• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מנחה מחפש שחקן למשחק מקוון

פירוט על המשחק בנוגע למטרת השחקנים? ניצחון?

1.שים לב שאפשר לבחור רק נתיב אחד. והם מציינים את המיקוד העיקרי-אם באמצע המשחק עיר תרצה להחליף את המיקוד שלה ולהשקיע בקסם, היא תוכל, אבל היא תצטרך להשקיע הרבה יותר משאבים בכך מאשר עיר עם נתיב הקסם.

2.כן. המשחק יכול להגיע לpvp, אבל אני לא אדחק בשחקנים להילחם. אם הם יעדיפו לכרות בריתות אחד עם השני, אני לא אעמוד בדרכם. בסופו של דבר, אתם באותו עולם, כךשהיתקלויות של שחקנים הן בלתי נמנעות.

כן, וגם פירוט בנוגע לעולם, מה רמת הקסם שלו.

המגדל הבודד אמר/ה:
עיר המדינה תתפתח בכמה קריטריונים (שאת נקודות המוצא שלהם השחקן יבחר מתוך נקודות בחירה שהוא מקבל):
כלכלה
לחימה
תרבות
מדע
דיפלומטיה
קסם.
הח׳אן הטטרי אמר/ה:
בנוגע לנתיבים - צריך רק מישהו אחד מכל נתיב או שאפשר שניים? כי לא הזכרת את נתיב הלחימה שבו בחרתי...
המגדל הבודד אמר/ה:
אפשר שניים, פשוט שכחתי להוסיף. כבר מתקן.
המגדל הבודד אמר/ה:
שים לב שאפשר לבחור רק נתיב אחד
תחליט - נקודות, נתיב אחד, או שני נתיבים?

אשמח אם תקבץ הכל אחר כך בעמוד הראשי
שאלה בנוגע לעל-משחקיות - מה הנהלים של המשחק עצמו מבחינת קצב תגובות וכיו"ב, ומה תעשה אם יפרוש לך שחקן באמצע?

הכוונה היא לשניים שבוחרים באותו הנתיב.
בנתיב עצמו יש נתיבי משנה, להם מחלקים נקודות.
רמת הקסם בעולם היא די בסיסית. חוץ מאלו המתעסקים בנתיב הקסם, כולם יודעים קסמים מאוד בסיסיים של חיזוק כלי נשק או כלים, חיזוק הגוף ושליטה מועטה באיתני הטבע.

הנהלים של המשחק עצמו הם כאלו:
קצב תגובות נדרש הוא לפחות פעמיים בשבוע, על מנת שהמשחק ירוץ.
אני מצפה לתגובות ולדף דמות מושקעים, כדי שאני אוכל לכתוב גם לכם תגובות מושקעות-בקיצור, שיהיה לי מה לעבוד איתו.
אם שחקן יפרוש באמצע, הוא ידוב"ש, לא יימחק מהמפה.

המשחק יתנהל בדיסקורד, אבל אני אנהל כנראה רשומות למשחק, שם תוכל להציע הצעות לשחקנים אם אתה מעוניין.
וכן, אני לא ישר אצהיר על כל שבט אם הוא דב"ש או לא. רק כשהמגעים בין הערים יתקדמו, אני אצהיר על כך.

הערה לשחקנים:בסעיף של הצבא, נא לכתוב האם הצבא מקצועי או עממי, ואת כלי הנשק שלו. צבא מקצועי יצוייד בכלי נשק איכותיים יותר ואחידים יותר, בזמן שלצבא עממי יהיו דרגות חימוש שונות.
למשל, בעיר שהנשקים המסורתיים שלה הם הגרזן והחנית, צבא מקצועי יהיה חמוש כולו בגרזנים, מגנים טובים וחניתות קצרות. לעומת זאת, צבא עממי יורכב מקבוצות של עניים, החמושים בחניתות בלבד, קבוצות של פשוטי עם, החמושים בחניתות, מגנים וגרזנים קלים, וקבוצות של אצילים או עשירים החמושים בגרזנים כבדים, שריונות איכותיים ומגנים.
צבא עממי הוא גדול ומצוייד ברמות שונות, לעומת צבא מקצועי שהוא קטן יותר ומצוייד טוב יותר.

חזרה