• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפלצות מגניבות

מפלצת כגזע או מפלצת כמפלצת?
מפלצת כגזע, מי שהכי חמוד וקלאסי זה לשחק Invisible Stalker מעין משרת רב-עוצמה ונעלם במתנקש באנשים ושומר על אחרים.
מי שהכי מגניב לשחק כמפלצת זה לדעתי לשחק Gelatinous Cube בתור קוביה גדולה שפשוט בולעת כל דבר :)

מצליף מוח. אבל זה לא קשור למהדורה - רוב המפלצות קיימות בכל המהדורות ובכל מהדורה מוסיפים עוד כמה, אבל הן די מעט.
אלא אם אתה מדבר על מפלצת מגניבה קראנצ'ית ואז לא יודע - לא קראתי את אוגדן המפלצות של 5.

רשום בכותרת וגם בהודעה ''מהדורה 5'', אז לא ידעתי.
אחת המפלצות המגניבות קראנצ'ית ב4 היא הידרת כאוס - עם ראשים משתנים מהידרה להידרה. גם שטן מזל ביש הוא נחמד. שניהם ממגד''מ השני.

אם לבחור מפלצת שהייתי רוצה לשחק- מצליפי מוחות, סלאאדים, ענקי ענן ולינקטרופים למינהם. אגב, לאביעד ולכל שאר האנשים שאוהבים מצליפי מוחות, אני ממליץ להסתכל במדריך של וולו בעמוד 133 ובפרק מצליפי המוחות, בראשון יש את הcranium rats, מעין עכברים שמצליפי מוחות השתילו בהם אנרגיה פסיונית, והם מקבלים כוחות מגניבים. בשני, יש עוד מצליפי מוחות, כגון מצליף מוחות ליץ׳(השם הוא אלכון או משהו).

קראנצ׳ית... כנראה הייתי בוחר בוהה או ליץ׳(או דמי ליץ׳).

הסתכלתי, תודה! חולדות נחמדות מאוד!
ומצליף המוח הליץ' הוא אלהון - בעיקרון אפשר לשים את התבנית לכל תפלץ קראנצית וגם פלאפית.
בחזרה על החולדות - שולח אותך למגד"מ 2 - יש שם סוג דומה של חולדות שנקרא חולדות ירח - הן מקבלות יותר ויותר אינליגנציה ככל שהירח מתמלא ועושות דברים מרושעים מיוזמתן. גם נחמדות.

לפני שעתיים שיחקתי את הדובלין שלי (דרד2/נכל1/וורלוק1). דובלינים מקבלים 2ק6+ נזק להתקפה בהפתעה בסיבוב הראשון של הקרב. רוב השה"מים לא נותנים לשחקנים סיבוב הפתעה, אבל בסשן הזה הפתעתי 2 אויבים ואחד מהם עם קריטי.

פעם הרצתי חבורת מפלצות והיה כיף. למהדורה שלישית היה את Savage Species.

אני מאוד רוצה לשחק לקסודון.

המפקד האלמוני אמר/ה:
Ferenheit אמר/ה:
רוב השה"מים לא נותנים לשחקנים סיבוב הפתעה

זה לא תלוי-פעולה בסופו של דבר?

מה הכוונה?
אני מתכוון שבדרך כלל שה"מים לא מאפשרים לפעול לפני היוזמה, לא בגלל אידיאולוגיה בהכרח.

חזרה