• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - סיימנו!

אומברין
רין נופלת על ברכיה כאשר המתקפה פוגעת בה, המתקפה הפגיעה אומנם לא קריטית אבל היא במצב רע הודות לכך שהרגע התעוררה.
היא מביטה בו "אני הצלתי את עצמי על ידי חתימת חוזה עם רוח דוב ברזל, אל תאשאל" היא מוסיפה למראה הגבה המתרוממת שלו ואז נאנקת אוחזת בראשה באחת מידיה "ברכותי ניצחת אביר שחור" היא אומרת ושומטת את החנית ומביטה בו "אתה רוצה את שמי? אתה נראה קרוב במידה מחשידה לחצי השד ההוא קאגה ואתה אוחז בכוחות החשכה, אותם כוחות שמאיימים על המישור שלנו" היא מביטה בו בזעף "אתן לך את שם שבטי, קן-לה והלה-קן, השתיים שהם אחד" היא אומרת ומביטה בו "ומה אתה מתכוון לעשות בי אביר שחור? להקריב אותי לשדים?"
out
תיאור על המראה של רין
מראה: גובה רגיל, מבנה גוף דק ואתלטי, עור בצבע סגול בהיר מאוד, שיער בצבע סגול-שחור בעל כמה גוונים שנעים על הספקטרום הזה, עיניים אדומות-סגולות שמזכירות צבע של יין.
היא לבושה במכנסיים רחבים בצבע שחור, חולצה לבנה צמודה יחסית וחסרת שרוולים, מין ווסט-מעיל חסר שחלקו התחתון מגיע עד לברכיה ופתוח מלפנים בצע כחול כהה וחגורת בד סגולה כהה שאוגדת את הווסט-מעיל החולצה והמכנסיים.
Monk_render.jpg

אומברין
"שמי אומבר. הממזר של משפחת נייטפול" הוא אומר במרירות.
"אני אויבם של השדים באשר הם, ולמדתי לרתום את כוחם כנגדם. אשמח לדעת מה את יודעת על קאגה. הוא אויבי בלב ובנפש, ואני מחפש אחריו חודשים ארוכים. אשמח גם לדעת מה את יודעת על היצירה ועל המקור של המוזרות בערבות המוזרות הללו".

אומברין
רין מביטה בו בהיסוס ואז אומרת "שמי הוא רין מהקן-לה והל-קן שבט הסוכרים, אחת מנבחרות השבט, באשר לשאר, קאגה מסתובב כאן ונראה לי שאתה אחד מהמטרות שלו ביחד איתי ואם נבחר ירוק בשם ואשו שעקב סיכסוך שכנראה מבוסס על חוסר הבנה משתיינו מצאת אותי המצב רע, בנוסף לכך ראיתי במוחו של קאגה עוד שתי מטרות, ננס שמנמן ואיש ברזל, מעבר לכך אני יודעת שמעורב בנושא עיר שהפכה למדבר שחור, תופעה שמכה לאחרונה בערבות בנוסף להופעת שבט חדש, שבט שחור של שדים, מעבר לכך במוחו של קאגה גילדת קסמים במערב והוא אמר שהוא צריך להשמיד אותנו כי אנחנו נועדנו להיות המשחררים של יצירה, מה שהגיוני בהתחשב בכך שהגורם לקיצים הוא הצל, אויבה העתיק ואדונו של קאגה" היא מביטה בו "מאיפו אתה ומה הביא אותך לערבות הסגולות? וכיצד אתה אוחז בצללים? אף שבט מלבד השחורש אינו שבט מכיל כוח זה בנבחרין שלו"

"אני בא מהמזרח, מגלדת הקוסמים. זה אמנם נדיר, אבל לא בלתי אפשרי למצוא בגלדה מכשפים שאוחזים בכוחו של הצל."
"אמרת שהיית עם עוד מישהו ושהיו עוד 2 במזרח? אלה בטוח מי שהוא דיבר על... איפה זה שהיה איתך? רמזים שונים בדרכי מספרים לי שביחד חמישתנו מהווים את המםתח למציאתה של יצירה".

אומברין
"אני לא יודעת איפו הם אבל אני יודעת שהם לא איתנו, ונראה שאתה מאשר את המידע שמצאתי במוחו של קאגה..." היא מביטה בו ונאנחת "אני לא אוהבת את החשכה הנודפת ממך אבל עד לא נתת לי סיבה להאמין שאתה לצד השדים, ואם אנחנו היחידים שיכולים להעיר את יצירה ולעצור את הצל אין לנו ברירה עילה לשתף פעולה, בנוסף ממולץ שאחזיר את האדם השני שהיה איתי בהתאם למידע הזה..." היא מביטה בו "אשתף אותך פעולה במטרה לעצור את הצל, אני מאמינה שאנחנו צריכים למצוא את האדם השני ולאחר מכן לאתר את קאגה ולחלץ ממוחו את המיקום של השתיים האחרים" היא מביטה בו "אתה בסדר עם זה?"

ביגורן
בחלל התחתון של הבניין יש מעט שאריות של רובוטים, וקצת מכונות הרוסות. שום דבר מעניין.
כן יש די הרבה אנרגיה שתוכל להיכנס לבטריות שלך.
האזור מסביב למחנה גדול - תגיד מה אתה בדיוק מחפש. בעיקרון הוא די ריק מדברים מיוחדים.
- - -
בקומה העליונה, הרובוט רטוב.

ואשו
הביזונית גועה בכאב, ואתה בורח ברגע האחרון לפני שאתה נמחץ תחת רגליה. אתה רץ כמה מטרים - לפני שהיא מבחינה בך.
הביזונית מתחילה להסתער לכיוונך. הזאבים מתכוננים לפקודה. החץ תקוע עמוק בבטנה של הביזונית.
מה אתה עושה?

אומברין
תגידו כשתרצו ממני משהו. תמשיכו לדבר בינתיים.

אומברין
רין והאביר השחור חוזרים למקום בו התעלפה ומשם עוקבים אחרי נטיב הדם הזיכרון ושאריות החוזה עם ואשו.
Out
ממתין קודם שאתרפא באופן מספק כדי לא לקבל חיסרון ליגלגול (במידה והוא נצרך)
[dice:82b29]720831:0[/dice:82b29]

ואשו
''להסתער!'', שואג ואשו, והלהקה מזנקת על בטנה הפצועה של הביזונית וקורעת אותה בשיניים חדות. ואשו עצמו נמלט מחוץ לטווח קרניה של הביזונית.

META
וואף - 19.
זאבים - 9, 13, 2, 15, 10, 14, 4, 14.

ביגורן
אני מגיב לשניכם ביחד כדי לקצר תהליכים.
החומצה נשפכת על הרצפה, לא פוגעת ברובוט.
יש חלון קטן בקומה השנייה שעוד אפשר לטפס אליו איכשהו, אבל הקומה השלישית אטומה. מבחוץ הקיר של הקומה השנייה נראה יחסית שביר.

ואשו
הביזונית פוגעת בך עם בעיטת פרסה ואתה מוטח לאחור, אבל הזאבים עושים את שלהם. שלושה נוספים נפלו ואחד נפצע בינוני, אבל הביזונית קורסת ארצה, מתה.

אומברין
רין לא מצליחה לאתר שאריות חוזה עם ואשו, ויש בעיה קטנה בלעקוב אחרי הדם.
לא מזמן ירד גשם של דם. יש שלוליות דם בכל מקום. זה לא מסלול אפשרי.

ואשו
OUT
מה חומרת הפציעה?
עריכה: אני ממשיך לעבוד על תרבות השבט:
https://docs.google.com/document/d/1d4j_xyXz7LbbHgChK0WG9u-Av_nPwA58boTcv2bbulI/edit#

IN
ואשו נאנק מהכאב, אך לא יכול שלא לצחוק מאושר. הוא עשה את זה. הוא הוכיח את עצמו. הוא גבר.
לך להביא עשבי מרפא, הוא פוקד על וואף, וניגש באנקות לערוף את ראש הביזונית ולהוריד ממנו את העור והבשר - הוא יביא אותו לשבט כהוכחה לניצחונו. בינתיים הזאבים פושטים על הגופה, טורפים בשר טרי, חם ומתוק מדם.

ביגורן
אביעד - אני חושב שהבהרתי את זה שאי אפשר לטפס לקומה השלישית, לקומה השנייה אתה יכול לנסות לפוצץ עם פצצה את הקיר ולהיכנס דרך החור. אני תיארתי מקודם את הקיר, אתה יכול לנסות לפעול.
IN
ביאורן מנסה לעבור ליד הרובוט.
כשהוא חולף לצידו, הרובוט נע בתנועה מהירה. הפטיש שלו מפספס בפעם הראשונה, אבל בהתקפה השנייה הוא משטח אותך לקיר איתו, שובר לך כמה צלעות. אתה מתחמק מהמחט שבידו השנייה, ונע לאחור - אבל עכשיו הרובוט התחיל לפעול. הוא מתחיל לנוע לכיוונך, הפטיש והמחט מורמים.
OUT
אופק - מה חשבת לעצמך, שהרובוט יתן לך פשוט לעבור?

אומברין
אלישע - לא הבנתי מה אתה רוצה לעשות עם עוד חוזה, כרגע אין תוצאות למהלך.
אומבר - נא לשכוח את תוצאת האחד ולשחק בהתאם.
OUT
דמות מצללים מתחילה ללכת מהמקום, לעומק השממה. היא לא מחכה לכם ונראית כמו ואשו מאחור, ונראה שהיא תוביל אתכם לאדם המבוקש.

ואשו
גולגולת יכלת למצוא בשטח - בטוח שזו הוכחה מספקת?
IN
וואף מגיע אליך עם העשבים והזאבים שבעו. אתה ישן ללילה, נותן לפצעיך להחלים (לפחות קצת) - וכעת אתה מוכן לצאת לדרך, חזרה אל הכפר שלך. עם השלל שלך אתה יוצא לדרך חזרה אל הכפר שלך -
- ולא מוצא אותו.

במקום בו בעבר היה הכפר שלך, כעת יש כתם של אפר שחור.
OUT
אל תדאג התרבות שלך עדיין חשובה ;).

ניצן
OUT
אז ניקח את הגולגולת עם חלק מהעור עדיין עליה. ותכלס אין באמת דרך להוכיח חוץ מלקחת איתך חתיכה מהחיה. אני מניח שהשאמאנים מודעים לאפשרות לרמות, אבל השבט הוא קטן ודי נאיבי ואנשים שם סומכים זה על זה.
הערה - לוואיו ט'הא אין באמת כפרים. יש להם מחנות נודדים. אם במקרה חיסלת את כל השבט אני אתנקם בך במפגש פונדקאים - ותזכור שהגעתי למקום שלישי בתחרות ;)

IN
ואשו עומד, ממצמץ, מביט באפר החרוך. לא יכול להיות שהשבט חוסל. זה בוודאי רק אזור בר שנפגע. השבט בוודאי נמצא איפשהו באזור הנדידה שלו, ואם ואשו יתקדם מהר הוא בוודאי ישיג אותו. הוא מתחיל להתקדם במרץ מחודש, נחוש להזהיר את השבט מהסכנה, להתייעץ עם השאמאנים ולזכות בתואר הבגרות הנחשק, ''גבר''.

OUT
השבט נודד בנתיב קבוע, כך שואשו יוכל למצוא אותו אם יתקדם בקצב טוב. אדם בודד מהיר בהרבה ממחנה שלם הכולל נשים, ילדים וציוד.

בני גורן
בניגוד למה שנדמה לך, כשאני רואה רובוט אני לא ישר מניח שהוא ינסה לפגוע בי, במיוחד אם זרקתי עליו חומצה כמה פעמים והוא התעלם.
in
ביאורן יורד במדרגות, מנסה למשך את הרובוט אחריו. אם הוא יצליח, הוא אולי יצליח לעקוף אותו ולרוץ פנימה. אולי.
[dice:1d8c0vu]721775:0[/dice:1d8c0vu]
עריכה: בסדר, אז זה כישלון קריטי. במה בדיוק נכשלתי?

נאוטי
מחשבה מסקרנת לאור כמות הגופות שסביבך.
IN
ביאורן רץ במורד המדרגות. כמו בפעמים הקודמות, הרובוט עוצר בכניסה לחדר, אבל הפעם הוא נשאר עומד שם.
ואז הוא מועד לרגע במדרגות.
ושוכח מהפצצה שביאורן שם שם ממקודם.
הפיצוץ מרעיד את הבניין, וביאורן נופל, פצוע אף יותר, לרגלי גרם המדרגות המרוסק.
OUT
מוזמנים להגיש ערעורים אם טעיתי במשהו ואין כבר פצצה או משהו כזה.

חאן
אתה ממשיך במסלול שלהם.
ולא מוצא אותם.
מה שאתה כן מוצא זה כתמים נוספים כאלה, של הרס טהור. ערים שנמחקו לאבק, גבעות שנעלמו, שדות שהתפוררו.
הצל מתחיל לפעול.
אתה רואה עקבות מבוהלות בורחות מהמקום האחרון בו היה השבט שלך, ככל הנראה. נראה שחלק גדול מאנשי השבט ניצלו. אבל התלשתיות השבטיות, האוכל, החומרים, האוהלים, כלי הנשק שלא נשאו על עצמם הנמלטים הושמדו.
האנשים נמלטו למקומות שונים. יכול להיות שהם התחברו אחר כך, יכול להיות שלא.
אבל דבר אחד ברור לך.
יש כרגע דברים יותר דחופים מטקס הבגרות של השבט שלך.
OUT
הערה: הראש של הביזונית, במיוחד אם אתה מנקה אותו מבשר, יכול לשמש כקסדה מאיימת/להיטלות על גבך, אז הוא לא מפריע לך מבחינת ניידות.

חזרה