• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

באלדור'ס גייט 3 מגיע - מבוכים ודרקונים 5

יאי! הכריזו על המשחק השלישי של באלדור'ס גייט, אחד ממשחקי התפקידים האחרונים שעוד שיחקתי פעם במחשב היה באלדור'ס גייט אז טוב לראות אותו חוזר.
הפעם הוא גם יחזור עם החוקים של מבוכים ודרקונים 5, כשגם אומרים שהסיפור שלו יתרחש אחרי האירועים בהרפתקה החדשה של מבוכים ודרקונים 5 - https://www.pundak.co.il/forums/threads/41732
פרטים נוספים ב E3, אבל אני כבר מתרגש מהנוסטלגיה :)

ומי שרוצה הנה טריילר (שימו לב, תוכן לא ידידותי למקומות עבודה)

סרטון מעולה, אבל לא ידידותי למקומות עבודה, לצפייה עם הילדים או לצפייה בזמן האוכל :p

אלו חדשות נהדרות לדעתי. שני המשחקים המקוריים הם קלאסיקה.
כבר עבדו בעבר על משחק שלישי בסדרה (תחת הכותרת: Baldur's Gate 3: The Black Hound) אבל החברה שעבדה עליו התפרקה בזמן העבודה.

שים לב שבסוף הסרטון רואים בשמיים ספינה מעופפת כמו שיש למצליפי המוח בעולם המערכה ספלג'אמר. מה אומר? נתיב ההרפתקאות הבא אחרי אוורנוס יהיה פלישה של ספלג'אמר? אני בעד.

זה באמת טיזר מדהים, אני לא חושב שהתרגשתי כ"כ עבור משחק בשנים האחרונות
lonewolf אמר/ה:
סתם שאלה: זה יכול לקרות במציאות (המדומה) של DND? שאדם יהפוך למצליף מוח סתם ככה?
מצליפי מוח מתרבים ע"י החדרה של ראשנים כאלה לדמויי אנוש, אז הראשנים אוכלים אותם מבפנים והופכים אותם למצליפי מוח חדשים

בקאנון של מבוכים ודרקונים (לפחות עד מהדורה 3.5) כל התהליך שרואים בטריילר בחצי דקה צריך לקחת שבוע שלם, ורוב השבוע הזה הגוף המארח פשוט נמצא במצב של תרדמת (כי יש ראשן שאוכל לו את המוח...)
אבל טריילר שנמשך שבוע זה פחות דרמטי... ואולי בעצם המזימה של מצליפי המוח מערבת ראשנים מהונדסים שפועלים מהר. מי יודע?

מעניין מאוד - קראתי עכשיו שבמצב של שחקן יחיד הוא שולט בכל החבורה. אבל יש מצב של מולטי פלייר שבו כל שחקן שולט בדמות אחת (או יותר), שזה ממש סוג של משחק קבוצתי שולחני. אשכרה מפתה אותי להרים לזה חבורה, אם המשחק יהיה אכן טוב.

פורסם סרטון הפתיחה של המשחק, והוא מדהים.

מופיעים בסרטון: אולטרליתיד (הוא גדול יותר והזרועות שלו ארוכות לאללה), גופה של איליתיד/מצליף מוח רגיל, ראשונים של מצליפי מוח, ספינת נאותיליד מעופפת שהגיעה מה-Spelljammer, וגם חבורת לוחמים גית'יאנקים שמלהטטים על שלושה דרקונים אדומים מתבגרים.

הטריילר נראה נהדר. הם העלו גם סרטון עם דמו של המשחק, שנראה בסך הכל מאוד דומה לdivinity original sin 2 (לא מפתיע בהתחשב בזה שמדובר באותם מפתחים).
אני לא מואד אוהב את קרבות עם תורות במשחקי מחשב, אבל אם הכתיבה תהיה ברמה טובה זה בהחלט מחשק שאני אשקול לקנות.

חזרה