• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נקמת המנעולנים, גליון 001# [עץ משחק]

ואולי הפורום קרס לאחרונה. תנו לו עוד יום יומיים, אולי יש לו עניינים אישיים. אל תמהרו להכריז שהוא נמלט מהפורום.

היי, הצלחתי להתחבר סוף סוף.
הבנתי שהיו בעיות באתר, לי גם היו בעיות באינטרנט שלי, אבל עכשיו נפתר.

בכל אופן, רק שחקן אחד שלח לי דף דמות, אז אני די מחכה לשאר... (אם שלחתם לי בשבוע האחרון אולי זה לא הגיע בגלל הבעיות של האתר, אז פשוט תשלחו שוב)

אני אשלח פה את הדפ"ד

שם קוד: הכפפה השחורה
שם אמיתי: לא ידוע
מראה: לבן, בן 16, 1.70 מטר,מסתובב קפוצ'ון שחור, שקט, בצללים.
רקע: הוא לא יודע מי הוא. החיים שלו התחילו בגיל שלוש בבית היתומים כשאחד הילדים הגדולים יותר החטיף לו מכות. זה הזיכרון הראשון שלו.
הוא לא יודע מי ההורים שלו או למה הוא שם. בבית היתומים אומרים שמצאו אותו ברחוב, שוכב בעריסה קטנה, לבד.
הוא גדל בבית היתומים, ולמד שם. החיים שלו לא היו מהנים, בריונות הייתה דבר בשיגרה. בית הספר היה זוועה, הוא תיעב את בית הספר, אז במקום להשקיע בלימודים, הוא למד את מה שעניין אותו לבד, במיטה, ב12 בלילה כדי שלא יקראו לו "חנון".
אחרי כמה שנים בבית היתומים, הוא למד איך להעלם ברקע, לא למשוך תשומת לב. זה עזר עם הבריונים, לפעמים. לרוב, הם חיפשו אותו במיוחד. כשזה קרה, הוא ברח. בגיל 6 הוא כבר רץ מהר יותר מרוב הילדים, בגיל 7 לא היה אף אחד שיכול היה להתחרות בו.
בגיל שבע, נשדדה חנות בגדים. המשטרה לא מצאה שום רמז בנוגע לשודד, ואחרי שנה התיק נסגר. ואז התחילו התקריות. זה התחיל כשנגנב מחשב חזק ויקר ערך מחנות אלקטרוניקה. כשבדקו את מצלמת האבטחה היחדה שעבדה, גילו שביום הגניבה, גבר, בגובה 1.80, עם כפפה ביד ימין ניתק את המצלמה. הדבר היחיד שהמשטרה הצליחה לראות היה שעל הכפפה היה ציור של שד.
מאז, גנבים שונים גנבו מגוון רחב של חפצים שונים. לפעמים זאת הייתה אישה, גבוהה ובלונדינית, לפעמים גבר נמוך ושמן. מה שהיה משותף לכל הגניבות היה שתמיד, כל המצלמות חוץ מאחת קרסו רגע לפני השוד, והמצלמה האחרונה תמיד נותקה על ידי אדם עם כפפה שחורה וציור של שד. בסוף ככה המשטרה התחילה לקרוא לו, "הכפפה השחורה". האמת היא, שהוא היה מאוכזב שהם לא שילבו את את השד, בכל זאת, הוא השקיע.
בגיל 13 הוא עזב את בית היתומים. אף אחד אפילו לא שם לב .שהוא נעלם.
בגיל 15 הוא פגש את סופי. היא קראה ספר בספריה ותפסה אותו גונב. לא שזה שינה הרבה, היא לא זכרה כלום בכל מקרה.
בעצם, זה לא נכון, משהו קרה כשהוא נגע בה, הוא מנסה להדחיק את זה, אבל זה קרה. הוא ראה חיזיון שלו, שוכב על הרצפה, היא עומדת מהצד, בוהה בו, ושוטר יורה לו בראש.
והוא התאהב בה. הוא לא יודע איך, או למה, אבל זה קרה.
ואז, כשהוא ישב וקרא חדשות, הוא במקרה נתקל במודעה שאומרת שמונה קפטן החדש למשטרה, ששם לעצמו למטרה לתפוס את "הכפפה השחורה". והייתה תמונה.
הוא בטוח שהאדם בתמונה הוא אותו אחד שיורה לו בראש בחזיון.
רגע האמת: 0/2
מהלכי צוות: כאשר אתה חוגג ניצחון עם מישהו, תן להם השפעה עליך והשתמש באחווה אחת ממאגר הצוות כדי להפחית אחד מנתיב האבדון שלך.
כאשר אתה חולק פגיעות או חולשה עם מישהו, תן להם השפעה עליך ושאל אותם אם הם חושבים בכנות שיש עוד תקווה בשבילך. אם הם עונים שכן, סמן פוטנציאל או הפחת אחד מנתיב האבדון שלך. אם הם אומרים שלא, סמן מצב או הוסף לנתיב האבדון.
פוטנציאל: 0/5
התקדמות:
יכולות:
התמרה גופנית
מניפולציית זיכרונות
הצורר: אוליבר ג'ונס, קפטן במשטרה.
תוויות:
מוזר: 1
מושיע: 1
מסוכן: 2
משעמם: 0
מתנשא: -1
מצבים:
קשרים: הוא ממש רוצה לנשק את סופי לפני שהאבדון יתממש
השפעה:
אבדון: גורלך נחרץ. יתכן שהכוחות שלך קטלניים עבורך, או שאתה ניצוד ללא רחמים, או אולי אתה מגלם את אחרית הימים. בדרך זו או אחרת, העתיד שלך קודר. מה מקרב את האבדון? בחר שניים.
לדבק עליו בפתיחות
לפגוע בחפים מפשע
נתיב האבדון: 0/5
סימני האבדון: חזיונות אפלים: הוסף סימון לנתיב האבדון כדי לחוות חזיון על המצב הנוכחי. לאחר החיזיון, שאל את המנחה שאלה; היא תענה עליה בכנות.
מפלט: המפלט שלו הוא במרתף של בניין במרכז העיר. אין שומר או אבטחה, מה שמאפשר לו להיכנס ולצאת די בקלות. הוא מחק את זיכרון קיומו של המרתף מכל הדיירים, מה שמאפשר לו לחיות שם בלי הטרדות.
מאפיינים של המפלט: ציוד רפואי, כלים שימושיים, מחשב רב עוצמה (שהוא גנב)
חסרונות: מושר תשומת לב מסוכנת, פגיע לנזק או לחבלה

טוב. כמה הערות לכל אחד על דף הדמות שלו.

A.L.Z
לא ענית על השאלה מהו מקום המפתח שלך. חוץ מזה, הכל מעולה.

lonewolf
לא ענית על השאלה מהו מקום המפתח שלך.
כמו כן, עליך לבחור שני מהלכים מהרשימה.

nautti
תוסיף לאחת התוויות שלך +1, לבחירתך.

הדמויות של כולכם נבנו מעולה, וזה ממש אחלה. אחרי התיקונים הקטנים שכל אחד צריך לעשות (תשלחו לי, או פה בספויילר, או הכי נוח לדעתי- תכתבו את דף הדמות בגוגל דוקס ותנו קישור. ככה נוח לעקוב אחרי שינויים).

השלב הבא הוא הצגת הדמויות. כל אחד מספר על הדמות שלו- שם, כוחות גלויים, מראה, רקע וכו'. אין הכרח לשתף הכל- לדמות שלכם יש מן הסתם סודות- אבל תזכרו שאתם צוות שעובד ביחד, ולכן הגיוני שחברי הצוות יודעים עליכם יותר מאנשים אחרים.

בסדר, אני אתחיל בשיטוף המידע
אין לי שם
זכר, צבע עור לבן, בגיל 16
לובש קפוצ'ון שחור ומסתתר בצללים
הדמות שלי פרנואידית מסיבה טובה, והוא מאוד לא רוצה לשתף מידע בנוגע ליכולות שלו, ככה שאין סיבה שתדעו מה הוא יכול לעשות.

אומר שוב- אתם צוות. המשחק לא מתחיל כשאתם לא מכירים אחד את השני, אלא כשאתם כבר צוות. לכן, החברים שלכם קוראים לכם בשם כלשהו- גם אם יש לכם אחד סודי, והם יודעים מה אתם יכולים לעשות--גם אם לא לגמרי-- כי הם כבר ראו אתכם בפעולה.

שם: ג'יימס קופר
שם קוד: נובה בוי (אתם יכולים לקרוא לי נובה או ג'יימס או אפילו ג'ימי)
מראה: הדבר שהכי תופס את העין במראה של ג'יימס הוא העור שלו שבצבע כתום - אדום זוהר. חליפת גיבור העל שלו שחורה ופשוטה.
תמונה:
e45bec8d-4050-4164-8716-51f318b868f6.jpg

אני יודע שיש בה כל מיני צבעים העור של ג'יימס הוא בצבע כמו הכתום – אדום שיש די בצד.
יכולת: אנרגיה קוסמית

חזרה