• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עלילות גיבורי ארבוריה [מו"ד 5] - עץ משחק (4/4)- מוקפא.

סטטוס
נעול לתגובות.
הכלב נרתע לאחור, מיילל. הוא קופץ קדימה, צולע קלות, ונושך בשתי ראשיו את וואלארי ואברון. וואלארי מרגישה את הרעל פועם בעורקיה בשנית, מקשה עליה לחשוב. היא מתנערת מההשפעה. אברון זועק.

META: הכלב על 37 נזק. וואלארי חטפה סך כל של 9 נקודות נזק, והצליחה שוב להציל מהרעל.

תור אווינאשי.

אווינאשי מסתערת על הכלב, מכה אותו בראשו (אחד מהשניים) פעמיים. היא משתדלת ככל יכולתה לא להרוג אותו - זה יהיה מאוד חבל אם זה יקרה - אלא אם לעלף אותו.
OUT
יש חוק ב-5 שמקביל ליכולת בפאת'פיינדר לקחת 4- להתקפה כדי להוריד נזק הכנעה? אם כן אולי אני משתמש בו...
META
מטה על הכלב:
[dice:bgedjaaw]720862:0[/dice:bgedjaaw]
נזק עם פגע:
[dice:bgedjaaw]720862:1[/dice:bgedjaaw]
אגרוף על הכלב:
[dice:bgedjaaw]720862:2[/dice:bgedjaaw]
נזק עם פגע:
[dice:bgedjaaw]720862:3[/dice:bgedjaaw]

וואלארי מתנשפת וכורעת ברך. היא שולפת בד מתיקה ומתחילה לחבוש את הפצע משיניו של הכלב. חדי העין שמים לב שעיניה זוהרות באור זהוב לשנייה קצרה בעוד היא מתבוננת בכלב.

META
מפעילה Divine Sense: למשך תור אחד אני יודעת את המיקום של כל Celestial, fiend, undead בטווח 60 רגל ואת הסוג שלו.

"הוא לא מגיע מהמישורים התחתונים, והוא גם לא אל-מת. מה שהוא לא יהיה, הוא מתאים בדיוק למשימה של הלורד לנגור." וואלארי שולפת חבל מהתיק שלה ומתחילה לקשור את היצור. "אברון, אם נקשור את הכלב אליך, אתה חושב שתוכל לגרור אותו חזרה לעיר?"

וואלארי קושרת את הכלב לגבו של אברון, לוקחת עוד חבל מחבריה וקושרת את שתי לסתותיו בחוזקה למקרה שיתעורר. "כדאי שנתחיל לחזור, אין לנו הרבה זמן."

OUT: סבבה. חיכיתי שכולם יגיבו כאן.

IN: אתם מתחילים להתקדם בחזרה לכיוון העיר. המסע ארוך כאשר אתם סוחבים את הכלב, אבל לאט ובהתמדה אתם מגיעים. עוברים ושבים בוהים בכם בעוד אתם גוררים את הכלב המעולף כל הדרך אל הזירה של לנגור. האיש שמקבל אתכם בזירה כמעט מתעלף כשהוא רואה את המפלץ. הוא מזמין כמה אנשים שיכניסו אותו לכלוב ויקחו אותו.
האתגר הסתיים. כולכם יושבים ומחכים. עד שאחד האנשים של לנגור קורא לכם.
ארבעתכם ניגשים לחדר שני, שם מחכה סר לנגור, נשען על מקלו. הוא מביט בכם בחיוך.
"לא ייאמן. אתם יודעים שאני מנסה להשיג כלב מוות כבר שנים? מרשים ביותר, מרשים ביותר." היא מרחיב את חיוכו, מצמצם גבות. "עכשיו, מי הביא לי את הכלב, מי מכם הופך לאלוף?"

"כולנו," אומרת אווינאשי בשקט, כמעט לעצמה. "אף אחד לא יכל להביא לך משהו כזה כי אף אחד לא היה מצליח לבד."
אחרי קצת זמן היא מוסיפה, אפילו יותר בשקט, כמעט לעצמה, "לא תמיד כדאי רק אלוף אחד."

OUT
מתי עולים רמה?

לנגור מהנהן. "אכן, אכן. אתם חבורה של חכמים קטנים, לא? חשבתם על תוכנית קטנה..."
הוא מגחך. "טוב. בואו איתי. אנחנו הולכים." הוא מסתובב, ומתחיל ללכת. "החיים החדשים שלכם מחכים."

OUT: זה סוף ההרפתקה הראשונה.
כולכם עולים רמה לפני ההרפתקה השנייה, שאיתה נתחיל בעוד כמה ימים. תדאגו להעלות את הדמויות שלכם רמה.
אם למישהו מכם יש ביקורת, הערות, או הצעות, אני רוצה לשמוע. זה המשחק שלכם בדיוק כמו שהוא שלי, ואני רוצה שתיהנו ממנו כמה שיותר. אני מקווה שהלך טוב עד עכשיו.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה