• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נקמת המנעולנים, גליון 001# [עץ משחק]

טוב, חברים, עדכון:

lonewolf קצת נעלם, ובשני שחקנים כמובן אי אפשר לשחק. אני מנסה למצוא שחקנים נוספים (היו שניים שכתבו בעץ הרשמה שהם רוצים להצטרף ופניתי אליהם בפרטי). אני מאוד מקווה שזה יעבוד ואז נוכל סוף סוף להתחיל.

מצטער שנעלמתי. כמו שכתבתי בעצים אחרים (לא שזה משנה), הייתי בחו"ל בשבוע האחרון.
קשרים-
ג'יימס היה חבר מאוד טוב שלו. הוא הציל אותו ממוות בטוח כמה פעמים. מאנר חייב לו את חייו.
יד השטן, כשהוא פגש את מאנר לראשונה, ניסה לנצל אותו. הוא גרם לו להלחם בקרבות של עצמו. מרטין אומנם ניצח, אבל הוא לא ישכח לעולם את המבט המלגלג של יד השטן.

אחלה, בואו נמשיך הלאה.

לכל אחד יש בדף הדמות סעיף 'כאשר חברנו לצוות', זה בעצם הצורה ליצור את סיפור הרקע שלכם. כל אחד יציג את מה שרשום אצלו ואת ההצעה שלו לסיפור הרקע, מי שיש לו רעיונות איך לשפר יציע וכו'. בנוסף, לכל אחד יש סעיף השפעה שמגדיר למי הוא נותן השפעה; פשוט לכתוב למי אתם נותנים השפעה.

זה הכל, ואז נתחיל במשחק.

(יש כנראה שחקן שיצטרף עוד מעט, ברגע שהוא יסיים להכין את הדמות שלו)

כאשר חברתי לצוות, היה בלגן גדול בעיר. מנועלנים הסתובבו בכל מקום וחברי מחתרת טבחו ביבורים שהיו לפנינו. מאנר עצמו נלחם בעוז וניצח את ה6 שהיו מולו, וגם יד השטן וג'ימי נלחמו כמו שצריך, אבל כל גיבור שהיה שם, חוץ מהשלושה האלה, כל השאר נטבחו. מאנר נסוג למחסן בשביל להתארגן מחדש, וגילה שהוא לא היחיד שם. יד השטן וג'יימס נמצאו שם, ואחרי היכרות קצרה, הם יצאו החוצה ונלחמו ביחד. זה הרגע הראשון שמאנר זוכר בתור אחד מצוות ולא אחד לבד.
השפעה: ג'יימס משפיע על מאנר בצורה טובה, מרגיע אותו ועוזר לו. יד השטן לעומת זאת, משפיע עליו לרעה, מעצבן אותו ומדרבן אותו לקרב.

כאשר חברתי לצוות גרמתי הרס לסביבה במהלך הקרב. במהלך הקרב של הצוות עם חבר מחתרת רב עוצמה בעל חליפה רובוטית מתוחכמת שקורא לעצמו "המנקה" גרמתי לפיצוץ קוסמי רב מימדים שהשמיד חלק מהיער וכמה בתים של אנשי העצים מה שגרם להם לשנוא אותי.

tales quit wind אמר/ה:
אחלה, בואו נמשיך הלאה.

לכל אחד יש בדף הדמות סעיף 'כאשר חברנו לצוות', זה בעצם הצורה ליצור את סיפור הרקע שלכם. כל אחד יציג את מה שרשום אצלו ואת ההצעה שלו לסיפור הרקע, מי שיש לו רעיונות איך לשפר יציע וכו'. בנוסף, לכל אחד יש סעיף השפעה שמגדיר למי הוא נותן השפעה; פשוט לכתוב למי אתם נותנים השפעה.

זה הכל, ואז נתחיל במשחק.

(יש כנראה שחקן שיצטרף עוד מעט, ברגע שהוא יסיים להכין את הדמות שלו)

שלחתי לך דף דמות בהו"פ...

אני לא בטוח אם צריך לכתוב איך חברנו לצוות. אם כן אני מוסיף פה.

הכפפה השחורה בדיוק גמר שוד של מכשירי אלקטרוניקה. כשהוא יצא מהחנות הוא הותקף, ואז הוא איבד שליטה.

הוא תקף את האדם שמולו במהירות ובעוצמה, והוא הכניע אותו במהירות, ואז כשהוא ביקש רחמים, יד השטן גיחך והרג אותו.

הבעיה הייתה, שמצלמת האבטחה חזרה לעבוד בזמן הזה, ולא רק שראו אותו בפרצוף האמיתי שלו, גם ראו אותו מבצע רצח. כשהוא הצטרף לצוות הוא איבד את הסודיות שהייתה לו עד עכשיו.

[mention]nautti[/mention]
לא הבנתי

קודם כל תכתוב בלי ספויילר- הצוות יודע, מן הסתם, סיפור שקרה לצוות. אתה צריך לרשום 'מחיר כבד ששילמתם עבור ניצחון'. אני מבין שהמחיר הוא הסודיות של יד השטן? מה היה הניצחון של הצוות?

חזרה