נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 04 מאי 2019, 17:45

״אני בורח מאימא שלך, היא לא עוזבת אותי מאז אותו הלילה. וכרגע? מנסה להתרחק ממך כמה שאני רק יכול תודה רבה, הנשימה שלך מסריחה מדי בשבילי״ דורן מחכה לראות אם שאר הקבוצה גם מתכננת לקפוץ איתו, אין הרבה יותר גרוע מלהיות באדמות בהן אתה מבוקש לבדך.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 05 מאי 2019, 21:01

"דורן, אל תביא לו את הפגיון." גלימת האש האופפת אותו מתלקחת בעוצמה מחודשת. "לאורה השאירה לנו את הפגיון, מילותיה האחרונות היו שנשמור עליו בכל מחיר. היא קראה לנו מכיוון שסמכה עלינו, ואנחנו סמכנו עליה. מה שהיא עשתה לאלף הזה, היו לה את הסיבות שלה, אין זה מקומנו לפקפק בהחלטת האישה לה אנחנו חייבים כל כך הרבה."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
fergi123
תשובות: 2

שליחה על ידי fergi123 » 07 מאי 2019, 12:21

"אתה מדבר הרבה" סקיי אומר ומחווה לכיוון האלף "אבל עד עכשיו ניסית להרוג אותנו מספר פעמים, כך שאני בטוח שתבין מדוע קשה לי לסמוך עליך". הוא בוחן את האלף בזהירות " בכל מקרה, אם הפגיון שלך בזכות וכל זה, למה כל כך הרבה אנשים נלחמו ומתו כדי למנוע ממך להשיג אותו?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מאי 2019, 12:25

"לאורה מתה." עונה ביטארי, "אני לא יודעת מה איתכם, אבל לי נמאס לפתור לאחרים את הבעיות, נמאס לי להילחם במלחמות לא שלי, ונמאס לי לברוח. זה לא התפקיד שלנו, זו לא החובה שלנו, וזו לא האחריות שלנו. בואו פשוט ניתן לו את הסכין הארור הזה, ונלך הביתה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 07 מאי 2019, 13:33

"אז מה אם היא מתה?" סקיי נראה מעט מזועזע "המורשת שלה, מה שהיא בחרה להשאיר אחרי מותה זה הפגיון הזה, והיא סמכה עלינו לשמור עליו. לורה לא באמת תמות עד שאנחנו נוותר על האחראיות הזו. ובוודאי שיש לנו אחראיות לפי המלחמה הזאת". הוא אומר ונושם לרגע בחדות "לורה הכניסה אותנו אליה, וגם אם ניתן לו את הפגיון ונלך כל אחד לדרכו אני בספק אם נצליח להישאר לא מושפעים מהמלחמה הזאת כלל".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מאי 2019, 13:45

"אז לפחות נהיה בצד המנצח." אומרת ביטארי בקרירות
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 09 מאי 2019, 23:14

"למי אכפת מלנצח אם זה משאיר תחושה רעה בפה? כל החיים שלי הרבצתי למי שאני רוצה והייתי בצד שאני רוצה להיות בו. זה לא הולך להשתנות בגלל צבא או שניים".
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 09 מאי 2019, 23:15

האורקל מסתכל על ביטארי ומחייך "טוב לדעת שלפחות את מבינה. עכשיו, אם תואילי בטובך לקחת את הסכין מהבריון הזה ולהביא אותו אלי?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 מאי 2019, 23:25

"מצטערת" עונה ביטארי בעודה צועדת לעבר דורון, "אני צריכה לדעת מתי אני במיעוט" היא מסבירה בעודה מתקרבת לחברי הקבוצה שלה, הניסיון שלה להכניס בהם שכל כנראה נכשל, וכנראה שהיא תקועה איתם. היא מתקרבת לעבר השאר כדי לקפוץ יחד עם האחרים, אבל ברגע האחרון, שנייה בודדת לפני שמישהו יחשוד או ישים לב, ידה נעה בזריזות על-אנושית, ברגעים בודדים היא שולפת את הסכין מדורון, חצי האורק כמעט לא יבחין בכך.
META
פשיעה- כיוס של הסכין
liorgonen3 גלגל 1d20+13 וקיבל תוצאה סופית של 26:
13
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 15 מאי 2019, 17:17

META
תפיסה
fergi123 גלגל 1d20+8 וקיבל תוצאה סופית של 27:
19
yds

שליחה על ידי yds » 18 מאי 2019, 23:46

לרגע, נראה שהזמן מאט עבור סקיי. הוא מסיט את ראשו, ומבחין בידה של ביטארי נשלחת לעבר הפגיון. הוא שומע בראשו קולש הוא זעקה ולחישה, קר כמו קרח אבל צורב כמו להבה, פקודה חותכת ומיידית "עצור אותה!''
באותה השניה, סקיי מבין שאם ביטארי תעביר את הפגיון לאורקל, העולם כפי שהם מכירים אותו יגמר. הוא מבין שהרגע היחיד לעצור אותה לפני שהיא מעבירה את הפגיון לאלף המגחך הוא עכשיו
ושאם העולם יהרס, הוא לעולם לא יבין מה משמעותו של הכתר
הוא לעולם לא ידע מי הוא

מה סקיי עושה?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 24 מאי 2019, 01:49

IN
בשבריר השנייה שיש לו, סקיי מזנק לעבר ביטארי, דוחף אותה מדורן לפני שתספיק לקחת את הסכין. הוא ניצב מולה, העיניים האדומות שלו נעלמות מאחורי הצללים שיוצרת הקסדה שלו. "אני לא יכול להרשות לך לעשות את זה" סקיי אומר, מבטא קל מתחיל להתגנב לקולו. "אני הולך לתת לך הזדמנות אחרונה להתחרט על כל זה". טון הקו שלו רגוע לחלוטין, אבל ניתן לראות שהוא מחזיק בכוח את השרשרת שלו.
META
התנפלות נגד ביטארי
התקפה:
fergi123 גלגל 1d20+9 וקיבל תוצאה סופית של 20:
11
נגד קשיחות
ביטארי נדחפת משבצת אחת אחורה מדורן וסקיי מחליף את מקומה
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 24 מאי 2019, 11:57

״אין לנו זמן״ דורן רואה שהאלף וצבאו באים לזנק על ההזדמנות שניכרה לפניהם, הוא תופס את סקיי וארכיון וקופץ איתם דרך השאר, לא מבזבז אפילו טיפת זמן להגיד משהו לביטארי, אם כי נראה שהוא מאוכזב.
yds

שליחה על ידי yds » 28 מאי 2019, 16:34

הזעקה של האלף מטלטלת את כל החדר, בעוד הם קופצים דרך השער שנסגר מאחוריהם. השלושה נוחתים בחבטה על הקרקע הטרשית, ודורן חש את הטחב, העשבים, הסלעים, כולם מזמרים בסימפוניה של מראה וריח, שכמוה יש רק במקום אחד במערכת

דורן חזר הביתה. המקום בו נולד, גדל, נלחם. המקום בו רוצים לחסל אותו

בינתיים, במקום אחר

האורקל ניגש לביטארי בשפתיים חשוקות, ועינו הלבנה בוהקת באור מסוכן. הוא תופס אותה בצווארונה, ולמרות שהיא גבוהה ממנו בראש וחמושה, הוא לא מפגין שבריר של פחד.

''את איכזבת אותי, ביטארי''. הוא נאנח ''אבל אולי יהיה לך שימוש''. פרץ של כוח טלקינטי מטיח אותה ברצפה, ושני חיילים מרימים אותה.

האורקל פוסע לנקודה שבה השער עמד, ומתחיל ללחשש, ערפל לבנבן יוצא מפיו ובונה את השער מחדש...ואז מתחלף ברסס של דם, בעוד הלחישות שלו נחנקות בין השיעולים, והוא כורע על ברך אחת.

האוטומטונית ניגשת אליו וצועקת ''חזרה לבסיס! המנהיג שלכם פצוע!". החיילים מהנהנים, סוחבים אותו ואת ביטארי לתוך השער הלבן, משאירים אותה וחייל שחור שיער לבדם בחדר

''וודא שהמפקד מקבל את הטיפול הראוי, קפטן. אחר כך, שלח את השליחים ותודיע להם להתחיל בתכנית ב.'' האיש שחור השיער מרים גבה ''לוותר על הלהב, גבירתי? את בטוחה שזה חכם?"

האישה מנידה בראשה בעודה פוסעת החוצה מהחדר ומטפסת לתוך רכב טכנומאגי בעיצוב אלפי ''לא אמרתי לוותר על הפגיון, אמרתי שתודיע לחיילים להתחיל בתכנית ב. אם החיזוי של האדון נכון, אז הרבה יותר חשוב שנטפל בכנסיה בכוח.'' היא מטפסת לתוך הרכב ''בהצלחה חייל, נתראה אחרי הציד'' הרונות על הרכב בוהקות, והוא עף אל שמי הלילה

החייל שחור השיער מביט בשובל שהרכב משאיר אחריו, מהנהן לעצמו, ואז צועד אל החדר, לתוך השער, שורק לעצמו בעליצות, וממלמל בעוד הקרע המרחבי נסגר אחריו ''חיכיתי לתכנית ב כבר הרבה מאוד זמן''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 04 יוני 2019, 08:10

דורן מתנשף לאחר הקפיצה, לא כל יום אתה נאבק ביצור שמאיים להשמיד עם וצבא. אך משהו מרגיע אותו מאוד מהר. האוויר הצח, האדמה הקשה שתחת אצבעות רגליו היחפות, הרוח הקלה שנישאת על עורו הירוק. דורן לוקח קצת מן האדמה ומריח אותו, נושם לרווחה. הוא חזר הביתה.
אבל גם פה רודפים אחריו.
״אנחנו זזים, שמרו על צעדים קלים ודרכו על אבנים לפני שאתם דרוכים על הקרקע. נלך למצוא מחבוא״ דורן מתחיל ללכת, במיומנות הוא משאיר כמות מינימלית של עקבות מאחוריו, שהטבע יכסה אחר כך. לא פעם ראשונה שהוא נאלץ לברוח באזורים שכאלו. והוא מנצל את הכשרונות שקיבל מכך.

Meta
משתמש ביכולת שאני מקבל מת׳מה של מבוקש. לא ניתן לעקוב אחריי באזור הררי וגבעתי.
שלח תגובה