• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

סטטוס
נעול לתגובות.
מתעניין לדעת מה זה בכלל "קמפיין של קתולהו" (ומה זו המהדורה השביעית. המהדורה השביעית של מה?)
ועכשיו אני בודק על הדרך אם המאפיין של ההודעות בפורום עובד [mention]the oldman[/mention]. הוא עובד. תודה רבה!

מצטרף לשאלה של הח'אן. בנוסף, באיזה סגנון משחק יהיה הקמפיין? פיצה ובירה או רולפליי טהור, או אולי משהו בין השניים?

אני עובד על זה.
אבל בגדול, הסודות של "טורקיה העמוקה" והכת השבתאית, מבוסס של ערבוביה של עובדות היסטוריות, קונספירציות, לאבקראפט ורעיונות ממוחי המעוות.
אין לי צל של מושג מה זה אומר פיצה ובירה.
בגדול, תיאוריות קונספירציה, שקשורות לכתת, שמתחילות בשנות העשרים נראה לי משתלבות עם קול אוף קתולהו, ואפילו "נקודה יהודית" אפלה למדי.

יש לי עוד רעיונות, אבל זה מה שהכי חזק לי כרגע בראש

יש חוק בפורום נגד השתתפות בכמה מ"ת בו זמנית?אם לא,אז אשמח להשתתף גם.

דארקי - אין חוק בפורום נגד השתתפות במספר משחקים בו זמנית כשחקן, אבל מומלץ ונאה לא לקפוץ על כל משחק שאתה רואה ובסוף לנטוש הכל, ואם אתה יודע שלא תוכל להתמיד במשחק לספר על זה למנחה לפני שאתה נכנס.

כמנחה מותר להנחות משחק אחד בפורום בו זמנית, אבל אין איסור על הנחיה מחוץ לפורום.
אתה לא משתתף כרגע באף משחק לידיעתי אז אין בעיה שתיכנס למשחק בכל מקרה.

אביעד - זה מה שחשבתי.מה שתלוי עכשיו זה השיטה של המשחק:האם זה תגובה כולל כמה ימים או זמן קבוע שבו כולם מגיבים?אם זה הראשון אפשר לרוץ גם בעשר משחקים בלי להזיע.בשני זה יהיה קצת יותר אסטריבי,ולזה אני פחות מוכן.

השיטה, ברוב המשחקים, היא שמגיבים כל כמה ימים. אבל אני מודיע לך מראש - זה לא כל כך קל לעשות את זה ב10 משחקים בו זמנית. זה בדיוק מה שהזהרתי בהודעה הקודמת שלי פה:
אביעד אמר/ה:
אבל מומלץ ונאה לא לקפוץ על כל משחק שאתה רואה

Darki אמר/ה:
אם זה הראשון אפשר לרוץ גם בעשר משחקים בלי להזיע.

זה נשמע הגיוני, אבל זה לא עובד.
קשה להיות עקבי ב10 משחקים שונים בו זמנית, יש מצב שתשכח סיפור או פרטים חשובים, יכול להיות שתשכח אחד מהמשחקים, התגובות שלך כנראה יהיו דלות יותר ופחות מעניינות ובסופו של דבר כמעט בטוח שתוותר על בערך חצי מהמשחקים לפחות, וזה חבל למנחה, לשחקנים ולך.

אתה לגמרי יכול לנסות, אבל לדעתי עדיף לך פשוט להשקיע מאוד במשחק או שניים.

tales quit wind אמר/ה:
חשבתי לפתוח משחק בשיטה 'פלאים' (משחק של גיבורי על צעירים, מבוסס מנוע האפוקליפסה).

יש מעוניינים?

אני אשמח לשמוע עוד על השיטה ועל העולם, ספר לי בפרטי.

tales quit wind אמר/ה:
חשבתי לפתוח משחק בשיטה 'פלאים' (משחק של גיבורי על צעירים, מבוסס מנוע האפוקליפסה).

יש מעוניינים?

אני שיחקתי אותה רק בוואן שוט קצר בכנס, אבל אשמח להשתתף.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה