• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקוניקון 2019, 29-30 לאוגוסט, נפתח הרישום למנחים :)

בשעה טובה, האתר של דרקוניקון 2019 עלה לאוויר - והשנה גם יש לנו מיקום חדש ורחב-ידיים, שגם אמור להיות מפואר יותר במרכז תל-אביב.
השנה הכנס יתקיים יומיים, כמו בשנים הקודמות: כל יום חמישי ויום שישי עד אחרי הצהריים, כך שיש לכם המון זמן לשחק וליהנות. כל הפרטים באתר: www.dragoncon.co.il
הרישום למנחים ייפתח בעוד כשבוע :)
אם יש לכם שאלות, בקשות או קושיות, אנחנו כאן.

גם הפעם זה יוצא באותו היום כמו מיתופיה ושאר הכנסים? כי זה תמיד מבאס אותי שאני חייב לבחור בין משהו כמו שלושה כנסים שונים, כי אלה החליטו שיום חמישי האחרון של החופש זה היום הכי טוב לכנסים שיש.

אחת הבעיות עם הקיץ היא שתמיד יש כנסים אחרים :)
בנוגע לכאמ"י, כמו שנקסטורל השנה אין התנגשות לראשונה מזה... המון זמן! אז זה מגניב.
בנוגע למיתופיה, בכנות, אין לי מושג מתי הם.
אני יודע שאין התנגשות עם שושנת הרוחות, כי הזזנו את הכנס אחרי שכמעט-התנגשנו.

yds אמר/ה:
האם מתוכננת הרצה של פאת'פיינדר 2 כמו בכנס הקודם? וכיצד נרשמים להנחיה של ליגת ההרפתקנים?
חיובי, והפעם בגרסה הסופית :pirate:
בקשר לרישום להנחיה, אתה פשוט יכול להגיש משחקים עצמאית או לחילופין לשלוח מייל לצוות משחקים והם כבר ידאגו ל"שדך" אותך. המייל שלהם באתר.

אוי, זה המקום? כי בחשדות הכנס רשום "צמוד לדיזנגוף".
בכל מקרה מה הבעיה בבנין? זה לא מועדון או משהו (שגם לזה דתיים מתקרבים, אם כי שלא בידיעת ההורים) גם לא נראה לי שההורים ישימו לב.

Nextorl אמר/ה:
אז, מה קורה עם הרישום למנחים?
צפוי להיפתח השבוע 😉

בכנס יהיו דוכנים מעניינים ואני בטוח שגם הדוכן יד-2 יהיה אחלה. זו תמיד הזדמנות לעשות ניקוי מדפים לפני הכנס.

נפתחה ההרשמה למנחים - http://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx !
זה הזמן להגיש את המשחקים המגניבים שלכם, ואתם גם מוזמנים להריץ במסגרת ליגת ההרפתקנים, אגמא"ר או בהשקה של פאת'פיינדר 2 בעברית :)
בנוסף השנה אנחנו משיקים שירות חדש של שידוך הרפתקאות למנחים שמחפשים מה להנחות בכנס http://www.dragoncon.co.il/dm-form.html
אז קדימה, הצטרפו לצוות המנחים האלופים שלנו ובואו להריץ בדרקוניקון

נ.ב. וחברי הפורום אפילו מקבלים תג מיוחד :wizard:

The oldman אמר/ה:
בנוסף השנה אנחנו משיקים שירות חדש של שידוך הרפתקאות למנחים שמחפשים מה להנחות בכנס
ממש מגניב! כל הכבוד!
תעשה תג מנחה דרקונים עם מספר על התג ואז זה בכלל יהיה מגניב.

היי, הרישום פתוח עד תחילת יולי בערך. כמובן שמומלץ להקדים להירשם אבל אם אין בעיה גם בעור שבועיים-שלושה.
וצוות משחקים תמיד ישמח לעזור.
בכל מקרה ההרפתקה עצמה יכולה להיות מוכנה גם שבוע לפני הכנס ;)

חזרה