• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עלילות גיבורי ארבוריה [מו"ד 5] - עץ משחק (4/4)- מוקפא.

סטטוס
נעול לתגובות.
אני מוכן. מצרף את הדפ"ד.

גזע (תת גזע): גנום אבן
מקצוע (דרגה): ארטיפיסר (2)
גובה: 0.85 מטר
משקל: 19 ק"ג
אלוהות: אין
רקע: charlatan
תכונות
כוח (1-): 8
הצלה - 1-
זריזות (2): 15
הצלה - 2
חוסן (2): 14
הצלה - 4
חוכמה (0): 10
הצלה - 0
תבונה (3): 16
הצלה - 5
כריזמה (1): 12
הצלה - 1
נתונים
נק"פ מקסימלי: 17
נק"פ נוכחי - 17
ק"פ - 8
תוסף מיומנות: 2+
מהירות תנועה: 25 פיט
דרג"ש: 16
הצלות: חוסן, תבונה
מיומנויות: תפיסה (2+), זריזות ידיים (4+), היסטוריה (5+), תרמית (3+)
שפות: מדוברת, נומית, גמדית
התמחויות: ערכת זיוף, ערכת התחזות, כלי גנבים, כלי מבוכים, כלי מכונאי

התקפות
רובה קשת קל:
(טווח 30/120)
תוסף התקפה - 4+
נזק - 1ק6

פגיון:
(טווח 20/60)
תוסף התקפה - 4+
נזק - 1ק4 + 2

יכולות גזע
- יתרון בהצלות תבונה, חוכמה וכריזמה נגד קסם
- ראיית חושך
- מכפיל את בונוס המיומנות לבדיקות היסטוריה הקשורות בחפצי קסם, אלכימיה או טכנולוגיה
- יכול ליצור 3 סוגי צעצועים בתמורה לשעה עבודה ו10 מטבעות זהב: מצית, צעצוע, תיבת נגינה.

יכולות מקצוע
- יכול להעניק למספר חפצים השווה למתאם התבונה שלי אחת מהתכונות הבאות (כל חפץ מכיל תמונה אחת):
*החפץ מפיץ אור ברדיוס של 5 פיט.
*החפץ מחזיק בתוכו מסר קולי של עד 6 שניות
*החפץ מפיץ ריח או רחש מסוים עד 10 פיט ממנו
*החפץ מראה תמונה סטטית של תמונה, טקסט עד 25 מילים או צורות
- עירוי חפץ:
עירויים ידועים - נשק חוזר (פגיון אחד), יריה חוזרת (רובה קשת), שכפול קסם (שרביט גילוי קסם - 3 שימושים ליום)
עירויים מופעלים - נשק חוזר, שכפול קסם

ציוד
שריון קשקשים
זוג פגיונות
רובה קשת קל
20 חיצים
כלי גנבים
כלי מבוכים
כלי זיוף
כלי התחזות
כלי מכונאי

לחשים
תכונת הטלה: תבונה
ד"ק לחשים: 13
תוסף להתקפות לחש: 5
לחשים:
דרג 0 - איחוי, מסר
דרג 1 (נוצלו 2/2) - נשק קסום, ריפוי פצעים, גילוי קסם, נסיגה נמהרת

ככל הנראה אעלה דרגה את הדמות שלי בסופש הקרוב.
שאלה חשובה: בגלל שזו הפעם הראשונה שאני עולה דרגה עצמאית במהדורה חמש אני רוצה לוודא, זה לא דרגה מיוחדת או משהו כזה, כל מה שקורה זה שאני מקבל חיים ואת היכולות החדשות של המקצוע, נכון?
אין משהו שאני מפספס?

טוב אני מוכן.
סוף כל סוף אני מגניב מכאנית! יש לי נקודות קי! אני לא סתם מרביץ כל סיבוב, אני מרביץ עם קסם! אני יכול לזוז 27 משבצות בתור אחד!
שיקולל מי שהמציא את זה שיש רק פעולת בונוס אחת בסיבוב.

ונאב - מתנה קטנה (אני אצור גרסאות מגניבות יותר כשאווינאשי תהיה מגניבה יותר):

nav566 אמר/ה:
קודם כל, זה חזק מדי בשביל להיות Uncommon. דבר שני, סבבה. אנחנו מתחילים בקרוב.
אולי. עשיתי אותה די מהר, צריכה עוד שיפוץ (עריכה: זכרתי שעשיתי שהיא עולה 4. אם היא ככה אז אנקומון זה הגיוני). מעבירה את הזעם שלי על זה שיש לי רק פעולת בונוס אחת בתור, ואני לא יכול גם להרביץ פעמיים, גם להישאר מתגונן וגם ללכת מהר יותר בתור אחד.

nav566 אמר/ה:
עריכה: 18 משבצות בתור. 27 מ', או 90 פיט, זה 18 משבצות.

אם אני לוקח dash action גם כפעולה רגילה וגם כפעולת בונוס, זה נותן לי 27 משבצות ;).

טוב, אנחנו ממשיכים. בהצלחה לכולם!

אליאס:
Out: אני ממשיך ישר מהנקודה שבה סיפור הרקע שלך נעצר.

In:
יד עטויה כפפה מונחת על כתפך. "אני אצטרך שתבוא איתי."
אתה מסתובב ורואה מולך אוכף שרירי. הוא לבוש בלבן מכף רגל ועד ראש, גלימה עם ברדס ומתחתיה מסכה קפואה ולבנה, כמעט ללא תווי פנים. זוג פגיונות בחגורתו. הוא תופס אותך וקושר את ידיך מאחורי גבך. "אתה עצור באשמת רצח. אני מציע שלא תתנגד."

אתה יושב בתא המעצר. לא אכלת כבר כמה זמן, ואתה מלוכלך ומוזנח.
לפתע יד דופקת על דלת הכלוב שלך. אדם שמן, נושא מקל הליכה, עומד מול הכלוב שלך.
"נעים להכיר אותך. אליאס, כן? אני סר לנגור."

לנגור מציע לך עסקה. הוא יוציא אותך מהכלא, ובתמורה אתה תעבוד בשבילו. אתה מסכים, בהינתן אף ברירה אחרת. המשימה שלך תהיה לפקח על הקבוצה שהוא אסף בטורניר, הגיבורים החדשים של ארבוריה, ולדאוג שלא יעשו שטויות. הוא נותן לך אבן קטנה, שאותה הוא מכנה "אבן תקשורת". באמצעות אבן זו, הוא יוכל לתקשר איתך, ולהפך. כל מה שצריך לעשות הוא לגעת באבן ולומר את שמו המלא של היעד, והמחזיק באבן השנייה יוכל לתקשר איתך באמצעות קול.
כעת, הוא מביא אותך לפגוש את חברי הצוות החדשים שלך.

כולם:
לנגור מביא אתכם אל האחוזה שלו. אחוזת לנגור היא בית מפואר במידה מוגזמת, עם פסלים עשויים זהב ועמודי שיש ענקיים. הוא מביא אתכם לחדר קטן, שם הוא מתיישב על כורסא.
"טוב. זו העסקה. המשימה שלכם היא לעשות כל מה שאני אומר לכם. אחרי כל משימה, אני אשלם לכם בהתאם למידת ההצלחה שלכם. זה ברור?"
הוא לא מחכה לתשובה. "הבאתי איש מיוחד על מנת לפקח עליכם. הוא ידאג שלא תעשו שטויות."
לנגור מסתובב וקורא בקול. "אליאס, בוא תציג את עצמך!"

ננס קטן מופיע מאחורי סר לנגור.
כמה שהברנש קטן, ככה הוא עמוס ציוד. תיק הרפתקנים מונח לרגליו, זוג פגיונות למותניו, רובה קשת על גבו, ורצועות עור משובצות תאים-תאים, עוטפות את בגדיו השחורים. אפילו שהם בצבע ככה, ניתן להבחין בקלות כי הם בלויים ומשומשים זמן רב.
חיוך זחוח נמרח על פניו, כשהוא מושיט את ידו הקטנה לקראת כל אחד מכם בתורו.
"נעים להכיר. אליאס פורד הוא שמי. אתם בטח מוכשרים מאוד אם עברתם את המבחנים של הסר".
ואני נכשלתי בשלי. למזלי יש לי עוד הזדמנות. אסור לי להרוס אותה.

הערה: אני כרגע לא מסוגל להגיב, וכך זה יהיה למשך ארבעת הימים הקרובים (עד שבת בערך). תדבשו/תתעלמו מאווינאשי לבינתיים.
סליחה ותודה רבה.
תגובה אחרונה לעת עתה:
אווינאשי בוחנת במבטה את הננס.
"הם לא היו באמת קשים", אומרת אווינאשי. "ברגע שניסינו לעבוד יחד זה לא היה באמת אתגר."

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה