• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 28.5.19 בעולם המערכה מלסטרה - מפת עיר המחוז והסיפור על כוהנת השחר

היות וההודעה נמחקה, אני אכתוב חדשה. בכלליות, עדכון טוב. כהנת השחר מעט מזכירה את אליריה מרובע היסמין בהיידרקרון. לשתיהן יש את מוטיב "זהב השוטים" - הן נחמדות ומתוקות עד שהן לא.

כוחות אש זוהו בקלדאריה עם הכאוס. גם לטורוגו המשדורגות יש כוחות הקשורים לאש שלא לדבר על הקסורלאג, חצאי השדים. אני מניח שבמלסטרה כוחות אש מזוהים עם ההשתקפות הזהובה (ואולי הם רמז להשחתה שלה שכולם פספסו). היות ואנחנו מין ויזואלי, אנחנו מתלהבים מכל כח שקשור לאור בלי קשר אמתי לאפקטיביות של הכוחות הללו. יש כוחות מרשימים יותר בפועל. בכל מקרה, אני חושב שאתה משתמש יותר מדי בנשים עם כוחות אש...

כמה עוצמה יש לאהדת ההמונים? פאר'ליל מילא אבל האנ'מיירים נראים לי ככאלה שלוקחים כמובן מאליו את הציות של המעמדות הנמוכים - לא רק העבדים אלא גם מעמדות קצת יותר גבוהים מהם. מצד שני, אני, בטח היו לה סיבות לבנות לעצמה בסיס כח רציני בבקעת קיירן. הסיפור עם המראה הצהובה תורם למוטיב "זהב השוטים". לפחות המראות הזהובות האחרות ישרות ולא מסתירות את אישיותן האמתית מאחורי גינונים מזויפים...

לגבי הגילדות, סקירה פוליטית טובה. ראש גילדת חשלי המתכת הוא עדות לכך שהעקרון הפיטרי לא תמיד נכון. לגבי גילדת האורגים, אני מבין שהרעל של הגאבוטו הגיע עד לאנ'מירלור למרות, שבפועל, יותר הגיוני שיתחרו עם גילדת הצורפים. יש להם אותם חומרי גלם, כלים פחות או יותר דומים ומלחמות אחים נפתחו כבר על פחות מזה.

חזרה