• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שלום, אני חדש כאן.

Elite Boyar

פונדקאי חדש
הצטרפתי היום ואני מקווה שאצליח להשתלב כאן. יש לי ידע נרחב על הרבה תחומים אבל אני לא ממש מכיר משחקי תפקידים מורכבים, אני יודע רק קצת.

ברוכים הבאים! אני בטוח שתצליח להשתלב כאן, לא צריך לעשות בשביל זה יותר מדי :)
Elite Boyar אמר/ה:
יש לי ידע נרחב על הרבה תחומים אבל אני לא ממש מכיר משחקי תפקידים מורכבים, אני יודע רק קצת.
למה אתה מתכוון במשחקים מורכבים? מורכבות מכאנית, עלילתית או משהו אחר? ומהם התחומים האחרים?
אגב, ממליץ לקרוא את חוקי הפורום, זמין כאן- https://www.pundak.co.il/forums/rules

אפשר לשאול באילו שיטות אתה משחק, מהו הז'אנר האהוב עליך, ואיך הגעת לפורום?

מקווה שתהנה משהותך כאן. יום טוב.

ברוך הבא, בויאר! (אתה רוסי במקרה? כי שם המשתמש שלך והכל)
בכל מקרה, זו לא בעיה. כשהצטרפתי לא היה לי מושג ירוק במשחקי תפקידים, אבל הודות למנחה מוכשר וסבלני ([mention]dragonitzan[/mention]) הפכתי לשחקן לא רע בכלל - מבחינת משחק דמות, השקעה וכו'. חוץ מזה בפורום אפשר לפרסם ולקרוא סיפורים, תוכן למ''ת ומכאניקה, ומדי פעם יש כאן דיונים מעניינים.
בהזדמנות אשאל אם מישהו מתכנן לחדש את שו''ש בתקופה הקרובה.

שלום וברוך הבא לפורום! כמו שקווינט אמר לפני, מומלץ לקרוא את חוקי הפורום.
משחקי תפקידים זה תביב נהדר, יש כאלה שאומרים אפילו שזה #התחביב_הטוב_בעולם !
אם אתה לא מכיר משחקי תפקידים, אני ממליץ לך לקרוא כמה כתבות באתר, אולי לראות את סדרת הרשת "גלגול גורלי" (או סדרת רשת אחרת, כמו Critical Roll או Dimension 20 המדהימה) ובעיקר לבוא לכנסים! כנס דרקוניקון עומד להתקיים בתל אביב בסוף אוגוסט, והוא מושלם לשחקנים חדשים.

הפורום נשען על איכות, לא כמות. הקהילה פה די קטנה ומן הסתם שכשלאנשים יש לוחות זמנים שונים הם יתחברו בזמנים שונים (תלוי בזמן - במוצ''ש בדרך כלל יש הרבה משתמשים מחוברים), אבל הרעיון כאן הוא לא להגיב הרבה ומיד כמו בווטסאפ.
עריכה: יש את זה https://www.pundak.co.il/forums/threads/41769 פתוח להרשמה, ואם אני לא טועה מתישהו בקרוב אחד נוסף הולך להיפתח.

הפורום הזה הוא לא קבוצת ווצאפ כמו שח'אן אמר- יש בדרך כלל רווח של יום- יומיים בין תגובה לתגובה (וגם זה לא תמיד).
אם אתה רוצה להעביר זמן, אני אישית ממליץ לעקוב אחרי משחק פעיל, כלומר להתחיל לקרוא אותו ולהנות מהעלילה- אולי על הדרך קצת ללמוד את השיטה.

חזרה