• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש פונדקאים - סקר

מה התאריך המועדף עליך?

• 21 ליוני, שישי

הצבעות: 6 42.9%
  • 30 ליוני, ראשון

הצבעות: 4 28.6%
  • 1 ליולי, שני

• 2 ליולי, שלישי

• 3 ליולי, רביעי

הצבעות: 2 14.3%
  • 4 ליולי, חמישי

הצבעות: 5 35.7%
  • 5 ליולי, שישי

הצבעות: 5 35.7%
  • 7 ליולי, ראשון

הצבעות: 3 21.4%
  • 8 ליולי, שני

• 9 ליולי, שלישי

• 8 ליולי, רביעי

הצבעות: 2 14.3%

• סה"כ מצביעים
    14
שלום, עקב בקשה של אביעד אני מודיע כאן - אם אדם נוסף מהפורום יצטרף כנראה שאוכל להגיע. אני פשוט לא חושב שהדרך היחסית ארוכה לתל-אביב יחד עם הזמן שזה לוקח לי כשאני גם ככה עמוס שווה את זה אם רק 4 פונדקאים מגיעים

אני נאלץ להסכים עם הל ומציע שמכיוון שזו התראה של ערב מראש נעביר את המפגש ל4 או ל5 ביולי, או שאני אפתח סקר חדש ונצביע גם לזמנים שהח'אן לא כתב פה.
מתייג את כל מי שאמור היה להופיע למפגש הזה ולא דפק ברז (למרות שכמובן לא מאשים אף אחד)
[mention]The oldman[/mention]
[mention]הח׳אן הטטרי[/mention]

אם יהיו רק שלושה אין מה לארגן, למרות שמאוד חבל לי לוותר על מפגש.
עריכה: אחרי בדיקה, מבחינתי בהחלט עדיף לדחות את המפגש ל-5 ליולי, מבחינת הגעה והכל. חוץ מזה שאם רק שלושה מגיעים זה לא הולך.

הח'אן - כרגע יש לנו תחרות על 4 ו5 ביולי - נחליט בקרוב.
אנשים, בבקשה תוודאו שאתם יכולים להגיע בתאריכים שאתם מצביעים להם, יען כי יש מאיתנו שמזיזים דברים כדי להגיע וזה לא כיף לשנות תכניות לשווא, גם אם הן לא הכי חשובות.
כמובן שיש מקרים שאין ברירה, אבל תשתדלו בבקשה.
חמישי אני יכול בצהריים/ערב, לא בטוח שבבוקר, שישי אפשר ב10 בבוקר.

רק שואל אם בשישי הבא כל מי שאמר שיכול לבוא באמת יכול לבוא (ב10.00), כי אם שוב אנשים ידפקו ברז ברגע האחרון זה לא כיף.
[mention]The oldman[/mention]
[mention]הח׳אן הטטרי[/mention]
[mention]גרגויל[/mention]
[mention]העוג הברברי[/mention]

חזרה