• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מנוע האפוקליפסה [ואנור] סיניס, מכופפי האורנים

ניסיתי לבנות את המפלצת בעצמי, תוך שימוש בקווי המתאר המתוארים בספר, תגיד לי מה דעתך:

מתבודד, קטן, חשאי, נבון, צובר, עתיק, נכלולי
התקפה: טפרים חומציים (1ק10), +1 חודר, סמוך
נק"פ: 12 שריון: 0
יצר: לשדוד עוברי אורח.
מהלכים:
• להכשיל, ללכוד או לבלבל אויב באמצעות כיפוף העצים.
• לארוב בין השיחים ולחכות להזדמנות המתאימה.
• לשחרר את טרפם חסר כל.

שים לב ששיניתי את החרב הקצרה לטפרים (זה היה נראה לי יותר מתאים לגזע עתיק של פיות יער), אבל זה לא באמת קריטי.

רק שאלה אחת: מדובר ביצור אימתני של ממש. אני מאמין שהרפתקנים שצועדים לתוך יער שחי בו אחד כזה יצעדו בחשש. אולי כדאי לפתח את המניעים של היצור יותר מפשוט לשדוד עוברי אורח? או לחלופין, לשנות אותו ליצור פשוט יותר שצד בלהקות עוברי אורח, עם אופי יותר תעלולני מאשר אכזר?

בנית מעולה.
tales quit wind אמר/ה:
שים לב ששיניתי את החרב הקצרה לטפרים (זה היה נראה לי יותר מתאים לגזע עתיק של פיות יער)
אחלה. יותר מתאים.
tales quit wind אמר/ה:
רק שאלה אחת: מדובר ביצור אימתני של ממש. אני מאמין שהרפתקנים שצועדים לתוך יער שחי בו אחד כזה יצעדו בחשש. אולי כדאי לפתח את המניעים של היצור יותר מפשוט לשדוד עוברי אורח? או לחלופין, לשנות אותו ליצור פשוט יותר שצד בלהקות עוברי אורח, עם אופי יותר תעלולני מאשר אכזר?
ניסיתי לבנות את הסיניס דומה לנבל המיתולוגי סיניס, והכנסתי בו קצת אופי פייתי. אפשר לפתח את המניעים שלו, נגיד שתהיה אפשרות שיהיה סיניס שישמור על יער כלשהו תמורת תגמול נאה, או סיניס שישמש כמוציא להורג. כשמדובר במניעים, אין לי בעיה לכתוב רשימה של אופציות שייתכנו, אבל בסטאטבלוק זה לא כזה מתאים לדעתי. כן, אני יודע שמדובר ב"יצור אימתני של ממש". הוא מיועד בעיקר לדרגות גבוהות. אם מרגיש חזק מדי, אפשר להוסיף לו את "נמנע מאלימות" שמקטין את קוביית הנזק שלו ב1(מה שאומר שהנזק הופך ל1ק8).

אגב, אחד השמות של סיניס היה סיריס, אבל משום מה אני לא מוצא עליו כלום(חוץ משתי השורות בדף הויקיפדיה https://he.wikipedia.org/wiki/תסאוס).

חזרה