• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 חדשות הכרוז ערכת התחלה חדשה של מבוכים ודרקונים 5 - stranger things

מכשפי החוף הציגו בהפתעה ערכת התחלה חדשה של מבוכים ודרקונים 5 - כזו המבוססת על ההרפתקה בסדרת בטלויזיה stranger things. הערכה תכיל ספר חוקים דומה לזו הקיימת אך ההרפתקה תהיה מבוססת להרפתקה שהגיבורים משחקים בה בסדרה, וגם הדמויות המוכנות מראש יהיו אלו של השחקנים בסדרה!
כבונוס, הערכה תכיל שתי מיניאטורות של שדים נאמנים לדמוגורגון.

הערכה תעלה 25 דולר, וניתן להזמינה כעת מאמזון. שם היא כבר הגיעה לראש רשימת רבי המכר של ספרים. הערכה תצא לאור במאי.
לא צופה בסדרת אבל אם תצא ערכת התחלה של community אני בפנים ;)
EFFE7E07-3A40-4480-82A7-4D3DF920188C.jpeg

dragonian אמר/ה:
רעיון יפהפה. אהבתי שהם משתמשים בלוגו של מהדורה הישנה
הסדרה מתרחשת בתחילת שנות השמונים, אז הלוגו הוא אותו לוגו של הערכה שאיתה משחקות הדמויות בסדרה :)

כן מסקרן אותי לדעת מהי ההרפתקה שבערכת ההתחלה. אני לא חושב שההרפתקה תהיה על ילדים בשנות השמונים שנלחמים במפלצות... אבל איך משחקים על הערך של הסדרה ועדיין עושים הרפתקת היכרות מוצלחת למו"ד?

לא יצא לי לראות את הסידרה, אבל במחצית הראשונה של שנות השמונים דמוגורגון היה מפלצת של מוד"מ מהדורה ראשונה, והופיע (בגרסה שונה מעט, עם ראשים של זקן וזקנה ולא בבונים) רק בערכת הקופסא לבני האלמוות, שיצאה ב1986.

the Nerubian אמר/ה:
כן מסקרן אותי לדעת מהי ההרפתקה שבערכת ההתחלה. אני לא חושב שההרפתקה תהיה על ילדים בשנות השמונים שנלחמים במפלצות... אבל איך משחקים על הערך של הסדרה ועדיין עושים הרפתקת היכרות מוצלחת למו"ד?
לפי מה שהבנתי, זו עומדת להיות הרפתקה חדשה שכאילו נכתבה על ידי הילדים שבסדרה.

המפקד האלמוני אמר/ה:
לא יצא לי לראות את הסידרה, אבל במחצית הראשונה של שנות השמונים דמוגורגון היה מפלצת של מוד"מ מהדורה ראשונה, והופיע (בגרסה שונה מעט, עם ראשים של זקן וזקנה ולא בבונים) רק בערכת הקופסא לבני האלמוות, שיצאה ב1986.
בסדרה הילדים מייצגים את דמוגורגון באמצעות מיניאטורה שיצאה ב-1984:
il_570xN.1425677363_lxtn.jpg

כשמגיעה המפלצת הייחודית לסדרה, הגיבורים מכנים אותה "הדמוגורגון" על שם הנבל מהמשחק שלהם.

the Nerubian אמר/ה:
בל במחצית הראשונה של שנות השמונים דמוגורגון היה מפלצת של מוד"מ מהדורה ראשונה

המיניאטורה היא של דמוגורגון ממוד"מ1 (שהיה באסופת המפלצות הראשונה עוד מההתחלה ב1977, יחד עם הצ'ילבה שלו אורקוס ועוד כל מיני אדוני שדים ושטנים), אבל הערכה היא בעיצוב של מו"ד בקופסאות, שבה לא היה את דמוגורגון עד הקופסה הזהובה של בני האלמוות.

עשו unboxing לקופסה וזה נראה חמוד להפליא, שם ההרפתקה היא Hunt for the Thessalhydra – A D&D Campaing by Mike Wheeler והנה תמונה מגניבה

קבצים מצורפים

• 8CF2AC4E-3785-457E-AB97-3105224C57B2.jpeg
    8CF2AC4E-3785-457E-AB97-3105224C57B2.jpeg
    125.2 KB · צפיות: 498
שלום,

אולי אתה או מישהו/י מהקוראים יודע איפה אפשר להשיג את ערכת ההתחלה של "stranger things" בארץ? נראה שהחנויות ששולחות מחו"ל לא שולחות כרגע לארץ ויש לי כאן ילדה סקרנית שרוצה ללמוד לשחק מבוכים ודרקונים "כמו בסדרה" :)

תודה,
אורי

הייתי ממליץ להרים טלפון לחנות "הממלכה" או פריק בתל-אביב ולבקש מהם הזמנה מיוחדת. כרגע זמני השילוח ארוכים יחסית, אבל אני יודע שהם מקבלים משלוחים של משחקים מחו"ל.

חזרה