שליטים ושדים 77: בואו להצביע
שלוש שנים אנו עורכים את אתגר הכתיבה שליטים ושדים, בו אחת לשבועיים מתפרסם נושא חדש וחברי הפורום מוזמנים לכתוב את התוכן שלהם לפי אותו הנושא. כעת, שליטים ושדים יוצא לחופשה, אבל כמחווה שליטים ושדים 77 הוא אתגר מיוחד נושא פרסים. אז בואו להצביע להגשה האהובה עליכם: viewtopic.php?f=3&t=41202

היה שלום האי הנעלם, ברוך הבא המדבר הנעלם

העולם המופלא של משחקי לוח תופס תאוצה בישראל. בפורום תמצאו עוד שחקנים ועושר של דיונים על משחקי לוח ומשחקי קלפים. בפורום תוכל לבקש המלצות על משחקי לוח חדש, לקבל תשובות לשאלות חוקים, לשתף את המשחקים האהובים עליכם ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 16 מרץ 2019, 12:44

האי הנעלם הוא אחד המשחקים הוותיקים על המדף שלי, משהו כמו שבע שנים, שזה בהחלט אחד השיאנים. אבל כבר לפני כמה שנים הרגשתי שהוא מאבד את הקסם שלו, לפחות עבור מבוגרים. עדיין שמרתי אותו ובשנתיים החולפות שיחקתי בו המון עם הילדים שמאוד אהבו אותו.
אבל היום, אחרי משחק נוסף ואחרון של האי הנעלם, הילדים הצביעו ברוב קולות שהם מעדיפים שנחליף את האי הנעלם במדבר הנעלם. אישית זה משמח אותי, גם כי המדבר הנעלם באמת יותר מעניין וגם כי הם החליטו שהאי הנעלם פשוט מדי גם עבורם. אני גם אנסה לשחק את המדבר הנעלם עם הקבוצה של משחקי הלוח שלי... נראה את קבלת הפנים.
מצד שני, באמת הבן שלי ניסה ללמד את הסבתא את החוקים של האי הנעלם, קיבלתי אחרי זה יומיים תלונות על המשחק עם החוקים המסובכים ואיך היא שמחה לברוח מהבית כדי שיפסיק לשחק איתה :fire:

אז זה הזמן להגיד תודה על שבע שנים נהדרות, הסקירה שלי עדיין מחזיקה מים - Forbidden Island - האי הנעלם, משחק שיתופי למשפחה - הפונדק וברוכים הבאים למדבר.
forbidden_island.jpg
forbidden_island.jpg (106.89 KiB) נצפה 140 פעמים
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 16 מרץ 2019, 13:08

מזל טוב! וכתושב הנגב, אני אטען שמדבר טוב בהרבה מאי!
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה