• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 דרקונים ונתונים (דו"נ 39)שבטי לטאישים, שלושה תתי גזע(מו"ד 5)

kwint stormbellow

פונדקאי פעיל
הלטאישים הם צורה קצת יותר מפותחת של אותן לטאות ענק, הנקראות דינוזאורים. על פי שמם, אפשר להסיק שמדובר באנשי לטאה.
המילה "לטאה" מתייחסת למגוון רחב של זוחלים, כגון זיקית, תנין וסלמנדרה. ישנם שבטים מסויימים הדומים ללטאות האלו בצורה יוצאת דופן, לדוגמה שבט קאלור ויין, המסוגלים להתאים את קשקשיהם לטקסטורות וצבעים שונים. ישנם הסקיירן סלמנדראס, המסוגלים לשלוט בלהבות. ישנם הקרוקארוס פיקאלו, הדומים במקצת לתנינים, אך יכולותיהם מזכירות בסיליסקים. בעבר הם שלטו באימפריות אדירות, אך מאז התגלה הברזל, האימפריות קרסו בעקבות סירובם העז להשתמש בו.

שבט קאלור ויין

הסוואה: אתה משנה את צבע וטקסטורת הקשקשים שלך בהתאם לסביבה. גלגולי הבחנה וחקירה כדי למצוא אותך נעשות בחיסרון. אתה יכול לעשות זאת מספר פעמים ביום השווה לערך החוסן שלך.

ראיה מפוצלת: אתה יכול למקד את שתי העיניים שלך בשני מקומות שונים, ואתה מגלגל ביתרון גלגולי הבחנה.

---
שבט סקיירן סלמנדראס

אשף להבות: אתה יכול להטיל את הלחש "שליטה בלהבות" כמה שתרצה, ואת הלחש "יצירת להבה" מספר פעמים השווה למתאם החוסן שלך.

באש ובמים: אתה זוכה לעמידות לאש או לחומצה (לבחירתך). אתה יכול להחליף את סוג העמידות פעם ביום.

---
שבט קרוקארוס פיקאלו

אלכימאי מלידה: פעם ביום, אתה יכול להעצים רעל. רעל מועצם גורם את מלוא הנזק האפשרי+חצי ממתאם החוסן שלך.

רעל בעיניים: אתה יכול לבצע התקפת טווח, בהישג 60 רגל, +מתאם חוכמה לפגיעה, 1ק6 נזק מחשבתי.

---

בנוסף, לכל אחד המשתייך לאחד מן השבטים יש יתרון בהתקפת קפא"פ עם המטרה אינה לובשת ו/או עונדת חפץ העשוי ברזל.

מוזמנים להעיר ולהאיר, לשבח או לכתוב רשימה של כל הטעויות שלי כל עוד זה נעשה ברוח טובה

נ.ב: כל היכולות באות במקום היכולות של הלטאיש הרגיל מלבד הנשיכה וHungry Jaws

הגשה נחמדה, אהבתי. הייתי שמח לקצת יותר פלאף, והשמות נשמעים... אנגליים מדי, לא כמו שמות של שבטי לטאישים. בכל מקרה, אהבתי, ח''ח.
kwint stormbelow אמר/ה:
בעבר הם שלטו באימפריות אדירות, אך מאז התגלה הברזל, האימפריות קרסו בעקבות סירובם העז להשתמש בו.
למה שיסרבו?

הכוונה שלי שזה יהיה במקום חוץ מהיכולת של הנשיכה והHungry Jaws(וכמובן העלאת תכונות ושפות).
ח'אן- זה אמור לסמן את הקשר שלהם לטבע, וגם כי בלי פגמים הם היו יותר מדי חזקים. זה פחות או יותר כמו הקטע של הדרואידים עם מתכות מעובדות, הם מאמינים שזו בגידה בטבע.

אז תערוך את זה
וחוץ מזה היתרון להתקפות כל עוד המטרה לא לובשת חפץ ברזל זה מאפיין שלא באמת מייצג את הפלאף - לא מוצא קשר חוץ מזה שבשניהם יש ברזל (ומי במו"ד לא לובש ברזל? חזק מול חיות ולא יעיל נגד אף אחד אחר). אם היתרון היה כל עוד הלטאיש לא לובש ברזל זה היה מתאיםף אבל חזק מדי.

הנה, ערכתי. לגבי היתרון נגד מטרות שלא לובשות חפץ ברזל, מן הסתם שיש הרבה עם שריונות ומגנים מברזל, אבל יש חיות, מטילי לחשים ואוגרים שלא. זה לא אמור להיות "יש לי יתרון נגד מי שיש לו בשם פחות מ7 אותיות" אלא לסמל את הכוח האדיר שלעיתים מתבטל בגלל הסלידה מברזל.

חזרה