• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

"נו באמת" אומר צ'אהיו, "אתה תוקף אותנו ואמור לגרום לכולם לשנוא אותנו כדי שהם ישכחו שהם פוחדים ממך?" היא שואלת, "אתה רוצה להאשים אותנו גם בפגיעה בכפרים בדרך לפה או בכל הרס שבא על היבשת?" היא ממשיכה לתקוף, "מתי תבין שהאנשים שפה לא מכבדים אותך? הם פוחדים ממך, הסיבה היחידה שהם מקשיבים לך היא כי הם מפחדים שתפגע בהם, ואתה יודע מה עצוב? כשתמות, כולם ירקדו על הקבר שלך, סביר להניח שחצי מהם מתפללים למוות שלך, החצי השני מפחד כל כך שהוא מאמין שאתה במחשבות שלו." הדברים שלה קשים, מוכוונים לגאווה שלו ולרגשות שלו, אבל הם רק מעטה, שולחים קדימה קסם מסוכן.
META
משתמש בפנייה לרגש, מקשר אותו לתרמית, בנוסף משתמש בHEX של עין רעה, הוא צריך לגלגל הצלת רצון בד"ק 19, בכישלון הוא סופג מסחר -2 לכל בדיקות המיומנות שלו ל5 סיבובים, בהצלחה רק לסיבוב אחד.

בדיקת מיומנות תרמית
16+13=29 סה"כ

"את אומרת שקרים בשפתיך, כמו השקרים שעל שפתיו של היורש האחרון, נערה. הוא חס על חייכם ושלח אתכם הנה, ודבר שלא תגידי ישנה זאת. אתם קבוצה של נוודים חסרי בית, חסרי כבוד, המתערבים בענייני ממלכה שלא להם ובאו לפגוע בחיים השלווים של העיר הזו. אני הוא אחד מהאנשים ששומרים על העיר הזו אדירה כפי שהיא" הוא מאשים, אך אתם שומעים את הקהל מתחיל ללחוש על הדרך בה צ'אהו מדברת אל יי-סיאן, והקהל המום מן העניין, האנשים לא בטוחים כיצד לעכל את הדבר. צ'אהו לא רואה זאת, אבל שאר חברי הקבוצה רואים את האיש שהגיע לצד צ'אהו משחרר מעט את צווארון חולצתו בלחץ.

META
תגובת נגד של יי-סיאן- זלזול: 24. כישלון, יי-סיאן מאבד 1 נחישות.

תור שינה

נחישות: 15
יתרונות: 1 שניתן להשתמש בו לכול טקטיקה.
יוזמה: יי-סיאן, צ'אהו, שינה, מאי לין, צ'או צ'ן, אשיגה, נאגאטו.

משקל התחלופה הנוכחי: -

נתונים חברתיים לקבוצה
צ'אהו: פנייה לרגש- תרמית
שינה: פגיעה באמינות- ידע (מקומי)

חוקי הקרב החברתי

"כאשר טאוטיי נוחת על שביל שמתרסק תחתיו, הוא לא יביט בבני התמותה הנופלים למותם. עיניו מוכות החמדנות יימשכו אל האוצר שמולו, והוא יישכח מהעולם שמסביב." שינה אומרת בקרירות. היא לא אוהבת את הכיוון אליו ההתנצחות הזו הולכת, ההעלבות הללו אחד של השני. היא מעיפה מבט בצ'אהיו, הילדה בהחלט התבגרה מעט בתקופה האחרונה, אבל יש לה עוד הרבה ללמוד לפני ששינה תפסיק לחשב עליה כעל ילדה.
META
משתמש באלגוריה. מחבר אותה למיומנות הידע (היסטוריה). בזכות ironclad logic מוסיף מתאם תבונה ולא כריזמה. מוסיף קוביית השראה חינם.
17. מנצל יתרון כדי לגלגל מחדש.
30 סה"כ.

יי-סיאן מסתכל בשקט אל עבר שינה, הוא מסתכל עליה בצורה שונה מצ'אהו- כאילו מבין את ההבדל בין שתי הנשים של החבורה הקטנה. "קמצוץ של אמת במילים שלך, אך חשוב לזכור כי גם אלו שמדברים בחכמה הנצחית של הסאסמאראן עלולים להתגלות כקיטסונה בתחפושת. את עשויה לנסות להשוות אותי אל הטאוטיי המרסק את הדרך, אך דווקא האיש שהציל אתכם הוא זה שהרס את הדרך הזהובה. המילים שלך יפות, אך גוקה משגשגת, והיורש- וכול אלו שנמצאים בשירותו" הוא עושה עצירה קטנה, נותן לקהל להבין על מי הוא מדבר "גורמים לעיר ליפול".

"העיר הזו נמצאת לצידי, ואני לצידה" הוא ממשיך בקול יציב אבל לא מרים את הטון שלו, משמיע את העוצמה שלו בקלות "הבאתי שנים של שפע לעיר הזו, הרחקתי מכאן כול איום של כיבוש או הרס שעמד על העיר. החל מרעידות אדמה ועד כיבושים סודיים, אני ובני בריתי מאז ומתמיד הגנו על גוקה- ולעד נמשיך להגן על העיר שלנו. את, שינה הואנג, כרגע מהווה אדם שצריך להרחיק מכאן" הוא אומר.

META
הוא נוגד את הטיעון של שינה בהצלחה לאחר שימוש ביתרון משלו ובאמצעות רטוריקה. משקל התחלופה עולה ב-1.

התקפות חברתיות כנגד שינה
נוכחות (מקושרת לאיום): 24 נגד גלגול נגדי.

יתרונות: 0.

משקל התחלופה הנוכחי: 2.

נתונים חברתיים לקבוצה
שינה: פגיעה באמינות- ידע (מקומי)
נתונים חברתיים לאויבים
יי-סיאן: היגיון- ידע (מקומי), זלזול- תרמית, נוכחות- איום, רטוריקה- הופעה (נאום).

חוקי הקרב החברתי

לרגע אחד, שינה רק מביטה בו בהפתעה. "האם אתה באמת ממוקד בעצמך עד כדי כך, שאינך מסוגל אפילו להבחין בין טיעון לבין תקיפה אישית? הטאוטיי המדובר איננו אתה, אם כי החמדן המכנה את עצמו 'היורש', שהעדיף לגנוב עתק יקר מאשר לוודא שאכן נהרגנו ברעידת האדמה." היא מסבירה את האלגוריה שלה כפי שהייתה מסבירה לילד.
"אתה מבין, אני אינני חושבת שאתה מפלצת, או דבר מה דומה. בדרכי שלי, אני רוחשת כלפיך כבוד- אם כי אינני מסכימה עם דרכי הפעולה שלך. אך נראה שהדעות שלך הן לא יותר מכך- דעות. מוכתמות בידי תפיסת עולמך, בידי האנוכיות שלך. אתה כה בטוח בצדקתך, עד שאתה מתעלם מהעובדות הסותרות אותה, ומגבה את הטענות שלך בידי לא יותר ממילים שנזרקות לאוויר."
META
זלזול (מקושר לאיום)- 25, הצלחה.

פגיעה באמינות (מקושר לידע מקומי)- 16+11+4= 31.

IN
הוא מסתכל בכעס ברור על שינה, לרגע אחד בו המסכה שלו נסדקת והוא לא מצליח להסתיר את רגשותיו האמתיים במסכה של התנשאות. אבל רק שינה שמה לב לכך, ובמהירות הרגע הזה עובר. ״את משתמשת בכאוס ובחוסר הידע על המקרה כ׳הוכחות׳, אבל בקרוב תטעי במילים שלך וזה יוכיח שאת דוברת לא יותר משקרים״ הוא אומר, אבל נראה שהקהל שוכנע הרבה יותר על ידי שינה.

מאי לין מתערבת במהירות, משנה את המומנטום של השיחה כדי להפחית מההצלחה של שינה. ״אדון אשיגה נוהירו״ היא קוראת אל האיש, מחייכת קלות ״נפגשנו בנסיבות מעט שונות, עם שותפיי העסקיים במקום קטן ולא נודע, ולא יצא לנו לדבר בגלל הבדלי המעמד הברורים. אתה הוא מגלה ארצות, אם זיכרוני הדל לגביך אינו מטעה אותי, חלק מארגון זר וחצוף שטוען לחקור ולנסות לגלות את הנסתרות של העולם הזה. כעת, האם תואיל לענות לי בפשטות- מה אתה עושה כאן? מתערב בענייני האצולה, במריבה שלא לך על עתיד המדינה הזו. מדוע האגודה כול כך מתעניינת בנשף הזה, אם באמת בעבור האגודה אתה עובד?״ היא שואלת. מזלזלת באשיגה, אבל מסיימת את הדברים שלה בהאשמה חותכת שאולי הוא משרת גורם אחר, עם רמיזה ברורה למי הגורם הזה עשוי להיות.

META
תגובת הנגד של יי-סיאן לתחלופה הייתה 23 סך הכול. שינה ניצחה ולכן יי-סיאן איבד 3 נחישות. בגלל שהטיעונים של שינה הוציאו את יי-סיאן כטיפש, אתם זוכים גם ביתרון בו ניתן להשתמש לזלזול או לפיקחות.

התקפות חברתיות נגד אשיגה
זלזול (מקושר לתרמית): 35 נגד תגובת נגד.

יתרונות: 1 לשימוש בזלזול ופיקחות.

משקל התחלופה הנוכחי: 1.

נתונים חברתיים לקבוצה
שינה: אלגוריה-ידע (היסטוריה), זלזול- איום, פגיעה באמינות- ידע (מקומי)
נתונים חברתיים לאויבים
יי-סיאן: היגיון- ידע (מקומי), זלזול- תרמית, נוכחות- איום, רטוריקה- הופעה (נאום).
מאי לין: זלזול- תרמית.

חוקי הקרב החברתי

""שותפייך העסקיים" ואת רק ממאוששים את הביטוי בשפה העתיקה. אטריהו קאם סארפנס דמאנטריום נאריוט דיוס, כל הדובר עם נחש הרוויח ביושר את ארסו. המשיכי לפזר את הארס שבמילותיך. את רק מקרבת את הרגע שבו האנשים כאן יזהו אותך כצפע שאת, כפי שגילו אותם אנשים באותו "מקום קטן ולא נודע" שישאו את צלקות המפגש לאורך זמן רב."
אשיגה מתעלם מדברים שנאמרוובמקום זאת תוקף את העומדת מאחוריהן, אך אין לו את הכריזמה או מיומנות הוויכוח להסיח את דעת האנשים מעלבונות המרומזים והגלויים.
META
פגיעה באמינות 12+8=20 נכשל.

OUT
לאיזו יכולת אשיגה קישר את הפגיעה באמינות שלו?
IN
"מעלתו של סוחר היא בעובדה שהוא מגיע ולא מסתיר דבר. מטרותיי בעיר ברורות, והקלפים שלי פתוחים בפני הכול. בניגוד אליך, מגלה ארצות, שרק הראשים המסתוריים של הארגון שלך יודעים את הסיבות האמתיות בעבורן אתה כאן- שיכולות להיות טובות או אפלות כפי רצונם" היא אומרת בחיוך, והקהל נראה מסכים איתה, מרותק למילים שלה.

META
תור צ'או צ'ן

נחישות: 14
יתרונות: 1 לשימוש בזלזול ופיקחות.

משקל התחלופה הנוכחי: 1.

נתונים חברתיים לקבוצה
נתונים חברתיים לאויבים

חוקי הקרב החברתי

OUT
ידע, היסטוריה.
IN
אשיגה לוקח צעד אחורה ומעביר את תשומת ליבו ממאי לין ויי-סיאן אל הקהל הסובב אותם. ברור שהמטרה של השניים היא להביך את הקבוצה בפני הקהל, ובעוד שאשיגה יודע שאין לו את היכולת להביס אותם בקרב מילולי, הוא יכול להקשיב ללחשושי הקהל ולראות כיצד הם מגיבים למאבק, אולי ללמוד משהו מועיל מכך.
META
Perceptio- 16+ 10=26 פעולת סיבוב מלא/כמה זמן שייקח בנסיון להשיג ייתרון.

IN
אשיגה שומע את הדיבורים בקהל, כיצד האנשים המומים מכך שאנשים מעזים לדבר כך ליי-סיאן, שנחשב לדמות עוצמתית במיוחד בעיר. כמה מהם תוהים, מדוע שיי-סיאן יפעל כך? מדוע שהוא יחליט לתקוף אותם ולשים אותם במרכז אור הזרקורים בצורה כה פומבית?

ובין השורות, אשיגה מגלה שהאצולה של גוקה- עם כמה שהיא מעריכה מעמד גבוה וסימוכין- מעריכה אינדיווידואלים גם אם הם מגיעים ממקומות אחרים ומעמדות אחרים, כול עוד הם מסוגלים להרוויח את שמם בכבוד. זהו לא מעמד שמשנה בגוקה, זהו האדם.

META
אשיגה גילה כי לקהל יש דעה שלילית על פגיעה באמינות. הדבר אומר כי אתם זוכים ביתרון בו אתם יכולים להשתמש כנגד התקפות פגיעה באמינות.בנוסף, בפעם הבאה שמישהו בקבוצה ינצח בתחלופה בה השתמשו כנגדכם בפגיעה באמינות, הוא יזכה ביתרון המתאים לכול שימוש.

תור צ'או צ'ן

יתרונות: 1 לשימוש בזלזול ופיקחות, 1 כנגד פגיעה באמינות.
יוזמה: יי-סיאן, צ'אהו, שינה, מאי לין, אשיגה, צ'או צ'ן, נאגאטו.

נתונים חברתיים לקבוצה
אשיגה: פגיעה באמינות- ידע (היסטוריה)
נתונים חברתיים לאויבים
נתונים חברתיים לקהל
דעות שליליות: פגיעה באמינות.

חוקי הקרב החברתי

צ'או-צ'ן לוקח צעד קדימה לכיוון יי-סיאן ומאי-לין. "אמרי נא לי, הו הגבירה מאי-לין, נחש נאה שכמוך, מה בדיוק את ושותפייך העסקיים עשיתם בכפר בשליחות הליגה הזהובה אשר בראשה עומד האדון סיאן הנכבד? את מבינה, שותפי העסקי החביב שוחח עם אחד מהם - הבחור הגדול? נדמה לי שידידי אמר כי שמו קונאט או משהו כזה? - והוא סיפר לו כי הייתם שם בשליחות זי-ניו הכהן הנכבד, חבר הליגה. יתרה מכך, ידידי חלק עימי את אשר הוא והגבירות הנכבדות כאן גילו בשקי התבואה אשר אנשי הכפר רכשו ממך ומשותפייך הנחשים - ידוע לי כי יש כאלה אשר עלולים להתבלבל בין נחש לתולעת רעב שכן הם דומים פיזית, אולם אין כל סיבה שמי משני בעלי החיים יימצא באסם בו מאחסנים תבואה - התולעת תזלול ותזלול ותסיים את כל אשר במחסן, ואילו הנחש עלול לפגוע במישהו תמים אשר רק נכנס למחסן כדי להוציא מזון! בנוסף, את ואדונך כאן אינכם יכולים לדבר על זרים בהתחשב בכך ששני שותפייך הנכבדים היו אנשים מחוף ליבשת - ואם כבר מדברים על קונאט - או איך שלא קוראים לו - האם ידוע לך מה שלומו בימים אלה? אני מאמין ששותפי יישמח לדעת בהתחשב בעובדה שבפעם האחרונה שהוא ראה אותו הוא שכב גוסס ופצוע לאחר שאת והשותף השלישי נטשתם אותו למות. אם ידידי לא היה עובר שם במקרה ומסייע לו הוא היה נופח את נשמתו! אכן, אין טיפת רעות בקרב נחשי הצפע - לא בקרב הנחשים עצמם, ולא בקרב אלו אשר לקחו אותם כסמל - אני רק מקווה שכל מי שכאן נועל מגפיים על מנת שקרסולו לא יוכש." צ'או-צ'ן אומר בחיוך ידידותי למאי-לין, מצחקק מעט לאחר כל אחת מהלצותיו. בכל פעם שהוא מזכיר את יי-סיאן הוא מחווה לעברו וקד, וכך גם כלפי מאי-לין, מדגיש את הגיחוך שבמעמד זה.
Meta
משתמש בפיקחות - שפות בתור מיומנות המפתח - כדי להתחיל תחלופה מול מאי-לין, לא מנצל בונוס כך שלא נכנס למצב סיכון.
שפות: 16+10=26

"אתה אומר שידידך העסקי שוחח עם קונאט? ואף הציל אותו ממוות? אם כך, עליי להודות לך, אדון צ'או-צ'ן, על כך שהוצאת את החבר העלוב ההוא בארגון שלנו מתוכנו. קונאט, אתה מבין, היה רמאי, נוכל. הוא נתן לי בעבר שרשרת יהלומים, במחווה שרק מבהירה כמה הוא לא הבין את הבדל המעמדות בינינו, אבל לאחר שבחנתי אותה היא הייתה מזויפת לחלוטין. אולי תספר להם עוד על האדם הזה? על האיש הגס ושחום העור מארצות הפראים, שהאנשים בהם לא מתורבתים יותר מאלו בג'ונגל הוואלאשמאי. אתה מדבר על רעות, אך בו בזמן אומר שאתה ובני בריתך חברתם לאדם שכזה. אני כה שמחה שהמפגש של שאנג-רן איתו התרחש, שכן הוא רק איפשר לנו לחשוף את פניו האמתיים ולהוציא אותו מהארגון שלנו" היא אומרת, מנצלת את בן בריתה לשעבר על מנת להתחמק מההאשמה. "זוהי רק הוכחה, שלא משנה כמה החולדה מלוכלכת, הנחש ימצא אותה בסוף, גם אם זה אומר להיעזר בחולדה אחרת בתהליך" היא אומרת ונועצת בך מבט מרושע.

"עכשיו, אם יורשה לי לשאול אותך, כיצד קונאט הגיע אל סף המוות? עם כמה שהוא היה אדם נוראי ושפל, אני מעולם לא נטשתי אותו. דרכנו נפרדו בהסכמה הדדית ומשותפת, וללא טיפה של סכנה. מה התרחש שם?" היא שואלת בחיוך.

META
מאי לין משתמשת בטיעון מלאכותי המבוסס על הופעה (משחק). היא קיבלה 27, מה שאומר שהיא הצליחה לנגוד בהצלחה את ההתקפה.

התקפות חברתיות כנגד צ'או-צ'ן
הרינג אדום (מבוסס על הופעה (נאום)): 17 נגד תגובת נגד.

יוזמה: יי-סיאן, צ'אהו, שינה, מאי לין, אשיגה, צ'או צ'ן, נאגאטו.

משקל התחלופה הנוכחי: 2

נתונים חברתיים לקבוצה
צ'או צ'ן: פיקחות- שפות
נתונים חברתיים לאויבים
מאי לין: הרינג אדום- הופעה (נאום), זלזול- תרמית, טיעון מלאכותי- הופעה (משחק).
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי

"דברים נאים למדי! אמסור את תודותיך לשאנג-רן בפעם הבאה שאראה אותו. וכפי שכבר אמרתי, שאנג-רן מצא את קונאט פצוע קשה ביער וקונאט הוא זה שסיפר כי את נטשת אותו - אם מדובר בשקר, התנצלותי נתונה לך על האשמת השווא. אמונתי היא כי אין אדם כאן בחדר אשר לא יודע מה זה להיות מוקף בחסרי תרבות שרק הורסים את ההנאה מהחיים למי שסביבם. "צ'או-צ'ן אומר בחיןך ומנופף בידו ברחבי החדר בצורה שדי רומזת למי הוא מתכוון בחדר.
ואם בחסרי תרבות עסקינן, הרשי לי לשאול - היכן ראשיד? ממה שהבנתי מידידי פה ומשאנג, נראה היה בכפר שהוא האחראי מבין שלושתכם ומשונה הדבר בעיני שהוא לא פה. האם עסוק הוא במזימות אחרות? האם אין הוא חשוב דיו כדי להגיע לכאן? היה יכול להיות נחמד לפגוש אותו - נשמע לי כמו אדם מעניין. לא יוצא לי לפגוש הרבה זרים כמוהו - ובשונה מאחרים, אני מחבב זרים שכן הם הופכים את החיים למעניינים. " צ'או-צ'ן שואל בנימוס ומסיים בנימה מעט עוקצנית.
Meta
מתקפת נגד עם פיקחות: 15+11=26 (שמתי לב עכשיו לכלל לגבי שימוש בכריזמה...)
שימוש בהפלה לתחבולה כנגד מאי-לין - bluff כיכולת בסיס:
17+13=30

"ראשיד הוא אדם עם ראש לעסקים... אך הוא לא האחראי עליי" היא אומרת, אך המילים שלה נשמעות לא לגמרי אמתיות, ונראה שהיא לגמרי לא ציפתה שתציין אותו, מה שגורם לה מעט לשגות בדבריה.

META
התקפת נגד של רטוריקה (מבוסס על שפות): 20. כישלון. מאי לין סופגת את משקל התחבולה (3) כנזק. בגלל שהשתמשת בהפלה לתחבולה, אתה מוזמן לתת עוד תגובת תיאור בשביל לסיים את התחלופה יפה מבחינה סיפורית, אם תרצה.

תור נאגאטו

חוקי הקרב החברתי

נתונים חברתיים לקבוצה
צ'או צ'ן: הפלה לתחבולה- תרמית, פיקחות- שפות.
נתונים חברתיים לאויבים
מאי לין: הרינג אדום- הופעה (נאום), זלזול- תרמית, טיעון מלאכותי- הופעה (משחק), רטוריקה- שפות.
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי[/spoiler

נאגאטו ממשיך לעמוד בשקט, משאיר לאחרים את השימוש במילים, בזמן שהוא דיבר עם שפת הגוף שלו. גבוה, מאיים, ושקט. הוא בלט מבין החבורה, בעוד שהם שיחררו את הלשונות שלהם ופטפטו, הוא עמד דרוך, ידו על חרבו, מוכן לשלוף אותה בכל רגע להפריד בין ראשו וכתפיו של כל אחד אשר משער כי הוא חשוב מדי באולם הנשפים. הם לא ידעו כי חרבו של נאגאטו משספת עניים, עשירים, פשוטי-עם ואצילים כאחד. הוא פחות מנסה לאיים על מאי לין ועל יי-סיאן, אלא יותר להבהיר לסובבים שאל להם להתערב.

META
סימפוניה מנסה להשתמש בדעת קהל בעזרת מיומנות האיום.
18+15 = 33 סה"כ.

IN
האנשים מסתכלים על נאגאטו בהערכה, כמה מהסמוראים בוחנים אותו, בעיקר אלו שהוכיחו נאמנות מסוימת ליי-סיאן. ברור לחלוטין שלא משנה מה המילים שייאמרו, אם פעולה תיעשה מעבר למילים, שומר הראש יהיה הראשון שיגיב. ואנשים מעריכים זאת, גם אם מאוימים מכך. וכמובן, שאלו שמגיעים לצידו של אדם שכזה, מאיימים באותה המידה.

אבל אתם לא היחידים שמאיימים. יי-סיאן מסתכל, כועס.
"אנשים יקרים של גוקה, העיר שלנו נמצאת במקום של סכנה. בתקופה כה חסרת יציבות, העיר שלנו זקוקה לאנשים חזקים, ולא לאלו שמפיצים חוסר בטחון ברחבי העם. היורש האחרון המסוכן, היאקוזה, היצורים המתחבאים בפינות החשוכות של העיר. אני כאן רוצה לממש את החזון של עיר הפלאים שהוקמה כאן לפני אלפי שנים, העיר ששבתה את קיסרית ייקסינג בפלאיה. אתם עשויים לראות את המילים היפות בתור משהו להתפעל ממנו, אבל אל לכם לשכוח את אלו שמקדמים את העיר הזו לעידן זהב חדש."

"גברת הואנג, האם תרצי לספר לנו את הפעולות שאת עשית לאחרונה בעיר? מה את עשית למען האנשים פה, שאת מרשה לעצמך כך ללכלך את שמי?"

META
נאגאטו זכה ביתרון בו ניתן להשתמש על נוכחות.

נכנסנו לשלב השני של הקרב, יי-סיאן מקבל עוד תור. לאחר גלגול יוזמה, הוא פועל פעם נוספת לאחר צ'או צ'ן.

התקפות חברתיות כנגד שינה
נוכחות (מבוססת על איום): 20 כנגד גלגול נגדי.

יתרונות: 1 לשימוש בזלזול ופיקחות, 1 לשימוש בנוכחות, 1 כנגד פגיעה באמינות.
יוזמה: יי-סיאן, צ'אהו, שינה, מאי לין, צ'או צ'ן, יי-סיאן, אשיגה, נאגאטו.

משקל התחלופה הנוכחי: 1

נתונים חברתיים לקבוצה
נתונים חברתיים לאויבים
מאי לין: הרינג אדום- הופעה (נאום), זלזול- תרמית, טיעון מלאכותי- הופעה (משחק), רטוריקה- שפות.
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי

"מלכלכת את שמך?" שינה שואלת בהפתעה. "רחוק מכך, כפי שאמרתי מקודם. אני מכבדת אותך ומעריכה את כל שעשית למען העיר הזו. יותר מזה- אני מעריצה את הנחישות שלך, את הדבקות במטרה ואת חוסר הרחמים בדרכך אליה. אתה צודק באומרך שהעיר זקוקה לאנשים חזקים כמוך, אבל גם להם אסור להטפל לחלשים מהם." שינה אומרת, מביטה בקהל.

"אני וחברי הגענו לעיר לפני לא יותר משלושה ימים. בשביל רובינו, זוהי הפעם הראשונה שלנו בגוקה, עיר שנראה שהגורל עצמו לא רצה שנגיע אליה. נסיעה פשוטה על דרך הזהב הפכה לעיקוף של ממש, ולטיפוס על חומת גן העדן. אך בפעם הראשונה בה אנחנו יכולים לנוח, להתערות בחברה וללכת לנשף, אתה בא ומאשים אותנו בהרס של הדרך העתיקה, למרות שברור שאין הדבר ביכולתנו."
META
חנופה (מקושרת לדיפלומטיה)- 33.

הפלה לתחבולה (מקושר לזיהוי מניע)- 1+9= 10.

"המחמאות שלך מנעימות את אוזניי, נראה כי לפחות מעט היגיון ואמת נמצא בכם" אומר יי-סיאן, מחייך ומנצל את הרגע הקצר, לפני שהוא מסתכל היישר אל עבר שינה.

"ועם זאת, אבקש שנתמקד, כי הדברים חשובים הם. אנשי בעיר, אלו ששומרים ומגנים עליה, ראו אותך בכמה מקומות מסוכנים בזמן האחרון. ברחובות ובסמטאות האפלות יותר של גוקה, ואף בנמל הישן, שאל לנו לציין איזה ארגון פשע שולט בו לצערנו הרב. את אומרת כי אינכם מסוכנים ואין לכם קשר לשבירת דרך הזהב, אתם מפילים אותה על היורש ונוגדים את הקשר שלכם אל כוחות המנסים להפיל את העיר ממעמדה. כול זאת בעודך הולכת למקומות האפלים הללו. ולאיזה מטרות, ליידי שינה?"

META
משתמש בנוכחות כמתקפת נגד. 26 כנגד 10, הצלחה.

התקפות חברתיות כנגד שינה
יי-סיאן מנצל יתרון על מנת לגלגל מחדש את ההתקפה החברתית.
היגיון (מבוסס על ידע (מקומי)): 30 כנגד מתקפת נגד.

משקל התחלופה הנוכחי: 3

נתונים חברתיים לקבוצה
שינה: אלגוריה-ידע (היסטוריה), זלזול- איום, פגיעה באמינות- ידע (מקומי), חנופה- דיפלומטיה, הפלה לתחבולה- זיהוי מניע
נתונים חברתיים לאויבים
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי

שינה מביטה סביבה. בקהל, בחבריה, ביריביה. המטרות שלה הן לא סוד, היא כבר זנחה מזמן את הדרכים השקטות- החליטה שהן לא יעילות מספיק. אם היא הייתה מנסה לשמור על החקירה שלה בסוד, היא לא הייתה משיגה דבר.
ועדיין, היא למדה על בשרה שמילותיה של אישה הן נשקה הטוב ביותר, ואל לה לשחרר אותן מלשונה בכל הזדמנות. למילים, למידע יש כוח. כוח שהיא לא נהנית לתת למישהו עליה.

"בילדותי, איבדתי הכל." היא אומרת. "אבי נהרג, ביתי נשרף, ואחי נחטף." היא משתתקת לרגע, לוקחת נשימה ארוכה. "ולמרות שבית הואנג התגבר על הטרגדיה הזו, אחי- לינג- עדיין לא נמצא." עווית עוברת בעינה השמאלית כשהיא מזכירה את שמו של אחיה. "הסיבה שהגעתי לגוקה מלכתחילה היא בחיפוש אחריו, אחרי חוטפיו, ואחר הסיבה שלהם. אני אעשה הכל על מנת למצוא את המידע הזה. וכן, זה כולל גם להסתובב בעיר התחתית המסוכנת, עם שומר הראש הנאמן שלי."
META
פנייה לרגש (תרמית)- 7+8+2= 17. כשלון.

יי-סיאן שותק לרגע. קולו יורד, אך שינה שמה לב שהוא לא הושפע מהסיפור, לא- הוא מנסה למצוא דרך לנצל זאת, לפני שהקהל יספיק להגיב. "זוהי טרגדיה" הוא אומר בקול עדין, שמזכיר את הקול בו הוא התחיל את השיחה הרבה יותר מהכעס שנשמע מקולו לפני כמה רגעים. "אבל המסעות המפרכים והארוכים ביותר נוטים גם למצוא את הדברים האפלים ביותר. ועלייך להיזהר, במיוחד כאשר נראה שהסודות שלך מובילים אותך למעשים ולמקומות שלא נועדו לאלו ממעמד גבוה כמו שלך" הוא אומר. הקהל מהנהן קלות.

META
אתם מאבדים 3 נחישות כקבוצה.

תור צ'אהו

נחישות: 11

נתונים חברתיים לקבוצה
שינה: אלגוריה-ידע (היסטוריה), הפלה לתחבולה- זיהוי מניע, זלזול- איום, חנופה- דיפלומטיה, פגיעה באמינות- ידע (מקומי), פנייה לרגש- תרמית.
נתונים חברתיים לאויבים
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי

חזרה