• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

סטטוס
נעול לתגובות.
יש לי כמה שאלות בקשר למערכה, העיקריות שבהן הן:
1. איזה גזעים קיימים במערכה?
2. איזה שפות יש במערכה?
3. מתחילים באזור וזמן יותר ספציפי?

אישית מעדיף מו״ד 5, אבל גם חופשיטה זה אחלה.

זה לא הכיוון שחשבתי עליו...
הכיוון הוא יותר לנסות ליצור סיפור אופייני לספר שופטים, שמבוסס על מלחמה שמוזכרת רק ברמז.
אז גזעים.. יותר בכיוון של שבטים.
שפות יותר בסגנון של עברית, כנענית, מצרית וכו'
קסם... משהו הרבה יותר "רך" ממו"ד, כי זה בעצם נסים שלא עובדים כמו קסמי כוהן במו"ד.. אני די חושב שזה גדול עלי ככל שאני חושב על זה.

הייתי מאוד שמח להצטרף.
(נ.ב. בגלל שזה אתה ואנחנו שני השחקנים היחידים של מג'יק בפורום ככל הנראה, אתה תרשה לי להשתמש בחומר מguildmaster's guide to ravnice? עם שינוי פלאפי כמובן).

מישהו יהיה מעוניין לשחק במשחק חופשיטה של מרד הדוכסויות?
אמנם זה משחק שנסגר, אבל הייתי רוצה לשחזר אותו, מזווית אחרת. הבנתי שלנהל כפר כלורד זה לא דבר מעניין, לפחות לא בהתחלה. אז הייתי רוצה שהפעם המשחק יתנהל סביב הדמויות שיתפקדו כחבורת שכירי חרב וחבורת יועצים המקורבים לשלטונות. כל קבוצה תחתור לניצחון, שיקרה כאשר כל המטרות (אותן השחקנים יקבעו לעצמם מראש) של השחקנים מצד מסויים יתבצעו, או שאחד הצדדים ייהרג בקרב.

היי, אני עומר. אני שיחקתי פעם במשחקי פורום (לא פה) אבל כאלה שהם "חופשיטה" (לפי הבנתי), כי אין לי באמת מושג כלום בנוגע לשיטות (אני לא משחק עם קוביות וכו'... פשוט לפי הדמיון ולפעמים סטאטים של הדמויות שמתחילים איתם ואפשר לשפר וכו').
האם בכל זאת יש משחק שהוא חופשיטה שלא דורש הבנה בשיטות שאוכל להירשם אליו?

המגדל הבודד אמר/ה:
מישהו יהיה מעוניין לשחק במשחק חופשיטה של מרד הדוכסויות?
אמנם זה משחק שנסגר, אבל הייתי רוצה לשחזר אותו, מזווית אחרת. הבנתי שלנהל כפר כלורד זה לא דבר מעניין, לפחות לא בהתחלה. אז הייתי רוצה שהפעם המשחק יתנהל סביב הדמויות שיתפקדו כחבורת שכירי חרב וחבורת יועצים המקורבים לשלטונות. כל קבוצה תחתור לניצחון, שיקרה כאשר כל המטרות (אותן השחקנים יקבעו לעצמם מראש) של השחקנים מצד מסויים יתבצעו, או שאחד הצדדים ייהרג בקרב.
יכול להיות מעניין, אני אשמח למשחק מו"ד פוליטי

אשמח גם אני להצטרף למשחק הדוכסיות.זה עם דמויות מוכנות או שצריך להכין בעצמי?(אם תוכל אעדיף שתשלח תשובה בפרטי)

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה