• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

סטטוס
נעול לתגובות.
אני פחות בקיא בענייני גיבורי על וכאלה, ואין לי היכרות עם השיטה, אבל נשמע מעניין. אולי אצטרף.

חשבתי לפרסם הודעה על משחק שאני רוצה לשהם, בשיטה פרטית, אז הנה אני מפרסם אותה.
אני רוצה לפתוח משחק, בשיטה פרטית, שהעיקר שלו זה מלחמות בין טוב, רע וכאוס. לא אומר שיהיו הרבה מלחמות, אבל יהיו.
מישהו מעוניין? (6 שחקנים.)

אין פה מספיק פירוט. באיזה עולם יהיה המשחק? פנטזיה? מד''ב? מודרני?
אגב - 6 שחקנים זה המון.

[mention]הח'אן הטטרי[/mention]
הרפתקה למהדורה 5

[mention]אביעד[/mention]
1.אני חושב שהתרגום המדויק יותר יהיה "קבר האימה" או "קבר ההרס" היות וקבר הזוועות הוא השם של המודול tomb of horrors.
2.יותר בתור עלילה שהבסיס שלה מתבסס על ההרפתקה עצמה,אבל קרוב לוודאי שאני אשתמש בנתונים של חלק מההיתקלויות למפגשים של הדמויות.

האמת שהתכוונתי לשאול סיפורית - מה העולם? מה הסגנון? אומנם אם זה מו''ד כנראה לא אצטרף, ועדיין עדיף שתענה לדעתי.

[mention]הח'אן הטטרי[/mention]
ההרפתקה עצמה קיימת הממלכות נשכחות,אבל קיים סיכוי שאעביר אותה לעולם המערכה שלי,תלוי כמה זמן ישאר לי היות ואני רוצה להתחיל את המשחק בחופש.השיטה היא מו"ד 5,למרות שהייתי רוצה לשחק בפאת'פיינדר,אבל אני לא הצלחתי למצוא מדריך ברור מספיק.את הדרך שבה נשחק אני מאמין שהסברתי בתגובה הקודמת.
[mention]אביעד[/mention]
זה פשוט התרגום האישי שלי,לא רציתי לתת לזה את אותו שם,במיוחד כיוון שההרפתקה קבר האימה היא ההמשך הלא רשמי לקבר הזוועות.מצידי אפשר להריץ את ההרפתקה גם חצי שנה,כול עוד זה יזרום טוב ולא ישעמם.ההרפתקה עצמה אורכת די הרבה היתקלויות,בערך 30 או אפילו יותר,אבל אנחנו עלולים לסטות מקווי העלילה,אני לא אנסה להגביל את השחקנים במיוחד.

לגבי מה שאמרת לח'אן על מדריך להרפתקה - מה זאת אומרת מדריך? או שיש את המודול השיטה שאתה רוצה או שאין אותו. אם אין אותו אתה צריך לעבוד על זה ולהמיר אותו.
לגבי השאלות שלי: תודה על התשובות! אם זה 30+ היתקלויות, גם בלי עלילה מסביב, זה יקח לפחות שנה וחצי, בהנחה שאנשים יגיבו לך בקצב סדיר של פעם ביום-יומיים וגם אתה תגיב באותו קצב. דע את זה מראש. אני כרגע גם לא בטוח שאוכל להתחייב לשנה וחצי, אז אני רק עם חצי רגל בפנים

אני לא כל כך בקי בזמנים שזה ייקח,היות וזאת ההרפתקה הראשונה שאני מריץ,אבל אם אני אראה שזה ייקח יותר מדי זמן אני "אריץ" לסוף.אני רק אמרתי את מספר ההתרחשויות המודול, אבל סביר להניח שזה לא יקרה בגלל שתי סיבות.
א.אני לא חושב תצליח ללכת לפי המסלול שהוסבר במודול.
ב.ההרפתקה עצמה מוכנה,רק רציתי לראות מי בעניין.טכשאני אומר שההרפתקה מוכנה,אני לא אומר שהעלילה מוכנה וקבועה,למרות שהכנתי כמה תסריטים בראש.אני בעיקר אנסה לאלתר בעזרת המידע שרשמתי לעצמי על ההרפתקה טפחות אסתמך על המודול עצמו.אגב,כשכתבתי לח'אן על מדריך,התכוונתי חמודות.סתם בחירת מילים שגויה.
נ"ב:יכול להיות שיהיו מספר שבועות בגלל התיקון האוטומטי.עימכם הסליחה

מצטרף לניצן. גם אני אוהב את חמש, אז יש סיכוי שאצטרף.
כמה שאלות-
1. אפשר לשחק ארטיפיסר?
2. באילו ספרי הרחבה ניתן להשתמש, אם בכלל?
3. מהו סגנון המשחק? רולפליי טהור או משחק עם דגש על מכאניקה?
4. צריך ידע מקדים כלשהו?

בגדול זהו.

Darki אמר/ה:
התכוונתי חמודות
מה ניסית לכתוב כאן?

[mention]אביעד[/mention]
אביעד אמר/ה:
קבר האימה שונה מקבר הזוועות?
בהתחשב בכך שיש מודול אחר שזהו שמו, זה די שונה, אבל לא כזה קריטי.
אביעד אמר/ה:
אין לו ערך מיוחד בויקיפדיה ממה שראיתי...
טוב, המידע על משחקי תפקידים בויקיפדיה הוא... מועט מאוד, ושנוי במחלוקת. זה שאין לזה ערך שונה(או בכלל) לא אומר שזה לא שונה או לא קיים. למשל, יש הרבה מאוד מינים ידועים בתחום המיקולוגיה, אך רק לחלק מאוד קטן יש ערך(בעיקר בויקיפדיה העברית). זה לא אומר שהם לא קיימים, נכון?

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה