• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

אלי מנענעת את שרביטה, וכלב מספר 1 מחליק כנגד רצונו על הקרקע ונראה די סובל ומסכן. הכלב עוצר בחריקה לצד סיגפריד, בצורה שדורשת מכת גרזן יפה שתתקע בכלב.
בנוסף, אלי לוחשת כמה מילים, שלמרות שרובכם לא שומעים אותן, נראה שהן עוזרות לראליין להתאושש מפצעיו.
META
רגילה - מעידה פתאומית על כלב מס' 1, 17+7=24 נגד רצון, בפגיעה (ואני מניח שפגע) 3+7=10 נזק תודעה והכלב מוחלק לP6. בנוסף, לסיגפריד יש התקפה מזדמנת על הכלב עם תוסף כח 2+ לפגיעה.
משנית - מילת תפארת על ראליין. ראליין רשאי לנצל פרץ ריפוי ולרפא כערכו+5.

[spoiler title=משאבי דמות]
25/25 חיים
8/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 1
כוחות מנוצלים:
התקלות: מעידה פתאומית, מילת תפארת 1/2
יומיים:
[/spoiler]

ההולו נע לעברו של אפולו, מתגנב מאחוריו, ושולח את ידו, אם אכן אפשר לקרוא ליד הצמוקה הזו יד, דרך ראשו של אפולו: "הם אויבים, אתה צריך להרוג אותם! הם רוצים לפתוח את השער אל הצלמוות ולהרוג אותך, כמו שהרגו את סר קאגן לפני 80 שנה!" ההובגובלין נושא השוט מסתער אל סיגפריד יחד עם הכלבים, מנסה להצליף בו בשוטו, מכוון את הכלבים לנשוך אותו ולהפיל אותו לקרשים. רק ההתקפה של הכלב השני פוצעת את סיגפריד: הוא מכוון לרגל, ומכשיל אותו. ההובגובלין האחרון, נושא הקשת, צועק מילים בשפה לא ברורה – מילים שמעודדות בבירור לאלימות, ומעודדות את מאלף החיות ואת הכלבים שלו לתקוף את סיגפריד עוד ועוד. מי שנמצא בקרבתו של ההולו מתחיל לחשוב מחשבות מטורפות, לראות בכולם אויבים, וקשה לו לשמור על מחשבה יציבה ולעמוד במקום. הגובלינים הצלפים יורים בראליין, אחד מהם פוגע בכתפו עם חץ מכוון היטב.
meta

הולו
תנועה: נע לy4
רגילה: מגע מטריף דעת על אפולו. 15 נגד רצון. החטאה. 9 נזק, ואפולו מוחלק לy6.
הילה של לחישות מטורפות: כל מי שגומר את התור במרחק 2 משבצות מההולו: א. חוטף 5 נזק תודעה. ב. ההולו מחליק אותו 2 משבצות לאן שבא לו.
הובגובלין מצליף
תנועה: נע מk6 לo6
רגילה: שוט ממעיד על סיגפריד. 19 נגד דרג"ש. החטאה.
כלב מלחמה 1
רגילה: נשיכת הנחשלים על סיגפריד. 11 נגד דרג"ש. החטאה.
כלב מלחמה 2
תנועה: מN5 לP4. נע בלי לעורר מזדמנת.
רגילה: נשיכת הנחשלים על סיגפריד. 24 נגד דרג"ש. פגיעה. 10 נזק וסיגפריד שרוע.
גובלינים 1 ו2
צליפה על ראליין:
21 נגד דרג"ש. פגיעה. 4 נזק.
16 נגד דרג"ש. החטאה.
הובגובלין קשת
רגילה: קריאת המלחמה על סיגפריד הגובלין והזאבים.
הובגובלין מצליף – דרבן דוקרני על סיגפריד. 23 נגד דרג"ש. פגיעה. 9 נזק.
כלב מלחמה 1 – נשיכת הנחשלים על סיגפריד. 11 נגד דרג"ש. החטאה.
כלב מלחמה 2 – נשיכת הנחשלים על סיגפריד. 12 נגד דרג"ש. החטאה.
תורכם. כולכם.

הובגובלין קשת - 26 נזק. מדמם.
כלב מלחמה 1 - 22 נזק. מדמם. מסומן.
כלב מלחמה 2 - 35 נזק. מדמם. מסומן. 5 נק"פ זמניות.

ת'אליסרה אוחזת בכדור הקריסטל החדש שלה ומלחששת מספר מילות עוצמה עתיקות. כל האויבים מסביב לסיגפריד רואים לפתע שהאדמה נפתחה תחתיהם, ומרגישים את רגליהם עוזבות את הקרקע בעוד הלחש גורם למוחם להאמין כי הם נופלים לבור שחור חסר תחתית.
META
פעולה ראשית - מטיל Phantom Chasm על 05 (פרץ בגודל 1)
נגד הובוגובלין מצליף: 13+9= 22 נגד רצון
נגד כלב מלחמה 1: 2+9 = 11 נגד רצון
נגד כלב מלחמה 2: 18+9= 27 נגד רצון
בפגיעה, המטרה חוטפת 6+1+6=13 נזק פסיכוטי ונופלת שרועה. המטרה נטועה במקומה עד סוף תורה הבאה. בפספוס, חצי נזק והמטרה נופלת שרועה. בנוסף בפגיעה, המטרה סובלת ממחסר -2 להתקפה הבאה שלה נגדי עד סוף תורה הבא.
השפעה: הפרץ יוצר אזור עד סוף ההתקלות (סימנתי באפור). כל אוייב שנכנס לאזור נופל שרוע.

פעולת תנועה - זז לW2 מאחורי העץ כי אני טווחיסט פחדן

משאבי דמות
מצבים

נק"פ
27\27 נקפ
7\7 פרצים

לחשים \ השפעות
לחשים מוכנים: צללים לופתים, תהום אשלייתית, מגן

כוחות שנוצלו
נוצלו (היתקלות):
נוצלו (יומיים): תהום אשלייתית

כסף וחפצים
230 זהב
1 בקבוקי מים קדושים
שריון דחייה +1. יומי, פעולה משנית. לא נוצל.

סיגפריד מרגיש את הכאב של הפציעות מחלחל בו, דם חם זולג ממספר פצעים בעודו משעין את גרזן המלחמה של על האדמה ונעזר בו לקום. החברה האלה יובילו למותו.
אבל זה יהיה מוות מרהיב.
הוא מרים את גרזן הקרב שלו ומנחית אותו בתנועה סביבות, פוגע בשני הכלבים באותו הזמן/
META
תנועה כדי לקום
ריגלה- ביקוע, 13 נגד דרג"ש. אז אני מניח שפספסתי - נגד כלב 1

מדמם

משאבי דמות
אני על 14/33 נק"פ אז יהיה נחמד לקבל ריפוי.

כלב 1 מסומן
כלב 2 לא.

IN
ראליין רץ לעזרתו של סיגפריד, חרבותיו מונחות בבטחה בידיו בעודו מסתחרר לכיוונו של הגובלין, חולף על פני גופות הכלבים ומצליף בגובלין עם חרבותיו על מנת לקנות זמן לסיגפריד כדי שזה יוכל להתרפא או לעבור להלחם בקשתים.

META
פעולה משנית: החלפת כלי נשק
פעולת תנועה: נע לP7, ניגש לגובלין המצליף
פעולה רגילה: תוקף את הגובלין המצליף עם twin-strike
התקפה מס' 1 (דרג"ש): 8+9=17
נזק (אם פגע): 5
התקפה מס' 2 (דרג"ש): 19+8=27
נזק (אם פגע): 8
נזק בסך הכל: 13, ואם פגעתי עם שתי ההתקפות האויב הנפגע (כלב 2) סובל ממחסר -2 להתקפות נגדי עד סוף תורי הבא

OUT
משאבים
נק"פ (מתוך 32): 25
נק"פ זמני: 0
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 6): 5
מצבים:
אין

אבחנה פסיבית: 14
תפיסה פסיבית: 21
דרג"ש: 17
קשיחות: 15
תגובה: 15
רצון: 14

כוחות התקלות מנוצלים:
אין

כוחות יומיים מנוצלים:
אין

חפצים מתכלים:
אין

אפולו נוהם בכאב ונסוג לאחור, עד כמה שהוא היה שמח לחסל את היצור הזה עדיף להוריד קודם את הפצועים, הוא מרים את ידו לעבר הכלב הנותר ומשלח חזיז ברק לעברו.
META
תנועה נע להU5 (במסלול שלא מעורר מתקפה מזדמנת מצד ההולו)
רגילה: מכת ברק על כלב 1, 18 כנגד תגובה, נזק 17. נזק משני להובגובלין קשת 4.

משאבים
נק"פ 32/23
משב מרען: לא נוצל.
פרצי ריפוי: 8/8
ערך פרץ: 8
התקלות: מערבולת (לא נוצל), אש אפלה או ענן חשכה (לא נוצל), רוח הכושף (לא נוצל)
יומי: סופה מייללת (לא נוצל)

"היי, גובלין!" אלי צועקת להובגובלין הקרוב ביותר. "זה נכון שאתה בעצם גובלין? כי אף פעם לא הבנתי מה ההבדל בין גובלין להובגובלינים, חוץ מזה שהובגובלינים יותר טיפשים. אחת המורות שלי לשפות משונות אמרה לי שבגובלינאידית הוב זה אומר טיפש, ובעצם הובגובלין זה אומר גובלין טיפש. בעיקרון, היא אמרה לי שזה אומר כסיל, אבל אתה בטח לא מבין כי אתה מאוד הוב. אז אני צודקת? כי אם לא אז אני אשמח שתתקן אותי, אם אתה בכלל יודע מה זה אומר, הוב. אחרי הכל, אתה פשוט גובלין אבל הוב, לא?"
META
מילת תפארת על סיגפריד - סיגפריד רשאי לנצל פרץ ריפוי ולחדש כערכו+5.
לגלוג אכזרי על ההובגובלין הקרוב ביותר: 10+6=16 נגד רצון (נקווה שפוגע, אחרי הכל הוא די הוב). בפגיעה, 6+7=13 נזק תודעה, וכל התקפה של ההובגובלין עד סוף תורי הבא מקבלת 2- להתקפה.

25/25 חיים
8/8 פרצי ריפוי
כוחות מנוצלים:
התקלות: מעידה פתאומית, מילת תפארת 2/2
יומיים:
[/spoiler]

הכלב האחד נופל מת תחת התקפות מנטליות שהתודעה הכלבית שלהם לא מסוגלת להכיל. אפולו צולה את הכלב השני,שהצליח איכשהו להתחמק מהאשליות וגם מהגרזן של סיגפריד, וחורך מעט את ההובגובלין הקשת, וריח של פחם עולה באוויר. אלי ות'אליסרה, ששוהות בקרבת ההולו זמן רב מדי, מתחילות לשמוע גם הן מחשבות מוטרפות, כמו שאפולו שמע, ומועדות לכיוון ההולו, שלוחש משהו באוזן של אלי. "הובגובלינים הם לא טיפשים. אני אגיד לך את המשמעות האמיתית של הוב: *******" ההובגובלין המצליף קם על רגליו ופוגע עם שוטו בסיגפריד, אבל לא מצליח לגרום לנזק של ממש. ההובגובלין הקשת צולף בסיגפריד בסדק בשריון, חודר במדויק חוליה חלשה, ונותן את ההשראה לגובלינים הצלפים לירות בו גם הם.

meta
הילת לחישות מטורפות אלי ותאליסרה סופגות 5 נזק תודעה. אלי מוחלקת מW4 לX4.

תור ההולו
רגילה: סוד נורא לאלי. 25 נגד רצון (פגיעה). 10 נזק תודעה ואלי סובלת ממחסר 2- לכל ההגנות (ה"ל)
מזכיר שוב: הילה של לחישות מטורפות: כל מי שגומר את התור במרחק 2 משבצות מההולו: א. חוטף 5 נזק תודעה. ב. ההולו מחליק אותו 2 משבצות לאן שבא לו.

תור ההובגובלין המצליף
תנועה: קם
רגילה: שוט ממעיד על סיגפריד. 18 נגד דרג"ש. החטאה.

תור ההובגובלין הקשת
רגילה: קשת מכוונת על סיגפריד. 20 טבעי. 17 נזק וסיגפריד מעניק יתרון קרבי עד סוף תורו הבא של ההובגובלין.

תור הגובלינים הצלפים
רגילה: צליפה על סיגפריד
29 נגד דרג"ש. פגיעה. 4 נזק
27 נגד דרג"ש. פגיעה. 4 נזק

תורכם

הובגובלין קשת. 30 נזק. מדמם
הובגובלין מצליף. 39 נזק. מדמם

כשהיא מרגישה את לחישותיו הכואבות של ההולו בראשה, ת'אליסרה משתמשת בקסם הפיה האלדריני שלה ומשתגרת במורד הגבעה. מבלי להסס היא מצביעה לכיוון ההובגובלינים הקשתים, ומתוך החשיכה יוצאות ידיים אשלתיות שתופסות ברגליהם ושורטות אותן.
META
פעולת תנועה: משתמש בצעד פיה להשתגר לS4
פעולה ראשית: מטיל Grasping Shadows על I6. נגד הובגובלין: 16+9=25 נגד רצון. נגד גובלין: אותו גלגול.
בפגיעה, המטרה חוטפת 3+6=9 נזק תודעה ומואטת (הצלה לסיום). בנוסף, היא סובל ממחסר -2 להתקפה הבאה שלה כנגדי עד סוף תורה הבא.
השפעה: הפרץ יוצר אזור עד סוף תורי הבא. כל יצור הנכנס לאזור חוטף 5 נזק תודעה ומואט עד סוף תורו הבא.

משאבי דמות
מצבים

נק"פ
22\27 נקפ
7\7 פרצים

לחשים \ השפעות

כוחות שנוצלו
נוצלו (היתקלות): צעד פיה, צללים לופתים

כסף וחפצים
230 זהב
1 בקבוקי מים קדושים

שלושת החצים נתקעים בחזהו של סיגפריד, אחד, שניים, שלוש. הוא מנסה להתקדם קדימה על נופל על פניו, מצליח שלא להתרקסק לרצפה בזכות גרזנו, הוא מקיא דם, וגם מילותיה של אלי לא מספיקות כדי לחדש ללוחם הזקן את כל הכוח שלו.
סיגפריד שולח את ידו לחגורתו, שולף משם שיקוי שאת הפקק שלו הוא קורע בשיניו, לוגם את התרופה המרה בחוסר רצון. גופו דואב כשפעימת קסם ממלאת אותו בכוח. הוא שואג בכוח בעודו נע קדימה, מאגף את את ההוגבלין, ונועץ בו את הגרזן שלו עמוק, הצמיד-גרזן שלו מסייע לערר את ההגנות.
בשאגה נוספת של כוח, הוא עוצר לרגע לנשום עמוק, לחדש את כוחו.
META
משנית - שותה שיקוי.
תנעוה -pass fowred - אני בוחר אויב סמוך ונע את המהירות שלי, אני חייב לסיים את התנועה בסמוך לאותו אויב, אבל אני לא מוערר מזדמנת. - נע לN5 ומאגף עם ראלין.
רגילה -שיפוד מסיח 19+10 =29 נגד דרג"ש
נזק- 23 נזק.
נקודת פעולה - מפעיל פעולה רגילה כדי להפעיל משב רוח מרענן.

משאבי דמות
נק"פ 22/33

כוחות מנוצלים :התקלות שיפוד מסיח ומשב רוח מרענן
נקודת פעולה מנוצלת.
תוסף 2 לכל ההגנות עד תורי הבא.

אפולו פונה לעבר ההולו ומפוקק עצבעות, הגיעה הזמן להיפטר מהמטרד הזה.
הוא ממלמל משהוא ואנרגיה סגולה בצורת להבות בוקעת מידו ועפה לעבר ברוח, מייד אחריה ממהר להגיעה פרץ חשמלי.
meta
משנית: אש אפלה כנגד ההולו, 17 כנגד תגובה, בפגיעה אינו יכול להנות מהסתרה או היעלמות ומעניק יתקון קרבי עד סוף התור הבא שלי.
רגילה: מכת ברק 19 כנגד תגובה, 13 נזק ברק

נק"פ 32/23
התקלות: מערבולת (לא נוצל), אש אפלה או ענן חשכה (נוצל), רוח הכושף (לא נוצל)

In
ראליין ניגש לגובלין הקשת ומכה בו עם חרבו, מוודא שהאחרון לא ימשיך לפגוע בהם ממרחק.

Meta
פעולת תנועה: נע לk8 (אשמח שתעבירו אותי על המפה) בלי לעורר מזדמנות
פעולה משנית: סימון הגובלין הקשת כמטרת הצייד
פעולה רגילה: twin-strike על הגובלין הקשת
התקפה מס' 1 (דרג"ש): 19+8=27
נזק: 3
התקפה מס' 2 (דרג"ש): 9+8=17
נזק: 5
נזק מטרת הצייד: 5
נזק בסך הכל (אם הכל פגע): 13 ולגובלין הקשת יש -2 בהתקפות נגדי עד סוף תורי הבא.
אם רק התקפה 1 פגעה אז 8 נזק.

Out
משאבים
פרצי ריפוי (מתוך 6): 5
מצבים:
אין

אבחנה פסיבית: 14
תפיסה פסיבית: 21
דרג"ש: 17
קשיחות: 15
תגובה: 15
רצון: 14

כוחות התקלות מנוצלים:
אין

כוחות יומיים מנוצלים:
אין

חפצים מתכלים:
אין

אלי צועדת צעד לאחור, להימנע מהתקפותיו של ההולו, ואז רצה לאחור במורד הגבעה, מתפזרת ככה שההולו לא יוכל לפגוע ביותר מאדם אחד עם ההילה שלו ממנה היא בורחת. היא מנצלת את שארית כוחה, וצועקת על ההולו משהו - ככל הנראה המשמעות האמיתית של הוב, אבל אין ביכולתכם לדעת.
META
פעולת תנועה: פסיעה מX4 לX5.
פעולה רגילה: ללכת לX10
מנצל נקודת פעולה.
פעולה רגילה מנקודת הפעולה: צרחה מעוררת על ההולו. 17+3+6=26 נגד רצון (3+ בגלל הכישרון שנותן בונוס להתקפה אחרי נקודת פעולה). בפגיעה (מה שצפוי) 6+1+7=14 נזק תודעה, וכל מי שפוגע בהולו עד סוף ההתקלות מרפא 5 נק"פ (קורה לדעתי גם בפספוס).
במילים אחרות: כל מי שפצוע - תרביצו להולו!

הצלה כנגד ההשפעה של ההולו: 5. כישלון. עדיין 2- לכל ההגנות.

15/25 חיים
8/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 0
כוחות מנוצלים:
יומיים: צרחה מעוררת
[/spoiler]

ידי האשליות של תאסליסרה מצמידות את הגובלין וההובגובלין הקשתים לקרקע, והגובלין נופל מת, כאשר מכות כבדות מגרזינו של סיגפריד וחתכים מדויקים מלהביו של ראליין ממוטטים את שני ההובגובלינים. הברק של אפולו פוגע בהולו, בניגוד לאש הפיות שלא הצליחה להיאחז בו, אבל הוא לא נראה כאילו סבל מזה יותר מדי - חלק ניכר מהברק עבר דרך גוף הצללים שלו, ורק המסכה נסדקה קלות. "את לא קלטת מה המשמעות האמיתית של הוב, זה כל כך מרגיז להסביר לאנשים שוב ושוב ושוב! אתם בני האנוש פשוט טיפשים!" צועק ההולו בתסכול, מורט את עצביו המטאפוריים לנוכח חוסר ההבנה המשווע של אייליניה. הוא מרחף לעברה, ולוחש לה: ההורים שלך אף פעם לא הבינו אותך, הם רק רצו להיפטר ממך כששלחו אותך מהבית. הגובלין הקשת האחרון יורה חץ בראליין, אבל מכיוון שהוא יותר מדי עסוק בלברוח, החץ מחטיא אותו.

meta
תור ההולו
תנועה: נע לY9
רגילה: סוד נורא לאיילניה. 18 נגד רצון. פגיעה. 15 נזק תודעה, ואיילניה סובלת ממחסר 2- לכל ההגנות (ה"ל)
מזכיר שוב: הילה של לחישות מטורפות: כל מי שגומר את התור במרחק 2 משבצות מההולו: א. חוטף 5 נזק תודעה. ב. ההולו מחליק אותו 2 משבצות לאן שבא לו.
תור ההובגובלין הקשת
רגילה: צליפה על ראליין. 13 נגד דרג"ש. החטאה
תנועה: נע לE9
תורכם

הערה: המחסר לכל ההגנות לא משפיע על איילניה, כי זו השפעה זהה לאחת שיש עליה כבר. ניצן, אתה אמור להתעלם מההשפעה הזו. רושם אותה כאן רק כדי ללמד אותך. יבוא יום שאני אשכח את זה ואז יהיה כדאי לך לזכור.

ת'אליסרה מבחינה בהולו שפוגע באלי, ומקללת באלפית את כל ההולואים בעולם. היא מלחששת ומצביעה לעברו, ורוצח עשוי גלימות של צללים מופיע לרגע מול אלי, חותך את ההולו ונעלם. לאחר מכן היא יורה קליע סגלגל קסום לעברו של הגובלין הבורח.
META
מטיל Illusiry Ambush על ההולו. 14+9=23 נגד רצון. בפגיעה 1+6=7 נזק תודעה וההולו סובל ממחסר -2 להתקפות עד סוף תורי הבא (ומחסר -2 נוסף להתקפה הבאה שלו נגדי עד סוף תורו הבא).
מנצל נק' פעולה כדי להטיל קליע קסם על הגובלין הקשת. הוא חוטף 8 נזק כוח.
משאבי דמות
מצבים

נק"פ
27\27 נקפ
7\7 פרצים

לחשים \ השפעות

כוחות שנוצלו
נוצלו (היתקלות): צעד פיה, צללים לופתים

כסף וחפצים
230 זהב
1 בקבוקי מים קדושים

אפולו מרים את ידו ומשלח מחזיז ברק לעבר היצור אך מפספס, הוא מקלל ונוקש בעצבעותי, משלח אחד נוסף.
meta
רגילה: מכת ברק 5+7=13, פיספוס.
מנצל נקודת פעולה.
מכת ברק 16+7=23, נזק 11

נק"פ 32/23
התקלות: מערבולת (לא נוצל), אש אפלה או ענן חשכה (נוצל), רוח הכושף (לא נוצל)

הצלה נגד ההשפעה של ההולו: 8. כשלון.
הצלה נגד מוות: הצלחה (ראשונה).

מצב מוות: 1:0 להצלחה.

0/25 חיים
8/8 פרצי ריפוי
כוחות מנוצלים:
יומיים: צרחה מעוררת
[/spoiler]

In
ראליין מתמקם מחדש בעמדה טובה יותר, מחליף את כלי הנשק שלו וצולף בהולו ממרחק.

Meta
המפה לא עובדת לי אז תעבירו אותי למקום כלשהו לבחירתו של ליאור (כדי שלא יתעצבן על הפעולות הטפשיות שלנו).
פעולת תנועה: תזוזה, 7 משבצות מקסימום.
פעולה משנית: החלפת כלי נשק לקשת.
פעולה רגילה: twin strike על ההולו.
התקפה מס' 1 (דרג"ש): 6+6=12
נזק: 9
התקפה מס' 2 (דרג"ש): 11+6=17
נזק: 9

Out
משאבים