• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[סטארפיינדר] מכונות אבודות- עץ הרשמה (5/5)

Nextorl אמר/ה:
deadalus- קודם כל, ברוך הבא לפורום! הרקע ממש מגניב, איך ההורים של נולין מתייחסים לזה שהוא התחיל לעבוד במאראקס אבטחה?
אין לי בעיה עם השינוי של הת'מה, אני לא מאמין שזה יפגע באיזון בצורה כלשהי וזה בהחלט נראה הגיוני.
תודה
למען האמת ההורים איבדו עניין בנולין לאחר שהוא סולק מהאקדמיה, מבחינתם כל דבר שאינו עבודה באקדמיה שקול לעבודה בזויה שרק הדיוטות אמורים לבצע. מאבטח, מורה או קבצן זה היינו הך מבחינתם.
גם האח (ליאנול) סבל מיחס דומה כשהחליט להיות צייד אבל אצלו הם התרככו עם הזמן, כשהבינו שהוא עוזר לקהילה כשהוא צד את טורפי העל המאיימים.

מי יודע, אולי אם נולין יחזור עטור תהילה הם עשויים להתרכך במקצת, אבל המצב האידיאלי מבחינתם הוא שהאקדמיה תקבל אותו בחזרה

אגב, לא הצלחתי למצוא מידע - מה טווח הגילאים המקובל אצל הלאשונטות? אני חושב שאני רוצה שהגיל של נולין יהיה מקביל ל30-40 בשנות אדם של העולם שלנו

[mention]Nextorl[/mention] אז מצאתי טיפה זמן בכל מקרה!

גריספ ומשפחתה פעלו רבות כנגד האל-מתים, בכל דרך שיכלו בין אם זה הברחת נשק הרסני או גרימת טרור (לאלמתים), הם עשו זאת; למרות שלגריספ לא היה נעים עם רעיון של הריסה וגרימת טרור.
הנשקים שיצרה פורסמו, ואיתם גריספ. ואז יום אחד פנתה אלייה כנסייה אחת של פאראסמה, ובקשו נשק, חזק והרסני, המסוגל להשמיד יסודות בניין.
גריספ כמובן, הסכימה לעסקה רק לאחר שביקשה לדעת במי או ליתר דיוק במה הם מתכוונים לפגוע.
היא ייצרה להם חבילת דינמיות המסוגלות להשמיד בניון בכל גודל קיים---כל עוד מפוצצים איתם את היסדות.
לאחר עסקה זאת, קשרייה עם הכנסייה הזו, ועמדתה עם מאמינייה של פאראסמה התחזקו.
הם (הכנסייה) היו מביאי מצרכים וחומרים שונים ליצירת נשקים, ובתמורה גריספ הייתה מייצרת להם עם זה נשק. בתאוריה לגריספ לא יצא כלום מעסקה זאת, אך דווקא כן; גריספ למדה להבין נשקים, מה גורם למה, ואיזה חומר מגיב לתגובה כימית כזו וכזו, היא הסכילה.
אחרי הכל, הידע בנוגע לנשק אשר רכשה התאפשר לה להתקבל למאראקס הבטחה.

אם יש דבר שלא מסתדר עם הסיפור וכדומה, אני פה.

היכרות עם השיטה: לא יודע, אבל אני יכול ללמוד.
שם: מקסים וייסברג
גזע: בן אדם
מקצוע: לוחם
ת'מה: סתם רוכב על הסוס שלו עד שקורה משהו מעניין.
מגדר: זכר
עולם בית: אבשלום
רקע: מקסים וייסברג הוא בן אדם שנולד בתחנת אבשלום באחת מהשכונות החיצוניות, הוא ידוע בהיותו אדם טוב יחסית ונלחם רק אם הוא באמת צריך. בילדותו שמע סיפורים על לוחמים עתיקים שלבשו שריון, רכבו על סוס ואחזו בכלי נשק אז הוא החליט להכין לעצמו שריון ונשק ולקח סוס מאורווה של אדם עשיר שהיה קרוב משפחה שלו. הוא הצטרף למאראקס אבטחה מפני שרצה להגן על החפים מפשע, לחוות קרבות אמיתיים ולנסות להגשים את החלום שלו להיות שליט של אימפריה. עכשיו כשהוא בן 16 והוא סיים את האימונים הוא מוכן לראות מה יקרה לו בהמשך.
ציפיות מהמשחק: 1. שבסוף אני אהיה שליט של אימפריה 2. מפנה עלילתי מפתיע לקראת הסוף 3. אם אפשר שתהיה לו חברה או סיפור אהבה כלשהו אז אין לי בעיה.
תמונה להמחשה:
165

[mention]deadalus[/mention]-
טווח הגילאים אצל הלאשונטות דומה לזה של בני האדם. ההבדל היחיד הוא שלאשונטה נחשבת מבוגרת בגיל 20, בעוד בני האדם נחשבים מבוגרים כבר בגיל 18.

[mention]Elite Boyar[/mention]-
לא.
פשוט לא.

אני אנסה לקחת אותך ברצינות, למרות שזה מאוד קשה אחרי ההודעה האחרונה שלך, כי אני מקווה מאוד שאתה לא טרול.
המשחק הוא משחק קצר, של הרפתקה אחת. אתה בהחלט לא עומד לסיים אותו כשליט של אימפריה.
מעבר לזה, אתה לא עומד להלחם עם חרב ושריון ימי ביניימים, זה לא משחק שמתרחש בימי הביניים- אלא משחק מד"ב פנטסטי שמתרחש בעולם עתידני.

אם אתה רוצה לנסות להגיש דמות למשחק, תעשה את זה ברצינות.

[mention]Elite Boyar[/mention]
היי, אני יודע שזה לא במקומי להגיב על דף דמותך, אך אני מרגיש מחוייב לעשות זאת.
לפי הקצת שקראתי ראיתי שלא קראת את חוקי המשחק של סטארפיינדר; אתה מוזמן למצוא את כל ספר החוקים בקובץ בפידיאף (PDF) חינמי, ליצור דמות חדשה, ואולי אז נקסטורל יקבל זאת. אם אינך מבין אנגלית אני בטוח שיש אנשים המוכנים לעזור לך ליצור דמותך.

סליחה מראש נקסט, פשוט כתבתי זאת במקרה שהוא ילד צעיר שלא מבין אנגלית ואין לו למי לפנות במקרה זה.
/spoiler]

רוב הדמויות שהוגשו היו מדהימות. רציתי להנחות להן, לראות אותן מתפתחות, פותרות את התעלומות שברקע שלהן או מתמודדות עם הקונפליקטים הפנימיים והחיצוניים שלהן, אבל אני מכיר את עצמי. ולצערי, אני יודע שלא אצליח לשמור על קצב במשחק של יותר מחמישה שחקנים- עד כמה שהייתי רוצה.

זה למה, אחרי הרבה מחשבה, בחרתי את הדמויות הבאות:
  • שס. לאשונטה מתת גזע הקוראשה, ילודת מכונה בעלת שתל סייברנטי ומכונאית אקסוקורטקס. משוחקת על ידי [mention]yds[/mention]
  • נולין. לאשונטה מתת גזע הדמאיה, מלומד המתמחה בהיסטוריה של לפני הפער וסוכן המתמחה בפיצוח קוד. משוחק על ידי [mention]deadalus[/mention]
  • טאק. יסוקי, כוהן של ארגון זכויות האדם All For One וחייל. משוחק על ידי [mention]Darki[/mention]
  • ויסקוראלון, שירן, נווד-חלל ומיסטיקן עם חיבור שאמאן הכוכבים. משוחק על ידי [mention]amitf0123[/mention]
  • ]פריסק גארטר, בת אנוש, טייסת מומחית, מכונאית בעלת מזל"ט. משוחקת על ידי [mention]tkhag1[/mention]

לפני שנתחיל את בניית הדמויות ולימוד השיטה הבסיסית, האם כולכם בסדר עם קבוצת אאוט בדיסקורד? למי שלא מכיר, דיסקורד הוא יישום VoIP והודעות מיידיות חינמי שלא דורש התקנה (למרות שאפשר להוריד אותו למחשב או לטלפון). הוא נוח מאוד לדעתי, ומאפשר לשמור על הפרטיות של המשתמשים יותר מוואצאפ או סקייפ לדוגמה.

היי, תודה על הבחירה, ממש מתרגש לקראת תחילת המשחק

לא משנה לי איפה תהיה קבוצת האאוט

[dice:c86rs]722207:0[/dice:c86rs]

חזרה