• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5]מגפת האלמוות - עץ הרשמה 5/5

Darki אמר/ה:
@dragonian
1.לא נראה לי שהייתי שם אותו רע.ברור שהוא לא טוב,אבל מהאופי שלו נראה שהוא פשוט חי חיים קשים ולא שהוא סדיסט נסתר כמו ג'פרי(משחקי הכס) או כמו אח של ריצ'ארד נגיד(חוק הקוסמים הראשון).הוא גם לא נוטה לסדר,בשום מקרה ברקע שלו לא הצלחתי להבין איפה הוא שומר על החוקים.שים אותו ניטרלי או כאוס ניטרלי.
2.קסאראז השתגע?מהאופי של הדברים ניתן לזהות שמעשיו הותירו עליו חותם קשה.מה הקשר שלו עם קירוואנה?
3.תן לי פסקה או שניים על פלוגת העקרבים.מה המטרה שלהם?אילו סוג של אנשים בדרך כלל מצטרפים לארגון?
4.מה זה על פני האדמה?הוא לא חי באיזה כפר ברברים נידח בעומק הג'ונגל.הוא מכיר טוב מאוד את העולם האמיתי ומודע לסכנות בו.איפה הקושי בהסתדרות?
1. לא כל כך היתה לו הזדמנות לבטא את האכזריות הנסתרת שלו, שהיא כמובן נובעת מהרקע שלו, והצלקות הנפשיות שלו. והסדר בא לבטא, שקל לגרום לו לציית לך. אני מניח שזה עניין של פרשנות. אז רע ניטרלי? כי בתפיסה שלי, כאוס ניטרלי, זה מישהו משוגע ובלתי צפוי בעליל.
2. קצת. כן. לא ברמת החוסר תיפקוד, אבל הוא מסתובב עם הגולגלת של חבר שלו, ומדבר איתו לפעמים, מדמיין שהוא עונה לו. אז נגיד, נטיה לסכיזופרניה. קירוואנה היא קוסמת דומיננטית, שהיא יחסית במדרג נמוך בבית שלה, במיוחד לעומת הכוהנות, אבל היא שאפתנית ובונה לעצמה בסיס כוח עצמאי.
יש לה יכולת יחודית יחסית לאלפיות אפלות- אמפטיה. היא מצליחה להבין את החלשים והדחויים, אבל מצד שני עדיין נקבה דומיננטית ומבטיחה להם הגנה תחת חסותה. היא לא מתעללת בהם, להפך, היא דואגת להם אבל כמובן מצפה לנאמנות קנאית בתמורה. קסאראז היה אחד מבני החסות הראשונים שלה, והיא בעיקר ניסתה לעודד את האכזריות והשאפתנות שבתוכו. קסאראז מעריץ אותה, ולא כל כך, יתכן גם שיש ביניהם רגשות רומנטים, אבל לאלפים אפלין זוגיות לא בדיוק עובדת ככה, ויש לה מבחר של אלפים מרשימים יותר.
3.
פלוגת העקרבים. קירוואנה היא אומנם בת לבית הראשון, אך במדרג משני יחסית. גם לא היתה לה נטיה דתית במיוחד והיא בעלת מוח יותר רציונלי ומנתח מאשר תשוקה בוערת לכוח ולרצות את לולת'.
אבל היא עדיין שאפתנית, והיא מנסה להשלים את הפער בכוח בכל משהכוהנות לא עושות- למשל מעוררות נאמנות מרצון.
היא אוספת אלפים אפלים שמסיבות שונות מרגישים דחויים ונחותים ומציעה להם חסות וגם את תחושת הבטחון של קבוצה שבה היא אוסרת על יריבות ותקיעות סכין בגב, וכולם שם שווים תחתיה. רובם המוחלט זכרים, ממגוון בתים, שהם רואים בפלוגת העקרבים סתם שטות של מתבגרים, אבל הנאמנות הראשונה שלהם היא לקורווינה, ככה שיש לקורווינה גישה למידע בהרבה בתים. היא גם מגייסת אפילו אלפים אפלים פשוטים מהרחוב, ובגישה הזאת היא גייסה תחתיה, אפילו אלפים אפלים שהם בעצם חזקים ומבוגרים ממנה.
רובם חלשים וצעירים, אבל בעזרת עבודת צוות אמיתית ואמון הדדי הם מפלסים לעצמם לאט לאט דרך לעוצמה בעולם האלפים האפלים.
4. כי זה ציבילזיות שונות לגמרי כמעט. גם ההתנהגות המתרפסת שלו לנשים עלולה להתפרש לא נכון. ובעיקר, העובדה שאלפים אפלים הם התגלמות הרוע בעיני מי שגר על פני האדמה

[mention]Darki[/mention]
1. כמובן. עוד לפני התבוסה, הם היו האויבים העיקריים של ממלכת הגמדים. אבל התבוסה הזאת גרמה לו יותר להסתכל על עצמו והטעויות שלו, מאשר על אויביו. מלחמה זו דרך חייהם, אחרי הכל.
2. נוצרה חברות חזקה בין השניים. הקשר ביניהם היה חזק, אבל יותר בתור הערכה מקצועית. סינדרה העריכה מאוד את המקצועיות של נוריאן בקרב, ובתורה הפתיעה אותו ביצירתיות ובתושייה שלה כהרפתקנית לפתרון מצבים מסובכים. זה הוביל לאמון, ולקשר חזק. גם אחרי שהתפצלו, כשהיו אנשים שהיו צריכים עזרה, נוריאן היה מפנה אותם לסינדרה, ולהיפך - בהתאם לעזרה הנדרשת.
3. קשה לי לומר פוביות. הוא אישיות שקולה שלא נותנת לדברים להפחיד אותה. אבל הוא הבטיח לעצמו שלא ייכשל יותר לעולם כמו שנכשל באותו קרב. זה יוצר אצלו מעין מנגנון של שלמות וקפדנות - הכל צריך להיעשות מושלם כדי שלא יהיו טעויות.

[mention]liorgonen3[/mention]
אוקיי מעולה.אבל עדיין לא ספרת לי על הקשר שלו עם סינדרה.
3.המודול הזה היה במקרה מודול מאת הפונדק על איי הסערה?

[mention]dragonian[/mention]
1.אז הוא כן סדיסט נסתר.ציין מקרה אחד זכור לטובה(או לרעה?)
2.בנית לעצמך דמות שההורים שלה אחים.מעולה.קירוואנה לא ניסתה ללמד את בני חסותה קסם?נשמע לי הגיוני שקוסמת בדרג הראשון תרצה להעביר את המורשת שלה ל"חסידיה"
3.תוכל לפרט עוד על קשריו של קסאראז עם זיגורט?האם היה שם הומוסקסואליזם,או שהם היו חברים הכי טובים?היו עוד חברים בפלוגת העקרבים שהותירו עליו חותם?
4.לכן זה טוב שהוא הולך לצ'ולט,מקום ללא אלפים,אפלים או לא.תוכל לפרט לי על מעשיה של פלוגת העקרבים לאחר בריחתו של קסאראז?האם יש להם קשרים עם צ'ולט או עם סינדרה?

[mention]מירטוקן[/mention]
1.האם הוא אוהב את הלחימה?יש את אלה שאוהבים את הקרב ואת מרחץ הדמים,ויש את אלה שנלחמים בעל כורחם,אלה שנועדו להיות המנהיגים האמיתיים(רשומות רה"ד,דף ש"כ עמוד א)
2.נשמע לי קצת מוזר שנוריאן הפנה אותם לסינדרה,מי גם יבקש עזרה מגמד בודד שגורש מארצו?השאלה שלי היא עד כמה הקשר שלו ושל סינדרה נשמר.
3.יופי לנו.עוד פרפקציוניסט.

Darki
מאחר ואני חושב שהיא "תפאורה" (לא יודע כמה יהיה מקום להכניס את סידרה סינדרה למשחק כשהיא גוססת לה מהקללה), אז חשבתי שזה קצת פחות קריט.
בכל מקרה, מעבר לזה שכמו שצוין ברקע, אלאריק די יפה, והוא גם כנראה יהיה הדבר הכי קרוב בגילו שלו לסינדרה, זה יצר את החיבור הראשני, אחרי כמה הרפתקאות ביחד עם הצוות הם פשוט התחברו, זה לא היה משהו לא צפוי או מיוחד מידי, כל מי שהיה מסתכל עליהם מהצד היה מרגיש שיש איזה חיבור בינם.

3. לא, לא חושב (יכול להיות, כבר לא זוכר האמת)

1. לא היו לא ממש הזדמנויות. בעיקר חיות. לתלוש לעכביש את הרגליים וכאלה.
2. ההורים שלו אחים? לא נראה לי... היא כן, לימדה אותם קסמים, אבל זה לא היה עיקר המאמץ שלה.
3. יותר nakama, אם אתה מכיר את המונח מאנימה. חברות/אחווה עמוקה.
אני מניח שהיו, אתה רוצה שאפרט?
4. הם מדי פעם עולים לאדמה לבזוז חפצי קסם ומגילות. אולי משכירים את שירותיהם כקוסמים שלא משויכים לשום פלג על פני האדמה, אני מניח שיהיו גורמים שישמחו לשכור אותם.
בינתים הם צוברים עוצמה ומתגבשים מתחת לרדאר, מחסלים מי שעלול לעצור אותם בהמשך. סינדרה.. אולי עשו איתה עסקים כמה פעמים.

[mention]Darki[/mention]
1. הוא אוהב את המלחמה כאומנות. אומיותר נכון, מעריך אותה. הוא אוהב את הצד האסטרטגי שלה. הוא לא ירוץ לקרב אלא כמוצא אחרון.
2. לאו דווקא כפנייה ישירה. יותר כמו לשמוע צרות של אנשים ולהמליץ להם על מטפל. בערך. ברמת הקשר ביניהם, הוא נשמר ברמה בינונית-נמוכה. אחת לכמה חודשים היו מחליפים ביניהם מכתבים.
3. אל תדאג, הוא לא מעיק. בעוד שהוא יימתח ביקורת בשקט על הסובבים אותו, הוא בעיקר מסתכל על עצמו.

1.אבל בשממה.כיצד הוא התנהג אל בעלי חיים ובני אדם?
2.ציניות.לפי מה שאתה אומר,הוא כן יודע קצת קסמים.מה המקצוע שלו?במקצוע יש לו יכולת לחולל קסמים?
3.אני לא שואל משהו אם אני לא רוצה שתפרט
4.אבל למה שהיא תבקש דווקא ממנו?היא יכלה לבקש מכול אחד,אפילו מקירוואנה עצמה.איזה כוח מיוחד הוא טומן בחובו?

1.אז הוא בין לבין.היו לו קרבות שהוא כן הצליח בהם,קרבות מפורסמים יותר?
3.ברור שלא באופן מעיק,אבל מהתיאור שלך אותו אני מצפה שיהיה גיבור מנופח משהו.

[mention]Darki[/mention]
1. הקרב הזה היה הכי גדול שהוא השתתף בו. רוב הקרבות שנתנו לו את המוניטין היו קרבות לכיבוש מוצבים קטנים יותר, אבל ההצלחה שלו בהם ההיתה מסחררת.
3. הוא בכל זאת גדל בבית אצולה. הוא דמות מנהיגותית ומכובדת, אפילו מעט מנופחת.

מה עם בני משפחה?חברים?הגירוש שלו עלול להשפיע על קשריו איתם רבות.

[mention]מרתוס[/mention]
כן

[mention]Darki[/mention]
בוא נעשה את זה מעניין.
ההורים שלו מן הסתם לא מדברים איתו - הוא בושה למשפחה וליצור איצו קשר ייפגע במעמד שלהם כאצילים.
אבל נולד לו אח קטן כשנה לפני שגורש. הרצון הכי גדול שלו - לצד השאיפה שלו להחזיר לעצמו את המעמד - הוא לראות את אחיו, איך גדל ולמה הפך להיות.

מעניין כבר עשינו את זה,עכשיו רק מוסיפים כמה שיותר.האם יש דרך בחברת הגמדים להחזיר את המעמד שלו לרגיל?אגב,קשה לי לדמיין שהגמדים,שאגב גירוש הוא לא עונש נפוץ אצלם,בדרך כלל לא מענישים מפקד שמפסיד בקרב בצורה כזאת חמורה.האם היה עוד צד בסיפור,שיכול להיות שבגללו הגיבו בצעד כזה חריג?

[mention]Darki[/mention]
אני חושב שהוא רק מחפש דרך כזאת. עלה בדעתו לגייס צבא משל עצמו ולהתחיל לכבוש חלקים מהממלכה, כדי להפוך לגורם מפריע ולהכריח את החברה הגמדית לקבל אותו בחזרה. אבל הוא לא הטיפוס מספיק ברוטאלי בשביל זה. עכשיו הוא הולך באותו כיוון, אבל במקום לכבוש חלק מהממלכה, הוא מנסה ליצור לעצמו שם ומעמד מחדש, כדי שיהיה לו מספיק כוח כדי לדרוש לחזור לממלכה.
הסיבה שהקרב ההוא גרם להגלייה שלו היא כמות האבידות המחרידה שהוא גרם לה.

Darki אמר/ה:
@dragonian
1.אבל בשממה.כיצד הוא התנהג אל בעלי חיים ובני אדם?
2.ציניות.לפי מה שאתה אומר,הוא כן יודע קצת קסמים.מה המקצוע שלו?במקצוע יש לו יכולת לחולל קסמים?
3.אני לא שואל משהו אם אני לא רוצה שתפרט
4.אבל למה שהיא תבקש דווקא ממנו?היא יכלה לבקש מכול אחד,אפילו מקירוואנה עצמה.איזה כוח מיוחד הוא טומן בחובו?
[/[mention]dragonian[/mention]
[sp[mention]dragonian[/mention]
1. חיות באכזריות, בני אדם בפחד ורפס אלא אם הוא בטוח שהוא חזק מהם.
2. כן. אשף נקרומנסר. הייתי בטוח שכתבתי.
3. אממ.. קצת אשנה. שיזיראק היה סאדיסט שטיפח את הצד הסאדיסטי בחבריו, ועזר לקסאראז לתפוס את אחד מדודניו שנהג להתעלל בו, ולרצוח אותו בעינויים. הוא גם עזר לשיזיראק בתמורה.
היתה גם דראלטארה, שהיתה מכוערת במושגי האלפים האפלים וגם דחויה. היא הרגישה בנוח יותר בקרב הזכרים, והיתה ידידה קרובה לקסאראז יותר ב"גובה העיניים" מקורווינה.
4. בעיקר שהוא זמין ובודד. הוא לא ידרוש כמעט כלום בתמורה.

2.סליחה,טעות שלי.היה פה עוד אלף אפל עם רקע דומה לשלך
3.מה הקשר שלו איתם אחרי שהוא ברח?
4.תאמין לי שהבעיה של סינדרה זה לא הכסף.היא לא תזמין מישהו רק בגלל שהוא זמין ובודד,וזול,אלא בגלל הכוח שלו או מאפיין מיוחד.יש לך רעיון אחר?

אגב,כמו שזה נראה לא עומדים להירשם אחרים,אז אני מקדים את הבחירה ליום רביעי

Darki אמר/ה:
@dragonian

אגב,כמו שזה נראה לא עומדים להירשם אחרים,אז אני מקדים את הבחירה ליום רביעי

אמרתי לך שאני מתכוון להירשם ואמרת לי שזה עד ה7/7, יכול להיות שאם תקדים את זה לא אספיק להירשם

חזרה