• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אורלן- מלחמות ושלום - עץ הרשמה 0/4

סטטוס
נעול לתגובות.
אני יודע, העיה היחידה שלי עם זה, היא שגם אני עושה את זה. והשינוי המהיר נגרם מזה שהבנתי שאתם צודקים, ואני לא יכול להנחות הרפתקה בלי חוקים. שהיא לא חופשיטה. אני אעבוד על חוקים, ואז אנחה בפונדק עם השיטה שלי.

טוב, אם גם אתה לומד את החוקים מהרשת, אני לא רואה איך אנחנו יכולים להריץ בואנור - זה לא שמישהו יודע את החוקים במלואם. למשל - איך מחשבים מתאם תכונה? זה לא רשום שם.
ולמה אתה לא יכול להנחות חופשיטה? לא ממש הבנתי...
ואין שום סיבה למחוק את העץ הזה עם כל השאלות שלי על החוקים בשיטה שלך שעוד לא ענית עליהן - אתה עוד מתכנן ליצור אותה, לא?

בנוסף, אני מזכיר לך - יש אפשרות לערוך הודעות - לא צריך לשלוח שתי הודעות רצופות.
הנה, ככה: עריכה: בינתיים קראתי עוד את החוקים החינמיים - בלי הספר קשה להריץ איתם הרפתקה בשיטה - הם לא מכילים מידע קריטי למשחק. ממליץ בחום לעבור לחופשיטה או לשיטה שאתה מכיר.

אגיש דפ״ד בקרוב, כנראה בשבוע הזה.
בכל מקרה, בגלל שואנור היא שיטה יותר סיפורית, שמצריכה אינטרקציה בין השחקנים, אמליץ לשחק בדיסקורד.
אז, מהו קצב התגובות המצופה?

אגב, אביעד, הנה הטבלה של מתאמי התכונות-

/ערך/= /מתאם/
---
•18= +3
•16-17= +2
•13-15= +1
•9-12= 0
•8= -1

(זה מהזיכרון, למרות שאני בטוח ב100% שזה נכון)

מניסיון שלי, החוקים שברשת מספיקים(לשחקן, לפחות).
לונוולף, קורא באנגלית? אם כן, ממליץ לקרוא את הpdf של עולם המבוך.

תיסגר בבקשה על איזה עץ הרשמה בא לך, אין לי כוח לקרוא כמה כאלה.
קישורים לחוקים של ואנור:

srd
https://www.dungeonworldsrd.com/

דפי דמות נוחים
https://dungeon-world.com/downloads/Dungeon_World_Play_Sheets.pdf

עריכה: נקסטורל, אם אתה מוחק את הקישור הלא חוקי (הקישור לחוקים המלאים של השיטה אינו חוקי) תוסיף איזה משהו מנהלי כדי שאחרים ידעו לא לפרסם אותו. הוא ביקש ולא ידעתי שזה לא חוקי.

קווינט - תודה על טבלת המתאמים

lonewolf אמר/ה:
אבקש מאחד המנהלים למחוק את העץ הזה. הוא יצור הרבה בלגן. אני מעדיף לפתוח עץ חדש להרשמה.
העץ הזה והשני ננעלו. אני ממליץ לך לקחת זמן ולחשוב בדיוק איך אתה רוצה שהמשחק יתנהל לפני שאתה פותח עץ הרשמה- יש כמה עצות נהדרות כאן .

בנוסף, תקראו את חוקי הפורום. אנחנו בפונדק מעודדים יצירת משחקי תפקידים, ופרסום של קישורים לספרים פיראטיים פוגעים בתעשייה- מגיע לאנשים שעבדו על הספר תשלום על העבודה שלהם. אז בלי לבקש קישורים פיראטיים, ובלי לפרסם כאלה. זה פשוט יגרור אזהרות וחבל.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה