• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

ההולו ממשיך לטרוד את איילניה בחלומות זוועה, כשתודעתו מותקפת על ידי הרוצחים המדומיינים של ת'אליסרה. אז הוא מרחף לכיוון אפולו, מתחמק בקלות מהחיצים של ראליין. מי יודע מי יודע מה קרה לאלף האחרון? אבל אל דאגה. אולי הוא יחזור אלינו בליל הירח המלא הבא!
meta

הילת לחישות מטורפות אלי סופגת 5 נזק תודעה. אלי מוחלקת מX10 לZ10.
תור ההולו
תנועה: עף לV4
רגילה: סוד נורא לאפולו. 13 נגד רצון. החטאה.
מזכיר שוב: הילה של לחישות מטורפות: כל מי שגומר את התור במרחק 2 משבצות מההולו: א. חוטף 5 נזק תודעה. ב. ההולו מחליק אותו 2 משבצות לאן שבא לו.
תורכם

סיגפריד שואג בזעם, נמאס לו מהבלאגן הזה. הגיע הזמן לסיים את העניין.
הוא רץ קדימה, גומע בהליכה מואמצת את הגבעה, זיעה קרה נוטפת ממנו, ודם חם נוטף מהגרזן שלו.
וכשהוא מגיע לראש הגבעה, הוא מסתער קדימה לעבר ההולו.
META
פעולת תנועה -תנועה לS5
פעולה רגילה - הסתערות על ההולו.
20 (לא טבעי) נגד דרג"ש
אם פגע
17 נזק

בכל מקרה ההולו מסומן.

מסיים את תורי במחרק 2 משבצות, לכן סופג 5 נזק תודעה והוולו מוזמן להחליק אותי.

משאבי דמות
נק"פ 18/33

כוחות מנוצלים :התקלות שיפוד מסיח ומשב רוח מרענן
נקודת פעולה מנוצלת.
תוסף 2 לכל ההגנות עד תורי הבא.

אלי ממשיכה לגסוס בכיף.
הצלה נגד מוות: 17. הצלחה שנייה!
הצלה נגד ההשפעה של ההולו: 7. עדיין נכשל.

מצב מוות: 2:0 להצלחה.

[spoiler title=משאבי דמות]
5-/25 חיים (?)
8/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 0
כוחות מנוצלים:
התקלות: מעידה פתאומית, מילת תפארת 2/2
יומיים: צרחה מעוררת
[/spoiler]

ת'אליסרה זזה אחורה כמה צעדים ואז מצביעה לכיוון ההולו, שרואה פרץ של אש שיוצא מהאדמה מולו.
META
פעולת תנועה: זז לP7
פעולה ראשית: מטיל Nightmare Eurption על ההולו, 8+9=17 נגד רצון, בפגיעה 8+7=15 נזק תודעה (ואם במקרה יש אוייב בלתי נראה סמוך להולו הוא חוטף 7 נזק תודעה) וההולו סובל ממחסר -2 להתקפה הבאה שלו נגדי עד סוף תורי הבא

ההולו לא מתרגש מההתקפות שלכם "אם זה כל מה שאתם יכולים לתת, הייתי ממליץ לכם לנסות לתקוף את החברים שלכם, ככה אולי תצליחו לשרוט אותי." הוא פונה לסיגפריד, ושולח את ידו היישר לתוך ראשו: חסל את האלף. תפגע בו כמו שפגעת בי. הוא השאיר את החברה שלכם לגסוס שם, כמו כל האחרים. לפחות עכשיו היא לא חופרת לכם במוח. אולי כדאי לכם להשאיר אותה כאן למות באמת.

meta
בגלל הילה של לחישות מטורפות סיגפריד ספג בסוף תורו 5 נזק והוחלק מU5 לT4
תור ההולו
תנועה: פוסע לU3
רגילה: מגע מטריף דעת על סיגפריד. 18 נגד רצון. פגיעה. 12 נזק תודעה, וסיגפריד מבצע, כפעולה חופשית, התקפה בסיסית נגד אפולו.
מזכיר שוב: הילה של לחישות מטורפות: כל מי שגומר את התור במרחק 2 משבצות מההולו: א. חוטף 5 נזק תודעה. ב. ההולו מחליק אותו 2 משבצות לאן שבא לו.
תורכם.

סיגפריד נשמע ללחישות ההולו, אולי הוא לא רואה באפולו בן ברית עדיין, ואולי הוא סתם נתון להשפעה שלו. הוא מרים את הגרזן שלו ומכה באפולו.
לאחר מכאן, ברגע של שפיות, הוא ממהר להתקיף מחדש את ההולו, ולוודא שההגנות של ההולו יפרצו.

התקפה בסיסית נגד אפולו
17 נגד דרג"ש
8 נזק.

פעולה רגילה
אימת הנבלים
17+8=25 נגד דרג"ש
22 נזק. ההולו מסומן, ועד לסוף ההתקלות הוא מעניק לי תוסף 2 להתקפה ו4 לנזק.

משאבי דמות
נק"פ 9/33

כוחות מנוצלים :התקלות שיפוד מסיח ומשב רוח מרענן
יומי- אימת הבנלים.

נקודת פעולה מנוצלת.

אפולו נוהם בעודו נסוג לאחור אוחז בכתף הפצועה שלו ורוטן "חסר כוח רצון" הוא שולף את הגולה הקטנה ומטיח אותה באדמה.
meta
תנועה: פסיעה לV5
משנית: שלוף את הגולה.
רגילה: משתמש בגולה.

נק"פ 32/15
מצב: מדמם.
נק"פ זמני: 0
משב מרען: לא נוצל.
פרצי ריפוי: 8/8
ערך פרץ: 8
התקלות: מערבולת (לא נוצל), אש אפלה או ענן חשכה (נוצל), רוח הכושף (לא נוצל)
יומי: סופה מייללת (לא נוצל)

האלף בברדס השחור מופיע, "אז קראת לי," הוא אומר לאפולו. "את מי אני אמור פה לחסל?" הוא שואל את אפולו, פתאום מחזיק בידו מוט עשוי עצם. נע לכיוון האויב, שקט כמו עלה שעף ברוח, בחינניות של ציפור טרף. "קדימה, ענה לי. לא סתם נתתי לך אפשרות לזמן אותי, קשה להשיג תומכים למטרות שלנו בימים כמו אלה." הוא חותך את האוויר.
meta
יוזמה אלף 21.

האלף פונה לעבר ההולו חרישית, ומכה בו עם מוט העצם שבידו.

meta
אם אני כבר מגיב, אז בגלל הילה של לחישות מטורפות אפולו ספג בסוף תורו 5 נזק והוחלק מV5 ל U4.
תור האלף
תנועה: נע לU4
רגילה: מכת מטה עצם האוב על ההולו. 20 נגד תגובה. פגיעה. 10 נזק, וההולו סופג מחסר 2- לקשיחות ולרצון (ה"ל)
סיום תור: 5 האלף סופג 5 נזק תודעה, ומוחלק לS6
תור ת'אליסרה אלי וראליין

הצלה נגד מוות: 14! הצלחה! אלי מיוצבת.
הצלה נגד ההשפעה של ההולו: 19! סוף כל סוף נפטרתי מזה.

[spoiler title=משאבי דמות]
5-/25 חיים (?)
8/8 פרצי ריפוי
כוחות מנוצלים:
התקלות: מעידה פתאומית, מילת תפארת 2/2
יומיים: צרחה מעוררת
[/spoiler]

ת'אליסרה מתרכזת חזק יותר על פרץ האש האשלייתי, בתקווה שתצליח לגרום לתודעתו של ההולו להכנע לאשלייה. אם היא מצליחה, הרוח שמה לב שהאש עוטפת ומלפפת אותה, שורפת את גופה.
META
פעולה ראשית: מטיל Nightmare Eurption על ההולו, 14+9=23 נגד רצון, בפגיעה 3+7=10 נזק תודעה וההולו סובל ממחסר -2 להתקפה הבאה שלו נגדי עד סוף תורי הבא

In
ראליין רץ קרוב יותר להולו בעודו יורה בהולו חיצים, וכאשר הוא מתקרב להולו הוא נעצר ושולף את חרבותיו.

Meta
פעולת תנועה: ניגש לR3 בלי לעבור בתוך השטח של ההולו (אני לא בטוח שזה בכלל אפשרי, אבל אם זה אפשרי אני משוכנע שאביעד ינצל את זה).
פעולה רגילה: twin-strike על ההולו נגד דרג"ש
התקפה מס' 1: 12+6=18
נזק: 3
התקפה מס' 2: 14+6=20
נזק: 7
פעולה משנית: החלפת הקשת לחרבות

אני יוצא מנקודת הנחה ש2 ההתקפות פגעו (למטרת ריפוי מאלי) אם הן לא נא לתקן אותי.

Out
משאבים
נק"פ (מתוך 32): 30
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 6): 5
נקודות פעולה: 1
מצבים:
אין

אבחנה פסיבית: 14
תפיסה פסיבית: 21
דרג"ש: 17
קשיחות: 15
תגובה: 15
רצון: 14

כוחות התקלות מנוצלים:
אין

כוחות יומיים מנוצלים:
אין

חפצים מתכלים:
אין

"אתה יודע, אלף אפל, אולי תצליח לחסל אותי, אבל בני הברית שלי קרובים יותר משחשבת." לוחש ההולו, שנפגע מההתקפות של סיגפריד, תאליסרה, ראליין, והאלף הנקרומנסר; לאפולו. המשכה שלו כבר סדוקה, הרוח שלו מתחילה להתפוגג. זה לא נראה שהוא יחזיק עוד המון זמן. אבל קצת זמן נשאר לו.
out
"ותוריד 5 נק"פ, ששכחת בהודעה הקודמת" ממשיך ההולו ללחוש.

meta
תור ההולו
רגילה: סוד נורא לאפולו. 11 נגד דרג"ש. החטאה. אמור לעורר התקפה מסיגפריד.
סיום תור: הצלה מההשפעה של מוט העצם. 11. הצלחה.
תורכם
תור האלף יבוא בסוף.

סיגפריד מחמיץ את ההתקפה הצדדית להולו, אותו רגע בו חשף את עצמו ותקף בן ברית במקום את סיגפריד. מתוך תחושת תסכול ודאית, סיגפריד מנסה לסיים את זה, מרים את הגרזן שלו גבוה בעודו רץ קדימה, מנסה לשלוח התקפה אחת קטלנית, שמשאירה אותו פגיע
META
19 בהתקפה מהסימון, פספס
פעולהת תנועה -לדחוף קדימה, נא את המהירות שלי מבלי לעורר מזדמנת, כל עוד אני מתחיל ומסיים אותה לצד אויב. נא לU2
פעולה רגילה - מכה חצופה, נגד דרג"ש 28 סה"כ
15 נזק. והוא ממשיך להיות מסומון

אני מקבל 5 נק"פ, ואז מאבד אותו בסוף הסיבוב, והוא מוזמן להחליק אותי.

אני מעניק יתרון קרבי עד תורי הבא.
אין שינוי במשאבים

ת'אליסרה ממשיכה להתמקד, ידה מתחילה לכאוב אך היא ממוקדת בחיסול ההולו. בתקווה שאשליותיה יצליחו לחסל את ההולו היא ממשיכה להעצים את הלחש שלה, בעוד האש מטפסת לאיטה על ההולו והוא מרגיש את חומה היוקד.
META
פעולה ראשית: מטיל Nightmare Eurption על ההולו, 19+9=28 נגד רצון, בפגיעה 7+7=14 נזק תודעה וההולו סובל ממחסר -2 להתקפה הבאה שלו נגדי עד סוף תורי הבא

IN
לראליין נמאס מהקרב. חרבותיו מבליחות באור כסוף בעודו נע כמעט מהר מדי בשביל העין להולו, ומתחיל לשסף את הרוח עם חרבו בהמון מכות חרב, כל אחת מהן פוגעת ועושה יותר נזק מהקודמת.

META
פעולת תנועה: נע לU4, מאגף את ההולו עם סיגפריד, לא מעורר מזדמנות
פעולה רגילה: jaws of the wolf על ההולו, נגד דרג"ש
התקפה מס' 1: 15+10=25
נזק: 9+3=12
התקפה מס' 2: 1+10=11, פספוס, אבל חצי נזק בגלל שככה כתוב בכוח
נזק: 5+3=8
פעולה משנית: off-hand strike על ההולו, נגד דרג"ש
התקפה: 13+10=23
נזק: 3+3=6
נק' פעולה: marauders rush על ההולו, נגד דרג"ש
התקפה: 20+10=30
נזק: 20 טבעי, אז מקסימום נזק+1ק6=18
התקפה בסיסית עם הoff-hand weapon, נגד דרג"ש ונגד ההולו:
התקפה: 18+10=28
נזק: 6
סה"כ נזק: 46 נזק, ולהולו יש מחסר של 2- להתקפות נגד ראליין עד סוף התור הבא של ראליין. אבל לא אמור להיות להולו עוד תור אחרי כל כך הרבה פריקינג נזק.

Out
משאבים
נק"פ (מתוך 32): 32
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 6): 5
נקודות פעולה: 1
מצבים:
אין

אבחנה פסיבית: 14
תפיסה פסיבית: 21
דרג"ש: 17
קשיחות: 15
תגובה: 15
רצון: 14

כוחות התקלות מנוצלים:
אין

כוחות יומיים מנוצלים:
אין

חפצים מתכלים:
אין

סיגפריד מכה את גופו של ההולו, אבל הגרזן חודר דרכו. ת'אליסרה תוקפת את נשמתו של ההולו, אבל התודעה שלו מוטרפת כל כך שהיא לא באמת מושפעת מהדברים האלה. אפולו יורה על ההולו קליע רועש, שפוגע במסכה שלו וסודק אותה עוד קצת, ואז ראליין, בסדרת חיתוכים מהירה, מבתר את המסכה לשישה חלקים, גורם להולו להתפוגג לו בעשן שחור, דמוי אפר, לאוויר. ברגעיו האחרונים, הוא לוחש משהו לראליין: "זה עוד לא נגמר... רק בירח המלא זה ייגמר, ולא לטובתכם. אנחנו קרובים יותר ממה שנדמה לכם." האלף שזומן מכניס את מטה העצם לכיסו, ומפטיר: "בשביל זה קראת לי? לא הייתי צריך לבזבז עליך את זמני. שלום אלף אפל." ועוזב בשביל לכיוון מפלט-חורף, אלא אם תעצרו אותו. לאחר מכן, או תוך כדי כך, תמצאו בחיפוש קצר על גופות הגובלין מאלף החיות שיקוי ריפוי אחד ומפתח ברזל חלוד.

אם אתם רוצים לנוח תגידו מתי איפה ואיך, ואז תיכנסו למצודה הזו. מי לוקח את השיקוי?

חזרה