• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרושים שחקנים (רחובות)

blackgoat

פונדקאי מהשורה
מתכנן לפתוח קמפיין חדש של משחק בסטינג חלל (מדע בדיוני +פסיונים) שאני מתעצל לכתוב את החומר עבורו בשל חוסר אמון במציאת שחקנים. (There are no player: Change My Mind)

מיקום בארץ: רחובות
מחפש: שחקנים משקיענים שהאופציה לשחק דמות ולייצג סיעה ביקום קוסמת להם(אבל אסתפק גם במי שבאמת רוצה לשחק)
זמנים: מקווה לפעם בשבוע, מעדיף ימי חמישי בערב(אבל זה יקבע על בסיס סה"כ יכולות המשתתפים להגיע)
גילאים: אני נושק ל40 מלמטה ומקבל כל מי שמוכן/ה לקבל את זה.
סוג משחק: מכוון למשחק שמבוסס עלילה שממוקדת בדמויות השחקנים. (מכוון התמקדות ביותר רולפליי על חשבון קרבות טקטיים, למרות שלבחירות השחקנים תמיד יש השפעה על זה)
ככל שההשקעה ברקע של דמות יהיה רחב יותר כך יהיה יותר מקום לעלילת המשחק לעסוק בדמות.
העולם בטוויט: עשור לאחר התפרקות האימפריה במלחמה, סיעות שונות בונות את עצמן מחדש ומנסות למצוא סוכנים שישרתו את המטרות שלהן.
בתכנית: כל שחקן ישחק דמות שייצור לעצמו ובנוסף ייצג סיעה ביקום (שאם הוא ירצה גם יוכל ליצור) בין אם ע"י מסרים למנחה(לי) או ע"י משחק של דב"ש מייצג מהסיעה שיכול להציע לדמויות השחקנים משימות.
שיטה: אדפטציה לשיטה הביתית שלי שאני עוד צריך לסיים.(מאוד פשוטה ללמידה ומאוד חופשית ביצירת דמויות)
עוד נקודה שחשוב לי לציין: המשחק ישתמש במכניקת 'אני מכיר מישהו/מקום'. מה שזה אומר שאם לדוגמה לא יודעים איך להשיג משהו שצריכים, שחקן יכול לומר 'אני מכיר מישהו שיודע לתקן את מערכת התמיכה בחיים בספינה' או 'אני מכיר מקום בו מוכרים אוגרים סביציאנים' ואז מגלגלים לראות אם יש לזה סיבוכים(או יתרונות) כמו לדוגמה 'אבל הבן אדם הזה שונא אותי כי הרגתי את הבן דוד השלישי שלו' או 'אבל יש הסגר על הפלנטה הזאת'

עוד משהו: לא יודע בטח שכחתי משהו, מוזמנים לשאול מה שלא יהיה.

ליצירת קשר
הודעה פרטית בפונדק
אימייל [email protected]
Ewen Gilary בפייסבוק

אולי תנסה לסנן או לפי אזור או לפי שיטת משחק ואז אונליין.
השיטה שלך נשמעת לי נחמדה אבל אני לא גר ברחובות, ולמישהו אחר שכן גר ברחובות האופציה לייצג סיעה ביקום עושה כאב גרון.

חזרה