הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 יוני 2019, 11:35

הציור נקרע, וצעקה מחרישת אוזניים נשמעת בחדר, בעוד כל הצבעים עוזבים את החדר.
קול חריקה אדיר נשמע, בעוד החלל מתנפץ לרסיסים, העולם נמוג, נשבר, נמחק.
ואז חושך, חושך חסר צבע וחסר קול וצליל עופפים אתכם, מתערבב בעוד מימד הקיס מתפרק לו, ויורק אתכם אל מחוצה לו, מפרק אתכם לגורמים, ואז בונה אתכם מחדש.

החשוך מתחלף באור בוהק, ובבת אחת אתם מופיעים בחזרה בחדר ההסבה הגדול באחוזה, נזרקים על הרצפה בענן של אבק.
איפה שהו, אתם חושבים שאתם שומעים את קול הרוח לוחש באוזן שלכם.

הצבעים מהציורים מסביב מתחילים לדהות, הופכים לשחור-לבן אשר מתחיל להימחק גם הוא, כל מה שנשאר בבית הוא הרהיטים ומסגרות ריקות.

ואז הברון מופיע מחדש, לא בגוף הענק שראיתם, אבל גם לא בגוף הננס שהיה בתחילה בחדר, הוא מופיע בחדר בגופו הזוהר כפיי רם-דם, יצור של יופי בוהק ושלמות, שיערו הזוהר נראה כאילו עשוי ממשי, בגדיו סרוגים מבד שבחיים לא ראיתי על האדמה הזו, ועיניו כחולות כמו השמיים. "תכרעו ברך" הוא צועק, וקולו מהדהד בחדר, "סיימנו עם המשחקים." הוא קובע, "הצלחתם להביס את הבואה שלי, ולהשמיד לי את היצירות שלי, אבל אני אצבע את העולם הזה מחדש, ...." הרוח מתחזקת בעוד כל החלונות בבית נפתחים, כל הדלתות נפרצות, רוח קדים נושבת בבית בעוצמה עד שכמעט לא ניתן לשמוע יותר את המתרחש בבית מעל לעוצמת הרוח.

אשרת פניו של הברון מבהירה לכם כי זה לא נעשה מכוחו, משהו אחר מתרחש כאן, ומבט חשש עולה על פני הפייה. "לא." הוא מצליח לצעוק מבעד לרוח. "נעלתי אותך, היא חסמה אותך. אתה לא תחזור!" הוא צועק. "אתה לא כאן."
ואז הרוח נושבת בעוצמה, דוחפת את הברון לעבר הקיר מרתקת אותו, בעוצמה, בעוד פרץ אוויר אחר מתערבל סביב עצמו, מעוור את העין עד שדמות נוצרת מתוך הרוח, דמות אדם, גובהו ממוצע, שערו שחור ועורו שחום מעט, עיניו כחולות כמו השמיים.

הוא מפנה את ידו מעט קדימה, כאילו דוחף את האוויר, והברון זועק בכאב כאשר האוויר מוחץ אותו, שובר אותו לאלפי ריסיסי זכוכית, אשר נשברים גם הם לאבק, מוחק כל זיכרון מהברון.
ואז באחת, הרוח נפסקת, ובן האנוש מסתכל עליכם, "תודה." הוא אומר, לא יותר, משהו בקול שלו עתיק, לא עתיק כמו הלואה, אבל משהו בו ישן, כאילו הגיע מאדמות אחרות.

עייניו הכחולו בוחנות אתכם, מחכה לתגובה מכם.

META
עליתם רמה,
חפקצים בהקדם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 13 יוני 2019, 12:18

טאריס מביט בהלם. להביס פיי רם דם...זו בהחלט רמה אחרת של עוצמה. הוא ממהר להיעמד, ואז כורע ברך ומרכין את ראשו ''תודה לך על שסילקת אותו, הוד מעלתו. אם יורשה למשרתך הצנוע לשאול....מי אתה?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 יוני 2019, 12:37

"אני לא הוד מעלתו" עונה בן האנוש, "ואתה לא העבד שלי." הוא ממשיך, "אני בסך הכל הרוח, האוויר, החירות והשמיים." הוא עונה, שמי הוא לאטמיר הוא עונה.

ובאותו הרגע, אוסקר מרגיש שמשהו בוא מתערער, הוא לא מצליח לדעת מה. אבל משהו בו מתערער.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 13 יוני 2019, 13:34

"אתה לא לואה" אומר זולג'ין. "אתה אחד מה...אלים האלו שמאמינים בהם פה?" זולג'ין שואל, מבין שהיצור שמולו לא פיה ולא צריך לחסל אותו. "אם אתה רוצה להודות לנו, אמור לי. האם אתה יכול לשחרר את מביגואני מכבליו האנושיים?".
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 13 יוני 2019, 13:41

טאריס מהנהן, עדיין מפגין כבוד, אבל זוקר את ראשו. הוא מחכה לתשובתו של לאטימר ולתגובתיהם של האחרים, שוקל את המילים הבאות שלו.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 יוני 2019, 16:56

"אני לא אל." עונה לאטמיר, "הדבר הכי נכון להגיד, הוא שאני שליח." הוא מנסה להסביר, "אני מה שמאפשר לאל להתערב בעולם, מבלי להתערב בו ישירות." הוא מסיים את ההסבר המאולתר, "ולצערי אני לא מסוגל לבצע את מה שאתה מבקש, אבל אני מאמין שבכך שגירשתי את הברון לטיר-נא-נוג, הוא יאבד את כוחו לתקופה הקרובה, ולכן כל הקללות שלו עתידות להתבטל, זה רק עניין של זמן."
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 13 יוני 2019, 20:43

"ומה אתה רוצה?" נל שואלת בלי יותר מדי טאקט, יודעת שהוא כנראה פה כי הוא רוצה משהו, בדיוק כמו כל האחרים.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 יוני 2019, 22:05

"כלום." עונה לאטמיר, "האמת היא שאני צריך לשאול מה אתם רוצים, אתם שחררתם אותי, מן הראוי להחזיר לכם טובה." הוא אומר
yds

שליחה על ידי yds » 13 יוני 2019, 22:42

טאריס מהרהר "תגיד...לאטימר...אתה יודע מה המצב של העולם כיום?"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 יוני 2019, 22:52

"אתה מתכוון לכיבוש של סירונה על העולם?" הוא שואל, "נכבלתי לפני זמן לא רב, אני מניח שעברו מס' שנים בודדות מאז שנתנו אותי כמתנה לברון הזה." הוא אומר. "אבל אני עדיין יודע מה קורה בעולם, הרוח עדיין לוחשת לי." הוא מוסיף
padron

שליחה על ידי padron » 14 יוני 2019, 09:30

"מה ידוע לך אודות מצב החצרות כיום? היכן יושבים מרכזי הכוח? ומה ידוע לך לגבי הלואה?" הרן שואל את הרוח בסקרנות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 יוני 2019, 16:11

"לא יותר ממה שאתם לבטח יודעים." הוא אומר ,"ארבעת הכתרים נעדרים, וסירונה מחשפת אותם." הוא אומר, "בפוליטקה הפנימית של החצרות אני לא מעורב, גם לפני שהוא נעל אותי, לא הייתי אמור לעשות יותר מידי, חלק מהכבילה של סירונה על האלים. הסיבה היחידה שאני מסוגלת להיות פה ולהגיב לפיות זה כי הם תקפו אותי קודם."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 14 יוני 2019, 18:06

״בסדר. אתה יכול לעזור לנו להגיע לנמל חירות? הפיות עושות מצור ימי ואנחנו לא יכולים לעבור. לפחות ייצא לנו משהו טוב מכל הסיפור הזה״. אומר זולג׳ין בחוסר סבלנות קל.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 15 יוני 2019, 01:17

"אז גם אתה מחפש את הכתרים." נל ספק שואלת ספק קובעת, "למה כולם רוצים אותם ומה הם יכולים לעשות?" די ברור שהדיבור על הכתרים גורם לה אי נוחות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 15 יוני 2019, 08:58

אוסקר נופל על ברכיו, אך לא מיראה או כבוד, אלא מהכאב העז שתקף אותו. הוא ספג נזק רב בקרב, וזה הפתיע אותו כיצד הוא עדיין עומד. זרם מים הקיף את פצעיו, ואיחה אותם לאט. לא רק הערעור שהרגיש מנוחכותו של ה-"לאטימר" הזה, הוא ידע כי שימוש נוסף בכוחותיו יתחיל לשחוק את גופו אפילו יותר, הוא יצטרך לנוח ולרפא את השאר בהזדמנות אחרת.

META
משתמש שלוש פעמים ב-Kinetic Healer על עצמי, מרפא 11+7+7 = 25 נק"פ, וחוזר מ-5 נק"פ ל-30 נק"פ.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
שלח תגובה