• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

הברון מפלפל בעיניו, "אז תלך להגיד את זה לאדון הצייד בעצמך." הוא אומר בכעס, "אם ישאר ממך משהו." הוא שולף את המכחול שלו מגופת הרופא, "אני רואה שאתם מוכנים לקרב, כדי שגם אני אהיה." והוא מתחיל לגבוה, גופו הגוץ מתארך, ידיו נעשות שריריות, עד שגודלו עובר את הגובה מבינכם, ועד לגובה של סוס בוגר. הברון מצחקק מעט בעודו מניף את המכחול, וכתמי צבע ניטזים על חלק מהתמנות, וכתמי צבע נוטפים מארבעה מהן על הרצפה, יוצרים בבואות של האנשים אשר נמצאים בתמונות, הבעת הפחד שלהם נשארה, אבל בגדי הכפר שלהם השתנו לשריון, וידייהם הריקות לנשקים.
והמכחול? מתארך עד שהופך לגרזן מוט ארוך. "אני אהנה מזה." הוא אומר. בעוד שאר הציורים בחדר הופכים למערבולת אין סופית של צבעים, קשה להחבין בדיוק איזה ציור מסמל מה.
META
מפה
https://docs.google.com/spreadsheets/d/10PMLbd4ndwhVtJQrTsA3tzKsV5xJYAdfsOiRQRo0xuE/edit?usp=sharing
שימו לב- אתם בשטח הכחול, יש ציורים על הקירות , הם מסומנים בהתאם.

הרן אוסקר וזולג'ין מתחילים.

הרן מחייך חזרה לעבר הברון. "תאמין לי שגם אני. אני נתתי את הצ'אנס לגמור את זה בשלום." הוא משיב. תוך כדי דיבור הוא שולף את הגרזן שלו ומפעיל את שינוי הצורה שלו. לאחר שהלהב נשלף עם השרשרת, הוא מניף אותו במעגל סביב ראשו, נותן לשרשרת להיפתח יותר ויותר לפני שהוא עוצר את הסיבוב המפתיע ושולח אותו לעבר אחד מחיילי הציור.
Meta
כפעולת תנועה מפעיל trick weapon.
כפעולה רגילה תוקף את חפש 2: 14+4=18
נזק אם פגע: 5+2+3=10 חותך.

זולג׳ין מנצל את הרגע הראשון בקרב, משליך גרזן היישר על הברון, מכוון לרגלו. הוא לא מצפה לגרום לברון לדמם מכיוון שזה לא יכול להקיז דם. אך הוא צריך לבדוק גבולות. לחסל את הברון יכול לעזור ללואה והוא ייעשה את זה ברצון עז.
Meta
פעולת תנועה: לומד את הברון.
פעולה חופשית: שולף גרזן הטלה.
פעולה רגילה: משליך אותו על הברון.
התקפה(נגד flat footed כי הוא לא פעל): 11+7=18.
נזק: 11 נזק.

אוסקר מרים את ידו ויורה בברון את קליע המים שהכין עוד מלפני שנכנס לתמונה. הוא לא ידע אם הכוח שלו יכל לפגוע בפיות, אך אם כן, זו תהיה הפתעה נעימה למדי לגלות כי המים שלו מסוגלים לשטוף את הצבע מפני הברון. מיד לאחר מכן, אוסקר נע אחורנית, מסתתר מאחורי הרן וזולג'ין בהכנה להתקפת-הנגד.

META
פעולה רגילה: Kinetic Blast כנגד הברון, 9+7 = 16 נגד דרג"ש, 10 נזק בפגיעה, ומתעלם מעמידות ללחשים.
פעולת תנועה: נע למשבצת K13.

בעוד הגרזן של זולג'ין פוגע בלורד, ומשאיר מה שנראה כמו כתם צבע על גופו המגודל, קליע המים של אוסקר מתנפץ על השריון שלו מבלי לגרום לנזק.
בנתיים, גרזן המוט של הרן פוגע באיש הציור, במה שנראה כמו הכנסה של הגרזן לתוך פחית צבע, הגרזן נעוץ עמוק באדם, אבל גופו מעוכל מסביב לגרזן, כמעט בולע אותו.
ואז ארבעת אנשי הציור מזנקים כאחד, ממהרים לתקוף את המטרות הקרובות להם, חרבותהים חסרות הצבע מקבלות מעט מגוון הדם שהן מקיזות
META
חפ"ש 2 מסתער לעבר טאריס
התקפות על טאריס
התקפה
[dice:4gc4ov8]721148:0[/dice:4gc4ov8]
נזק
[dice:4gc4ov8]721148:1[/dice:4gc4ov8]

חפש 1 ו4 ממהרים לעבר הרן , שניהם עדיין לא מגיעים לעמדת איגוף, ואחד מהם יזכה לפגוש את הגרזן של הרן.
(שניהם מעוררים התקפה מזדמנת, שהרן יבחר מי מהם הוא מתקיף, אם יש לו יכולת לתקוף יותר ממטרה אחת במזדמנת, שיהנה)
התקפות על הרן

התקפה 1
[dice:4gc4ov8]721148:2[/dice:4gc4ov8]
נזק
[dice:4gc4ov8]721148:3[/dice:4gc4ov8]

התקפה 2
[dice:4gc4ov8]721148:4[/dice:4gc4ov8]
נזק
[dice:4gc4ov8]721148:5[/dice:4gc4ov8]

החפש האחרון עומד נצמד להרן, אבל חרבו נשלחת לעבר הטרול
התקפות על זולג'ין
התקפה 2
[dice:4gc4ov8]721148:6[/dice:4gc4ov8]
נזק
[dice:4gc4ov8]721148:7[/dice:4gc4ov8]

נל לוקחת צעד אחורה, מתרחקת מאיש הציור שתקף את טאריס, ולאחר מכן היא מערבבת מעט נוזלים מהמבחנות שלה וזורקת את הפצצה שנוצר לעבר אחד מאנשי הציור.

META:
צעד
פעולה רגילה: פצצה מדויקת ל-L10 | התקפה: 16+7-4=19 מגע
בפגיעה ישירה: נזק 2+6=8 נזק אש + משתמש בפצצה מדויקת כדי שהרן לא יפגע.
רסס: הצלת רפלקס מול 15 | 2 נזק אש בהצלחה 5 נזק אש בכישלון.
בהחמצה: 4, הפצצה נופלת בK9 וחפ"ש 4 סופג את הרסס (הצלת הרפלקס).

בייחד עם הפצצה של נל וההתקפה של הרן, חפש 4 נשפך לרצפה, הופך ללא יותר מכתם צבע על הרצפה, הרסס מהפצצה של נל משפריץ קלות על החפ"ש הצמוד, שמספיק להגן על עצמו ממיררב הנזק.
הברון ממהר קדימה, גרזן המוט הענקי שלו מונף על אל, מיועד למכה הרסנית וכאובה נגד הרן. "אני אצבע את האדמה בכם, אצור יצירת מופת אדירה שתרשים את גדולי הנסיכים, עד שסירונה עצמה תרומם אותי מהחורבה העלובה הזו!" הוא שואג,
התקפה נגד הרן
17
אם פגע
16 נזק.

תור טאריס.

טאריס נאנק בעוד המכה של היצור המונפש משסעת את עורו. הוא פוסע לאחור, מתרחק מהתוקף ומרים את ידיו, נותן לערפל הסגלגל לזלוג מהן "הדרך היחידה שבה תחזור לסירונה, ברון" הוא ממקד את כל כוח הרצון שלו דרך שתי עיניו, כופה את דעתו על זו של ברון הפיות שמולו "היא בתור ערמת רסיסי זכוכית"
בחריקת שיניים, הוא דוחף פקודה מנטלית בודדה לראשו של הברון, ממלא אותו בזעם בלתי נשלט כנגד יצוריו שלו, דוחק אותו להנחית מתקפה קטלנית, ולהשמיד את מה שברא במו ידיו.

Meta
פוסע (צעד 5 פיט) ל12I
כפעולה מהירה מפעיל מבט מהפנט על הברון
כפעולה רגילה מטיל Murderous command, מצווה עליו לתקוף את חפש 3
ד"ק הצלה בסיסי-15.
מיקוד לחש (הקסמה)-+1
מבט מהפנט- 2- להצלה של הברון

טאריס מרגיש את הפקודה המנטלית שלו ננעצת, ברור שהברון יפעל לגביה בעוד רגעים ספורים, אבל באותו רגע, הוא מרגיש שמשהו לא בסדר.
הברון צוחק בקול, "אתה משחק לי במחשבות ילדון? בסדר, זה עדיין לא יפגע ביצירה שלי!" הוא צועק. ומערבולת הצבע של הציורים בוהקת, בוהקת מידי. משהו בה גורם לכם להרגיש רע. כאילו הצבע נשאב מכם, ויחד איתו כוח החיים שלכם, ונראה שככל שיש יותר להציע, הציור רעב יותר
פעולת שטח
נשמה על הקנבס על כל ציור שנמצא באותה שורה/טור כמוכם, אתם סופגים נזק של 1 נק"פ על כל בן ברית שיחד אתכם באותה השרה. על כן:
נל : 4 נזק מהציור בK15
אוסקר 4 נזק מהציור בK15
זולג'ין 4 נזק מהציור בK15, בנוסף 2 נזק מהציור בN12
הרן 4 נזק מהציור בK15, 1נזק מהציור בH11
טאריס 2 נזק מהציור בN12, ועוד 1 נזק מהציור בI15

סיבוב חדש
תור הרן,אוסקר וזולג'ין

״טאזדינגו!!!!״ זולג׳ין נפגע מהציורים, אך למרות שהם לוקחים ממנו את כוח החיים שלו, נראה שהוא רק מקבל רוח חיים במקום. הוא מתגלגל אחורה למקום שבו הוא לא נתקל בציורים ומשליך עוד גרזן על הברון, פוגע בכתפו.
Meta
פעולה חופשית: זולג׳ין נכנס לזעם טרולי. מקבל תוסף 2 גזעי לכוח ולחוסן ומחסר 2 לדרג״ש.
זולג׳ין פוסע לL13.
השלכת גרזן על הברון: 19+7=26.
נזק: 4+1+6=11 נזק.

אוסקר זועק בכאב, ומכוון את אצבעו לעבר הברון בפעם השנייה, אבל... הוא רואה את האחרים סובלים גם כן, במיוחד טאריס שנפצע קודם לכן מהלהב מוט של הברון. הוא מדדה לעברו, ומניח את ידיו על הפצע, והמים שמקיפים את גופו זורמים לעבר טאריס, ומתחילים לזהור, ולאחות את הפצע.
"תתרפא, הקרב עוד לא נגמר!!" הוא צועק.

META
פוסע למשבצת J12.
משתמש ב-Kinetic Healing על טאריס, סה"כ מרפא 10 נק"פ.

הרן מעווה את פניו לאור כוח החיים שנשאב ממנו. "ניסיון יפה, ברון. אבל גם לי יש טריקים בשרוול." הוא אומר לברון. הוא מושך חזרה את השרשרת ומשלח אותה אל עבר הברון. ברגע שהלהב נוגע בברון, הרן מחייך וניתן לראות ערפילית של דם עוטפת אותו ונכנסת לתוכו.
Meta
התקפה כנגד הברון: 15+4=19
נזק אם פגע: 3+5+3+1=12 חותך.
מאחר ונגרם נזק בסיבוב אחרי פציעה, מרפא 1ק6 מתוקף blood ministration : 6
מאחר ומעל נזק מסיבוב קודם, מרפא 5.

ברצף התקפות, מצליחים זןלג'ין והרן להכות חזק בברון, גופו מלא סימיני פגיעה ושבר, אבל הוא עוד עומד, ונראה זועם.
שלוש דומית הציור ממהרות לתקוף אתכם, בעוד 1 ו3 תקופים יחדיו את הרן, 2 מתקיף את אוסקר
META
התקפות על הרן
חפש 1- 23 (מניח שפגע)
3 נזק
חפש 3
24 בהתקפה
5 נזק

התקפות על אוסקר
23 בהתקפה
6 נזק

תור נל

נל שנפגעה מהציור מחליטה להתרחק ממנו מעט וזזה כמה צעדים הצידה וממקומה החדש היא משליכה פצצה נוספת, אך הפעם לעבר הברון.

Meta:
תנועה ל-M16
פעולה רגילה: פצצה ל-L19 | התקפה: 17+7=24 מגע
בפגיעה ישירה: נזק 5+6=11 נזק אש.
רסס: הצלת רפלקס מול 15 | 2 נזק אש בהצלחה 5 נזק אש בכישלון.
בהחמצה: 5, הפצצה נופלת בL8 והברון סופג את הרסס (הצלת הרפלקס).

כמו הבקבוקן של נל, גם הברון מתנפץ לרסיסים כאשר האש פוגעת בו, גופו נשבר בקול זכוכית אשר מתפזרת לכל עבר, יחד עם עם מטח צבעים, שגורם לאנשי הצבע להפוך לשללוית חסרות פשר.
שקט שורר בחדר, כשאתם עדיין לא בטוחים מה עומד להתרחש, שלוליות הצבע לא זזות, מטח הצבעים שהיה הברון מפוזר לכל עבר, ורק שקט סורר במרתף חסר הדלתות.
ואז הצבע מתחיל לנזול מהציורים, מתאחד יחדיו לשלוליות חסר היגיון של מה שנראה כמו זפת שחורה.
"מתסכל." אומר קולו של הברון. "אבל זה הציור שלי. וזה עדיין העולם שלי." קולו מהדהד בחדר, בעוד שלוליות הצבע מתחילות לבעבע. ולנוע לכיוון שלכם

התפתחות בשדה הקרב
הברון מת
החפשים הובסו
שלולית של צבע החיים נכנס לקרב ביזומה 12
2 שלוליות של עירבוב צבעים נכנסו לקרב ביזומה 5 ו15

תור שלולית של צבע החיים
השלולית הירוקה נעה לעבר הרן, גופה נמתח על הרצפה בעודה מבמבעת מחומצה. כשהיא מגיעה קרוב מספיק, מספיק בשביל שהרן יהיה מסוגל להכות בה במהירות, היא מנסה לאחזו בו.
השלולית מעוררת מזדמנת מהרן לאור שהיא נעה בשטח שהוא מאיים עליו
התקפות נגד הרן
ניסיון היאבקות 22 נגד CMD (מניח שהצליח)
הרן בהיאקבות עם השלולית, והוא סובל גם 4 נזק מוחץ, ועוד 2 נזק חומצה

תור שלולית 2 של ערבוב צבעים
השלולית נעה לעבר המקום בו זולג'ין ונל נמצאים, היא קטנה במעט מהשלולית הגדולה, אבל עדיין מסוגלת להימתח באופן מלא, ולנסות לאחוז את הטרול בגופה
התקפות נגד זולג'ין
ניסון האיבקות 20 נגד CMD מניח שהצליח
זולג'ין אחוז, וסובל גם 5 נזק מוחץ

תור טאריס

טאריס מסנן קללה בסילבאן בעוד הברון מתנפץ והרפשים עולים. בהבנה שאין לו איך להפעיל עליהם את עוצמתו המנטלית, הוא נסוג לאחור, נע לכיוון אחת התמונות, ושולף את אחד מקליעי רובה הקשת שלו, מנסה לקרוע את הציור בחצי
meta
פעולת תנועה-טאריס נע ושולף קליע כחלק מהתנועה (כי יש לו תה"ב +1), מגיע לH14
פעולה רגילה, טאריס מנסה לשסף את הציור עם החץ

הציור נהרס, אתם מרגישים רעד קל באוויר בעוד טאריס נועץ את הקליע. אם זאת, שאר הציורים שוב בוהקים, ושוב מנסים לגנוב מכם כוח חיים
נשמה על הקנבס
הרן סופג 2 נזק
אוסקר סופג 2 נזק
זולג'ין סופג 1 נזק
טאריס לא סופג נזק
נל סופגת 1 נזק

תור אוסקןר-הרן-זולג'ין

הרן מנצל את ההזדמנות שנקרתה לו ומנסה לתקוף את השלולית לפני שהיא מגיעה אליו. לאחר שהיא לוכדת אותו, הוא לוחץ על הכפתור בנשקו ומקפל אותו חזרה, מנסה לתקוף את השלולית האוחזת אותו.
Meta
מזדמנת: 8+4=12
נזק אם פגע: 5+2+3=10 חותך.
כפעולת תנןעה מקפל את הנשק, חוזר לחד ידני וללא reach
כפעולה רגילה תוקף את השלולית: 14+2=16
נזק אם פגע: 3+2=5 חותך
ריפוי מblood ministration: מרפא 5 נזק

זולג׳ין אינו יכול לדבר בעוד הוא נחנק על ידי השלולית אך הוא ממשיך לפעול במרץ. הוא שולף את הגרזן שעל גבו ומנסה להכות ברפש, לא יודע אם הדבר יעזור נגד גוש של צבע אך אין לו המון ברירה.
Meta
פעולת חופשית: שולף גרזן קרב.
פעולת תנועה: לומד את השלולית שאוחזת בי.
פעולה רגילה: תוקף אותה.
התקפה: 14+7-2=19 נגד דרג״ש.
נזק: 8+4+1=13 נזק חותך.

חזרה