרים ומתרפאים.
Meta
פעולה משנית: מילת תפארת על סיגפריד, הוא יכול לנצל פרץ ריפוי ולרפא את ערכו+5.
רגילה: לגלוג אכזרי אל ראליין המזויף, [dice:8kg1sf06]722667:0[/dice:8kg1sf06] נגד רצון, בפגיעה [dice:8kg1sf06]722667:1[/dice:8kg1sf06] נזק תודעה והמטרה מקבלת 2- להתקפות עד סוף תורי הבא.

24/30 חיים
6/8 פרצי ריפוי
כוחות מנוצלים:
התקלות: 1/2 מילת תפארת
[/spoiler]

מצודה
IN
ראליין עומד נדהם מהכפיל שעומד מולו - עמד - שכן היצור צונח לרצפה חסר רוח חיים.
ראליין לא מבזבז את ההזדמנות, ורץ לעבר ההולו שנלחם בסיגפריד, דורך בדרכו על המסכה של שן-ברזל (ליתר ביטחון) על מנת לנפצה, וכאשר הוא מגיע להולו הוא חובט בו במכה נוראה.

META
פעולה משנית: hunter's quarry על ההולו שבנקודה o6
פעולת תנועה: תנועה לn7
פעולה רגילה: התקפת המרצח על ההולו שבo6
התקפה (דרג"ש): 14+8=22
נזק (אם פגע): 10
נזק מhunter's quarry: יצא 6

משאבים
נק"פ (מתוך 32): 27
נק"פ זמני: 0
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 6): 4
יוזמה: 16, בני ברית שקיבלו פחות ממני זוכים לתוסף +2 ליוזמה
מצבים:

אבחנה פסיבית: 14
תפיסה פסיבית: 21
דרג"ש: 17
קשיחות: 15
תגובה: 15
רצון: 14

כוחות התקלות מנוצלים: אין
כוחות יומיים מנוצלים: אין

עיר
"אנחנו נראה לגבי זה, יש לי כמה שאלות לשאול אותך" אפולו קושר לו את הידיים (בקשר רופף חסר תועלת) ומרים את המטה, הוא אוחז בחבל המחובר לקשר הרופף ופומה לאחור, לכיוון הצופה "אני יודע שאתה שם, כך אותו בחזרה לבסיס, תחשוב על זה כהפגנת נאמנות"

סיגפריד מכה את שן ברזל פעם אחרונה, מפצח את הגולגולת שלו עם כל המסכה. הוא מתמוטט, מת. ראליין השני הוא זה שחוטף את המהלומה הרצינית: הוא מקבל מהלומה לראשו, דם שחור ומצחין יוצא ממנו, והוא מתקשה לעמוד. הליך ההתפוגגות של של ברזל איטי, בניגוד להתפוגגות המהירה של הולואים אחרים - הוא מתחיל להיעלם בעשן, אבל התהליך איטי ולא ייגמר בזמן הקרוב. ההולואים נופלים אל הרצפה, נראים כאילו מנסים להיחלץ מהתהום, ואכן הם מצליחים לעשות את זה בסופו של דבר, מסתערים לעבר ראליין. הכהן לוחש מילים, ומטיף טיפת דם מהאלפית. "אני הוא עצם קשתי" וקשתות נוצרות בידי השלדים. הם מכוונים אותן על סיגפריד, ויורים. אנרגיה יוצאת מאחד מקירות החדר, ואתם מרגישים אותה שואבת את החיים שלכם. אלי מרפאה את סיגפריד, מפילה לרצפה את ראליין המזויף, ראשו עדיין נוטף דם שחור, מת.
meta
התקפות נגד ראליין
טפרים משספים: 26 נגד דרג"ש. פגיעה. 10 נזק.
טפרים משספים: 20 טבעי. פגיעה. 19 נזק.
התקפות נגד סיגפריד
קשת עצם: 13 נגד דרג"ש. החטאה.
קשת עצם: 25 נגד דרג"ש. פגיעה. 3 נזק.
קשת עצם: 9 נגד דרג"ש. החטאה.
תורכם
אפולו מחכה לתשובה, אבל לא נענה, אפילו שהוא חוזר על הקריאה עוד כמה פעמים. זה נראה כאילו העוקב המסתורי לא נמצא שם, וגם הצללית נעלמה, אולי היא לא היתה מלכתחילה. "אז, מה אתה מתכוון לעשות עכשיו?" שואל האלדרין הזקן בחשש, לא מניע את ידיו עדיין. אחרי הכל, יכול להיות שעדיין עוקבים אחריכם.

אביעד
אפולו דוחף בגסות את האלדרין (או לפחות כך זה נראה,) "נראה שאתה בא איתי" הוא אומר ומושך אותו ללחשיה שנראת כמו איום "אני עדיין חשב שהוא כאן, נצתרך להמשיך למכור את זה פתח את העיניים והעוזנים שלך" אפולו מעמיס אותו על הסוס מאחוריו וממשיך לרכוב, אך למעשה מנסה לאתר את העוקב.
[dice:m2vrkti]722805:0[/dice:m2vrkti]

מצודה
סיגפריד נעמד ונשום עמוק כשאר כוח הריפוי של אלי מחדיר בו חיים, הוא מרים את גרזנו בעודו פוסע במהירות, שולח שוב מכה משולבת, אחת קטלנית לעבר ההולו הקרוב לו, ושארית מכה לעבר ההולו השני
META
פוסע לO7
פעולה התקפה כפולה
התקפה ראשנה (גרזן מלחמה) נגד הולו 2 - 21 נגד דרג"ש מניח שפגע - 12 נזק והוא מסומן
התקפה שנייה (כפפת גרזן) נגד הולו 1 - 22 נגד דרג"ש, מניח שפגע 6 נזק. והוא מסומן

נתונים
נק"פ 15/33
פרצ"פ 3/10
כוחות מנוצלים- שיסוף מסיח

מטרות מסומנות - הולו 1 ו2

מצודה
ת'אליסרה רצה קדימה כדי לראות את שדה הקרב, מאמצת את כל כוחה בכדי להמשיך להטיל לחשים. היא מצביעה על האזור שבין שני השלדים, ומן הצללים תחתם בוקעות זרועות אשלתיות שתופסות ברגלי השלדים ומכאיבות להם.
META
פעולת תנועה, זז לK7
פעולה ראשית, מטיל Grasping Shadows על U6
נגד שלד 1, 10+9=19 נגד רצון
נגד שלד 2, 12+9=21 נגד רצון
בפגיעה, המטרה חוטפת 5+7=12 נזק תודעה, מואטת וסובלת ממחסר -2 להתקפות נגדי עד סוף תורי הבא
אפקט: האזור נשאר עד סוף תורי הבא, כל יצור שנכנס לאזור חוטף 5 נזק תודעה ומואט עד סוף תורו

משאבים
מצבים

נק"פ
27\27 נק"פ
7\7 פרצים

לחשים \ השפעות

כוחות שנוצלו
נוצלו (היתקלות): Grasping Shadows

כסף וחפצים
230 זהב
1 בקבוקי מים קדושים

מצודה
IN
ראליין צונח לרצפה, מדמם מפצעים אינספור.
Meta
הצלה ממוות 1: 17, אין שינוי

משאבים
נק"פ (מתוך 32): 0
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 6): 4
מצבים:

כוחות התקלות מנוצלים: אין

מצודה
אלי רואה את ראליין נופל, וממהרת לרפא אותו. כשהיא גומרת, היא מתרכזת לרגע, מתקיפה את הולו מספר 2 - שנראה מעט מבולבל, כשאלי נעלמת מעיניו ונהיית בלתי נראית. כעת, כשהוא לא יכול לפגוע בה, היא מתקדמת קצת יותר, מתקרבת אל שדה הקרב.
META
משנית - מילת תפארת על ראליין, הוא יכול לנצל פרץ ריפוי ולרפא את ערכו+5.
רגילה - עין רעה על הולו מספר 2, 16+7=23 נגד רצון. בפגיעה, 4+7=11 נזק תודעה, ואלי בלתי נראית למטרה עד תחילת תורי הבא.
תנועה - נע מG6 לL6, שיהיה לי קו השפעה אל הולו 1.

24/30 חיים
6/8 פרצי ריפוי
כוחות מנוצלים:
התקלות: 2/2 מילת תפארת, עין רעה.
[/spoiler]

ההולואים האלה לא חכמים במיוחד, ולא מבינים מה פגע בהם ואיך, אבל אומץ יש להם. הם תוקפים את סיגפריד שוב, ואחד מצליח לרטש אותו רטש היטב, קורע בשר וגידים. הכהן ממשיך למלמל פסוקים, "קשתי לא תשוב אחור", והשלדים שנפלו מההתקפות של ת'אליסרה קמים שוב עם הקשתות שלהם, שנראות כאילו העצמות שלהם נמתחות על הקשתות, מגדילים אותן, ויורים באיילניה. בינתיים הכהן ממשיך לבתר את האלפית, ונראה שהוא ימשיך בזה עד שהיא תמות. בן דמותו של ראליין עדיין מדמם דם שחור, כבר לא פעיל. קצות אצבעותיו מתחילות לימס כולו לאותו נוזל שחור שמרכיב את הדם שלו.

meta
התקפות נגד סיגפריד
טפרים משספים 9 נגד דרג"ש. החטאה
טפרים משספים 20 טבעי. 19 נזק.
התקפות נגד אייליניה
קשת עצם לא תשוב אחור 19 נגד דרג"ש. פגיעה 3 נזק.
קשת עצם לא תשוב אחור 10 נגד דרג"ש. החטאה.
גלגול נוסף. 23 נגד דרג"ש. פגיעה. 1 נזק.
קשת עצם 20 טבעי. 3 נזק.
אפולו לא שם לב לזהותו של עוקב אחריו, וממשיך לרכב. כעבור כמה דקות של רכיבה לא מאומצת, שואל אותו האלף "אז לאן אתה לוקח אותי? לפחות את זה תן לי לדעת."
out
לא מתייחס לתוצאות התפיסה שלך - זה גלגול שאני עושה בשקט ולא מספר לך מה יצא. תצטרך להסתפק ב5 שהטלתי בלי שתראה.

עיר
"שתוק" אפולו אומר בקול רם ואז
"למצודה" אפולו מסנן מזווית פיו "שאר החבורה שלי נמצאת שם מנסה לסגור פורטל לצלמוות, הצלחתי להשתחרר מראש המשמר שעובד עבור הרעים תחת השקר שאני יוצא לחסל אותם, אני צריך הזדמנות. להיפטר מהעוקב שלי לפני שאוכל לפעול בחופשיות, הן טוענים שהם מחזיקים באחותי, בהתחלה חשבתי שזה שקר, אבל אחרי שאת הופעת אני כבר לא בטוח, ספר מה קרה באקדמיה"

מצודה
ת'אליסרה רואה את סיגפריד נופל ושהקרב לא הולך לטובתם, היא צועדת אל מפתן הדלת ומשליכה את המים הקדושים על אחד ההולואים, ואז צועקת "זה מספיק, קלארל! שחרר אותה!" ומושיטה את שתי ידיה לפנים. אש צללים סגולה מתפרצת תחת רגליו של הכהן ומכאיבה לו במוחו, ת'אליסרה ממקדת את כל הכוח שלה כדי שהאש תשרוף במיוחד.
META
פעולת תנועה, פוסע לL7
פעולה משנית, משליך מים קדושים על הולו 2: 13+4=17 נגד זריזות, בפגיעה 6 נזק קורן
פעולה ראשית, מטיל Nightmare Eurption על קלארל, 15+9=24 נגד רצון, בפגיעה 6+7=13 נזק תודעה
משאבים
מצבים

נק"פ
27\27 נק"פ
7\7 פרצים

לחשים \ השפעות

כוחות שנוצלו
נוצלו (היתקלות): Grasping Shadows

כסף וחפצים
230 זהב

מצודה
IN
ראליין מתאושש בזריזות, אבל הוא עדיין נראה תשוש - הוא יורד על יד סיגפריד ומנסה לעזור לזה להתאושש.
Meta
משתמש במיומנות ריפוי כפעולה ראשית, מעורר מזדמנות: 16 בסך הכל
אם אני שורד את המזדמנות את מנצל כוח תנועה על מנת להשתמש ביכולת ההתקלות, לפסוע כמה צעדים אחורה ולנצל פרץ ריפוי. נסוג לN4.

משאבים
נק"פ (מתוך 32): 15
מדמם: כן
פרצי ריפוי (מתוך 6): 2
מצבים: +2 לכל ההגנות עד תורי הבא (לא מחושב לתוך ההגנות שלי)

כוחות התקלות מנוצלים: invigorating stride,

מצודה
סיגפריד פוקח עיניים, נושם עמוק בעוד ראלין מחזיר אותו לקרב.
"לעזזאל" הוא אומר, מקלל חרש. "לעזזאל הוא צועק שוב. נמאס לו, נמאס לו מכל הדברים האלה, מהוולים שחותכים את הגוף שלו, מתפלצים שמקללים את נשמתו, ושלים שיורים עליו חצים. "לעזזאל" הוא צועק שוב, מבין שהקרב הזה הולך להגימר בשבילו עוד מעט, אבל עדיין יש לו תקווה. הוא ממהר לזוז הצידה מהטווח של ההולו, מבטו לעבר הכוהן המתסכל הזה. הוא יחסל אותו. או לפחות יפצע אותו קשה. הוא שואג בזעם בעודו מסתער קדימה, מנחית את הגרזן שלו לתוך בית החזה של הכוהן, אבל הוא לא עוצר שם, הוא נושם עמוק ופרץ אדיר של אדרלין נועץ את הגרזן פעם אחת נוספת בחזה של הכוהן, מכה שמבקעת את ההגנות של הכוהן.
META
תנועה פוסע לP8,
פעולה רגילה - הסתערות על הכוהן 14+9=23 נגד דרג"ש מניח שפגע
11 נזק.
מנצל נקודת פעולה- מפעיל את איימת הנבלים על הכוהן.
20 טבעי, אחלה. הגיע הזמן.
29 נזק, ועד סוף ההתקלות הוא מעניק לסיגפריד תוסף 2 להקתפה ותוסף 4 לנזק כנגד כל התקפה כנגדו. כמו כן הוא מסומן.

משאבים (אין הרבה)
נק"פ 8/33
פר"צפ 2/10
כוחות מנוצליםי
התקלות- שיסוף מסיח
יומי - אימת הנבלים
נוצלה מקודת פעולה.

חזרה