• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

שתי ההתקפות פוגעת בשלוליות, בעוד רפש נצמד לגרזן של זולג'ין אחרי שזה מכה בשלושלית הצמודה לו, יוצר זרועה סמיכה ודביקה המחברת בינהם
META
זולג'ין לא יכול לנוע יותר מחמש פיט מהשלולית, והוא סובל מחסר 2 לדרג"ש
הוא יכול לנסות לגלגל כוח כדי לשהתחרר, או לתקוף את הזרוע בנשק חותך.

תור אוסקר

אוסקר אוחז את חזו, מתקשה לנשום בעוד כוח חייו נשאב ממנו. אבל היה לו הרבה, מספיק כדי להמשיך לעמוד. ברכיו רעדו, אך רק מעט, היציבה שלו החזיקה מעמד. הוא יכל להמשיך להילחם.

עם צעקת קרב מגוחחת, אוסקר מניף את ידיו מעלה, וטיפות של מים, זיעה, דם וצבע זורמות אליהן מכל רחבי החדר, מתאספות לבועה אחת גדולה, כל הנוזלים מתערבבים לצבע סגול-ארגמני כהה, והבועה מתארכת ומתעקלת, לובשת צורה של חרמש גדול.
"נראה איך הצבע שלך מחזיק אל מול מקלחת!" אוסקר קורא ומנחית את החרמש כלפי מטה, במטרה לשטוף את שלולית הרפש האוחזת בהרן.

META
פעולת תנועה: Gather Power
פעולה רגילה: Kinetic Blade כנגד השלולית במשבצת K11.
19+7 = 26 נגד דרג"ש, 10 נזק בפגיעה, מתעלם מעמידות ללחשים.

להב המים של אוסקר חותך בשלולית, אבל לא נראה שיש בזה כדי לשחרר ממנה את הרן, יתרה מכך, נראה שהשלולית האחרונה מנצלת את העובדה שאוסקר עסוק, ומנסה לבלוא אותו
META
התקפות על אוסקר
14 נגד CMD
אם מצליח אוסקר אחוז, וסובל 7 נזק.

תור נל

הסכין של נל פוגע ברפש, אבל לא נראה שהוא מספיק חד כדי לחתוך את הזרוע עד הסוף, ואריות שלה נשארות דבוקות לזולג'ין

בו בזמן, הרפש שאופף את הרן ממשיך לנסות לכסות אותו, בדומה לרפש שאופף את זולג'ין
META

התקפות נגד הרן
1 טבעי, הרן משתחרר מהאחיזה

התקפות נגד זולג'ין
25 נגד CMD
זולג'ין סופג 7 נזק

תור טאריס

טאריס רץ לעבר הציור הבא, מניף את החץ שלו, ומשסע את הציור באמצע. הוא מקלל את מילותיו, שהכזיבו אותו שנית. את כוחותיו, שנעשו חסרי ערך ברגע שיריב אמיתי נעמד מולם. הוא ממקד את כל זעמו בשיסוע התמונה הקסומה לגזרים, ודוחק את הכעס והאשמה לאחר כך. אם הם ישרדו את הקרב, יהיה לו זמן להרהר בכך

עכשיו, עליו רק לקוות שמה שהוא עושה יספיק
Meta
זז ל15j
משמיד את הציור ב15k

החדר שוב רועד מעט כאשר הציור נהרס, ולמעשה אתם כמעט בטוחים ששמעתם יללה לא ברורה.
אבל מיד לאחר מכאן החדר חוזר להרגלו, והציוריום מנסים לינוק מכם את החיים.

META
נשמה על הקנבס
כולכם מאבדים אחד נזק.

תור אוסקר/זולג'ין/הרן

הרן מחייך לעצמו כשהרפש משתחרר ממנו. "זהו? זה הזמן לנקמה." הוא אומר בעודו משנה חזרה את צורה הנשק. לאחר מכן הוא יורה את השרשרת ישירות אל תוך הרפש לידו, מנסה להחזיר לעצמו את הכוח שהציורים ינקו ממנו.
Meta
כפעולת תנועה משנה את הנשק חזרה.
התקפה כנגד הרפש שהשתחרר מהרן: 13+4=17
נזק אם פגע: 5+2+3=10 חותך.
ריפוי מblood ministration : 1 נק"פ. (כל הנזק שנספג מאז התור האחרון של הרן)

אוסקר מזנק אחורנית כאשר הרפש מנסה לאחוז בו, המים שסובבים את גופו כמגן יוצרים חומה אשר הרפש מתנגש בה, ונשטף לרצפה בעוד אוסקר ממשיך להגדיל את המרחק ביניהם, מציב את עצמו לצד הרן כנגד שתי השלוליות הנותרות. הוא מניף את ידיו מעלה בשנית, אך הפעם יוצר פטיש גדול אותו הוא מרסק היישר על הרפש, פוגע בו עם זרם מים בלחץ עוצמתי.

META
פעולת תנועה: Gather Power
פעולה רגילה: Kinetic Blade כנגד הרפש במשבצת שלי. 17+7 = 24 נגד דרג"ש, 10 נזק בפגיעה.
ההתקפה שלו לא פגעה, אגב.

פטיש המים מכה ברפש, יוצר הדים על גופו, אבל לא מספיק על מנת לפרק אותו.
בנתיים, הרפש שצמוד להרן חוזר לנסות לבלוע אותו.

התקפות על הרן
17
אם פגע
5 נזק,

וניסיון היאבקות (נגד CMD)
26- מניח שהצליח
8 נזק, ועוד 4 נזק חומצה.

תור נל

לאחר שנל שמה לב שהסכין שלה כמעט ואינו מסוגל לגרום נזק לשלוליות תגובת החדר להרס הציורים, היא מחליטה להצטרף לטאריס בהרס הציורים ומשתמשת בסכינה על מנת להרוס את הציור הקרוב אליה ביותר.

META:
הציור ב-N12

הציור שנל קורעת מושמד גם הוא, והחדר משחרר מה שנשמע כמו צווחה נוראית, ברור לכם שאם עוד ציור אחד יהרס, משהו יקרה.
אבל עד אז, השלולית מנסה לבלוע את אוסקר.
META
23 נגד דרג"ש, מניח שפגע
7 נזק
וניסיון אחיזה
21 נגד CMD
מניח שהצליח
6 נזק נוספים ואוסקר אחוז.

תור טאריס

הציור נקרע, וצעקה מחרישת אוזניים נשמעת בחדר, בעוד כל הצבעים עוזבים את החדר.
קול חריקה אדיר נשמע, בעוד החלל מתנפץ לרסיסים, העולם נמוג, נשבר, נמחק.
ואז חושך, חושך חסר צבע וחסר קול וצליל עופפים אתכם, מתערבב בעוד מימד הקיס מתפרק לו, ויורק אתכם אל מחוצה לו, מפרק אתכם לגורמים, ואז בונה אתכם מחדש.

החשוך מתחלף באור בוהק, ובבת אחת אתם מופיעים בחזרה בחדר ההסבה הגדול באחוזה, נזרקים על הרצפה בענן של אבק.
איפה שהו, אתם חושבים שאתם שומעים את קול הרוח לוחש באוזן שלכם.

הצבעים מהציורים מסביב מתחילים לדהות, הופכים לשחור-לבן אשר מתחיל להימחק גם הוא, כל מה שנשאר בבית הוא הרהיטים ומסגרות ריקות.

ואז הברון מופיע מחדש, לא בגוף הענק שראיתם, אבל גם לא בגוף הננס שהיה בתחילה בחדר, הוא מופיע בחדר בגופו הזוהר כפיי רם-דם, יצור של יופי בוהק ושלמות, שיערו הזוהר נראה כאילו עשוי ממשי, בגדיו סרוגים מבד שבחיים לא ראיתי על האדמה הזו, ועיניו כחולות כמו השמיים. "תכרעו ברך" הוא צועק, וקולו מהדהד בחדר, "סיימנו עם המשחקים." הוא קובע, "הצלחתם להביס את הבואה שלי, ולהשמיד לי את היצירות שלי, אבל אני אצבע את העולם הזה מחדש, ...." הרוח מתחזקת בעוד כל החלונות בבית נפתחים, כל הדלתות נפרצות, רוח קדים נושבת בבית בעוצמה עד שכמעט לא ניתן לשמוע יותר את המתרחש בבית מעל לעוצמת הרוח.

אשרת פניו של הברון מבהירה לכם כי זה לא נעשה מכוחו, משהו אחר מתרחש כאן, ומבט חשש עולה על פני הפייה. "לא." הוא מצליח לצעוק מבעד לרוח. "נעלתי אותך, היא חסמה אותך. אתה לא תחזור!" הוא צועק. "אתה לא כאן."
ואז הרוח נושבת בעוצמה, דוחפת את הברון לעבר הקיר מרתקת אותו, בעוצמה, בעוד פרץ אוויר אחר מתערבל סביב עצמו, מעוור את העין עד שדמות נוצרת מתוך הרוח, דמות אדם, גובהו ממוצע, שערו שחור ועורו שחום מעט, עיניו כחולות כמו השמיים.

הוא מפנה את ידו מעט קדימה, כאילו דוחף את האוויר, והברון זועק בכאב כאשר האוויר מוחץ אותו, שובר אותו לאלפי ריסיסי זכוכית, אשר נשברים גם הם לאבק, מוחק כל זיכרון מהברון.
ואז באחת, הרוח נפסקת, ובן האנוש מסתכל עליכם, "תודה." הוא אומר, לא יותר, משהו בקול שלו עתיק, לא עתיק כמו הלואה, אבל משהו בו ישן, כאילו הגיע מאדמות אחרות.

עייניו הכחולו בוחנות אתכם, מחכה לתגובה מכם.

META
עליתם רמה,
חפקצים בהקדם.

"אני לא הוד מעלתו" עונה בן האנוש, "ואתה לא העבד שלי." הוא ממשיך, "אני בסך הכל הרוח, האוויר, החירות והשמיים." הוא עונה, שמי הוא לאטמיר הוא עונה.

ובאותו הרגע, אוסקר מרגיש שמשהו בוא מתערער, הוא לא מצליח לדעת מה. אבל משהו בו מתערער.

"אתה לא לואה" אומר זולג'ין. "אתה אחד מה...אלים האלו שמאמינים בהם פה?" זולג'ין שואל, מבין שהיצור שמולו לא פיה ולא צריך לחסל אותו. "אם אתה רוצה להודות לנו, אמור לי. האם אתה יכול לשחרר את מביגואני מכבליו האנושיים?".

חזרה