• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (5/5)

ציידים
דרוגמאר שורק בהתפעלות מהעבודה של שאן, ומותח את קשתו מכוון על האלמת שנשאר גלמוד בלי התקפות.
מטה:
יורה בקשת על אלמת חזירי 2

התקפה
[dice:egr657j]722338:0[/dice:egr657j]

נזק
[dice:egr657j]722338:1[/dice:egr657j]

בוטים
כריסטוף מגיע אחריכם בריצה, חרב הסיף שלו מפסיקה לזהור. "מצאתי את זה על השודדים." הוא זורק לאייבל שני ארנקים ומגילה.
אתם יושבים לנוח מעט על גדות הנחל, לאחר חצי שעה הגובלין פותח את עיניו סוף סוף.
OUT זכיתם ב40 זהב ומגילה של הטקס Gentle Repose.

ציידים
שאן מוחץ עץ ועצמות, מפרק את הענק לכל הרוחות, בעוד התקפות הטווח של דרוגמאר וזוהאן פוגעות באל מתים שממשיכים להתקדם.
אחד מהם מתקדם לעבר זוהאן ומתקיף, אך ת'אדיוס שורט אותו בגבו והנל מפספס לחלוטין, פוגע עם גרזנו בעץ לידו במקום בחצי האלף. השני מתקיף את ת'אדיוס ואף הוא מפספס, ת'אדיוס בתמורה קורע אותו לגזרים.
תור כולכם, נשאר רק אל מת אחד.

ציידים
"כמעט סיימנו! תכוונו לטורסו!" דרוגמאר צועק, שולח עוד חץ, למרות שהוא מחלק את הריכוז בין ההתקפה לתיאום ההתקפות עם האחרים

מטה:
מתנת המפקד- יתרון לאחרים שתוקפים את האויב שדרוגמאר תוקף

קשת [dice:ias]722421:0[/dice:ias]

נזק(?) [dice:ias]722421:1[/dice:ias]

ציידים
שאן מעווה מעט את פניו למשמע קריאתו של דרוגמאר. "אני בהחלט מסוגל לפגוע בו בכוחות עצמי אתה יודע." הוא קורא. הוא פוסע ברוגע לעבר האל מת שנותר ושולח לעברו את מטהו. לאחר ריכוז הצ'י מהסביבה שיאיץ אותו ויסייע בריפויו הוא שולח בעיטה מסובבת והצלפת זנב לעבר האל מת. במכה הראשונה הצ'י זורם לפצעיו שלו, בשניה אל דרוגמאר.
Meta
זז לJ11
כפעולה רגילה תוקף עם יתרון את אל מת חזירי 3:
6+5=11
14+5=19
19 גבוה בין השניים
נזק אם פגע: 4+3=7 מוחץ
כפעולת בונוס מנצל נקודת צ'י (אחרונה...) לFlurry of blows עם ריפוי מהנזק:
התקפה 1:
1+5=6
20+5=25
פגיעה קריטית - נזק: 3+4+3=10 מוחץ (חוזר לחיים מלאים עקב הריפוי)
התקפה 2:
12+5=17
13+5=18
18 גבוה. נזק אם פגע: 2+3=5 מוחץ (אם פוגע - ריפוי הולך לדרוגמאר אם הוא צריך)

בוט
גנובל עומד בפני הגובלין כשהוא מתעורר, ואם אייבל לא מוצא אחרים בסביבה, הוא מתחיל בשיטת החקירה הרגילה שלו: הוא מחזיק בשתי הסכינים שלו לעיני הגובלין ובו זמנית מסביר לו פנים.

"רצינו לדעת, אולי אתה יודע משהו על המקום של השודדים ביער הזה? איפה הם נמצאים?" הוא אומר, עם תנועות ידיים שמבליטות את הסכינים שנמצאות בשתי ידיו.

META
איום
[dice:2lxxge]722440:0[/dice:2lxxge]

ציידים
בהתקפות משולבות, דרוגמאר ושאן מפרקים את האל מת האחרון. ת'אדיוס לא מחכה אף שנייה אחת, קורע את ראש החזיר הרקוב ומתחיל לזלול אותו. "קרב מדהים! חברים מדהימים!" הוא צועק בפה מלא.
בוט
"איק!" צווח הגובלין בבהלה כשהוא מבין מה הסיטואציה "בבקשה אל תהרוג אותי! אבל צבי אלפא יהרוג אותי אם אתה לא תהרוג אותי! אז אספר לך איפה צבי אלפא, אבל תתן לי ללכת! ותביא לי זהב שלי בחזרה!" בנתיים, אייבל לא רואה אף אחד אחר באזור, נראה שאתם לבד.

בוט
"אתם תקפתם אותנו ללא התגרות וללא הזדמנות להיכנע", ליילאני אומרת בקול מבשר רעות "תגיד תודה שאנחנו שוקלים לתת לך ללכת.. חוץ מזה, אם נפגוש את האומגה הזה, לא יישאר מי שירדוף אחריך."

בוט
"את חושבת אתם חזקים?! צבי אלפא שולט על עשרות שודדים! אבל אם משאלת מוות יש לכם, מי אני שאעצור?" צווח הגובלין. "תבטיחו שתתנו לי ללכת, אספר לכם הכל!"
ציידים
כולכם עוברים מנוחה קצרה, השפעות בהתאם.
IN
לאחר מנוחה קצרה בצל עצי היער, אתם ממשיכים ללכת בעקבות השביל. לבסוף אתם מוצאים עצמכם מול בקתת עץ קטנה בינות העצים. מבחוצה לה, ישנן ערוגות ועציצים עם צמחים ופרחים שונים בערבוביה, ערימה של עצי הסקה, ואמבט מלא מים. כשאתם מתקרבים לחלון הפתוח בבקתה, אתם מתחילים להריח ריחות טובים של קדרה מתבשלת, ושומעים קול נשי אשר מזמזם לעצמו שיר כלשהו.

ציידים
השירה פוסקת, לרגע יש דממה. דלת העץ חורקת מעט ונפתח בה רק חריץ קטן, דרכו מביטה בכם עין ירוקה. "אפשר לעזור לכם?" שואלת האישה מבפנים, שקולה הוא של עלמה צעירה.

בוט
הגובלין שולף סביון מהאדמה ומניח אותו בידה של ליילאני. "בשבילך הכל, אישה יפה" הוא מחייך בפה עם שיניים מצהיבות
"צבי אלפא חי במצודה גדולה עמוק יותר ביער. בערך בכיוון הזה. הוא חי שם עם הרבה שודדים, ושותה כל היום. וזה הכל! עכשיו תנו לי ללכת!"

בוט
ליילאני מסרבת לקבל את הסביון מידי הגובלין ואומרת "לא, לא הפרח הזה. אני רוצה <ליילאני מכניסה כאן שם + תיאור של הפרח>".

OUT:
פתאום אני קולט שאני כבר לא זוכר למה מחפשים פרח, מה מיוחד בו ואיך הוא נראה.

חזרה