• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

אני מחייך. "צוות? מאמין? אל תצחיק אותי. אתה רק רודן מתנחמד. כמו כל השאר."
אני מניף את היד. "בוא נראה לבחור הזה מה המשמעות של צוות, יוליוס! תשתמש בpoison sting!"
יוליוס אדפטיבי. בעזרת האימונים שעברו, לימדתי אותו להתאים את עצמו למצב. כרגע, אני מסתמך על הכוח שלו. עם היכולת Sniper, יוליוס אמור להיות מסוגל לגרום לכמויות גדולות של נזק אם הוא פוגע בנקודה הנכונה. אם הקרב ימשך, יוליוס יתחיל ללמוד את תבניות התנועה של היריב שלו, וידע מה הכבשה הזו עומדת לעשות. וכשזה יקרה, כל מה שנצטרך הוא לירות בנקודה הנכונה.
בינתיים, אני צריך לתרום את החלק שלי.
"האמת שאני מאוכזב. ציפיתי להרבה יותר. אבל כצפוי, אתה רק עוד אדם פתטי שקורא לעצמו מאמן. אתה חושב שאתה יכול לנצן בקרב עם היכולת שלך? מגוחך. אין לך סיכוי פה. עדיף שתפרוש עכשיו."
טראש טוק כזה לא מאוד אופייני לי. אבל המצב מכריח את זה. אם אני אתן לו להתרכז, הוא יוכל לחשוב ולהבין שיוליוס יהיה בחיסרון בקרב מגע ולנסות להתקרב. קרב פוקימון הוא גם קרב מנטלי בין המאמנים. אני אסיח את דעתו בכך שאפגע בביטחון העצמי הירוד ממילא שלו, וכך אגרום לו לעשות טעויות. זו תהיה התרומה שלי לקרב הזה.

חזרה