יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 08 פברואר 2019, 08:24

ספוילרהצג
"אה. ואו.. תו-תודה." אני אומר בגמגום. "כ-כן. נראה לי ש'נלך לש'ם."
"ותו-תודה שוב!"
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 09 פברואר 2019, 19:10

אלישע
ספוילרהצג
"בואי נלך למרכז הפוקימונים, אני צריכים מקלחת וארוחה טובה, ולא יזיק לתת לפוקימונים שלנו בדיקה אצל האחות" אתה אומר ודיאנה מסכימה איתך כאשר היא מריחה את הבגדים שלה.
שניכם הולכים יחד למרכז והאחות ג'וי בירכה אותכם לשלום.
דיאנה ביקשה מהאחות לרפא הפוקימונים שלכם ולשכור חדר כדי שתכלו להתקלח.
האחות אמרה לה שאין הרבה מקומות היום בגלל הפסטיבל ולכן אתם תצתרכו לחלוק חדר והיא נתנה לשניכם מפתח עם הספרה 20 עליו. היא גם הסבירה לכם שהחדר עצמו נמצע בקומה העליונה והצביעה על המעלית שנמצאת מימיד לדלפק שלה.
כמו כן היא אמרה לכם שיש מטבח שפתוח תמיד ובו מצרכים בסיסים ובנוסף ישנם שלוש ארוחות ביום שמוגשות בשעות 7:30-8:00 , 13:00-14:00 ו19:30-20:00 ככה שכדי לכם ללכת בקרוב כי עוד חצי שעה היא נפתחת לארוחת צהריים.
היא לקחה משניכם את הפוקדורים שלכם ושניכם עליתם לחדר בכדי להתקלח.
החדר שלכם לא היה די פשוט והיה בו את המינימום שצריכים כדי להעביר לילה בצורה נעימה מקלחת ושירותים שני מיטות יחיד ומזגן.
דיאנה התמקמה במיטה הרחוקה מהדלת והתחילה לארגן את החפצים שלך בעוד שאתה התקלחת בזריזות.
לאחר שיצאת היא נכנסה ואמרה לך ללכת לאכול לפנייה כשהיא הייתה נראת נבוכה מעט ובגלל שגם ככה היה לך תוכניות הלכת לקחת את הפוקימונים שלך , האחות ג'וי ואמרה לך שהיא נתנה לכל הפוקימונים שלך אוכל וריסיסה עליהם תרסיס ריפוי מהפוקימארט ותיארה אותו כמעט כאילו היא מנסה למכור לך אותו ושהם כולם אמור להיות בסדר לגמרי אחרי מנוחה של כמה דקות, לאחר מכן הלכת לאכול בקפטייה שהייתה די עמוסה ושם קיבלת אורז מעט תפוחי אדמה ועוף לא סעודה של ממש אבל זה יעזור לך לעבור את היום.
לאחר מכן הלכת לבדוק את המכון, המכון היה מהודר מאוד ומלא צמחייה גם מבפנים וגם מחוצה לו כמו כן היתה חנות קטנה שהייתה צמודה עליו ומלפניו היה רשום בשלט קטן "ברוכים הבאים למכון העיר סאקאי מכון העשב."
OG: ואי זו הייתה תגובה ארוכה...
נאב
ספוילרהצג
OG: הוספתי תודה שהזכרת לי!
IG:
אתה מחליט להתעלם ולסדר את הדברים שלך ואז יוצא לזירות האימונים של מרכז הפוקימונים.
למרכז היו שלושה זירות אימון כאשר שניים מהם היו כרגע תפוסים ע"י ארבעה מאמנים אשר נלחמו אחד בשני בצורה מוזרה למדי כאשר לאחר כל התקפה הפוקימונים היו בפוזות מחמיאות ובאופן כללי היה ניתן לראות שהם מאוד מקפידים על המראה.
הוצאת את בילבו ויוליוס כדי שהתאמנו ביחד והשניים שהפכו ליריבים בזמן קצר מאוד התלהבו שיש להם הזדמות להתחרות והתחילו להלחם אחד בשני, בעוד השתיים עושים זאת אתה וקירל התחלתם שיחת אסטרטגיה ויכולות.
קירל היתה קצת לא מפוקסת בהתחלה והייתה די מבודרת מהיריבות של יוליוס ובילבו שניסו גם בהתקפות שלהם אבל גם במילים שלהם להראות שכל אחד מהם הוא העליון על האחר אך שהצלחת לקבל את צומת הלב שלה היא הראתה לך מה היא יכולה לעשות.
קודם כל היא הראתה לך שהיא יכולה לרחף לגובהה של שני מטרים מהרצפה, לאחר מכן היא הפגינה בפינך את היכולת שלה לעבור דרכך (בגלל שאתה סוג נורמאלי זה אפשרי) ולאחר מכן הדגימה לך את גל האנרגיה והתגנבות הצללים בהם היא השתמשה כשנלחמתם ובמתקפת הנהמה שהייתה די מפחידה שהיא יצאה ממנה.
OG:
לא יודע למה אבל משום מה יצא לי שאצלכך הכי כיף לי לרשום את האינטרקציה של הפוקימונים.
דראקו:
ספוילרהצג
אתה מודה לאחות ג'ו והיא אומרת לך שאין לך בעד מה זו העבודה שלה והיא אוהבת אותה זה כאילו היא נולדה בכדי לעשות את זה, ולאחר מכן אתה אומר לה שאתה רוצה להשתמש בשירותי הלינה שלהם, באופן מיידי היא נתנה לך מפתח עם המספר 7 עליו והתחילה להסביר לך שהחדר עצמו נמצא בקומה העליונה ומסומן לפי הספרה על המפתח והצביעה על המעלית שנמצאת מימין לדלפק שלה.
כמו כן היא אמרה לכך שיש מטבח שפתוח תמיד ובו מצרכים בסיסים ובנוסף ישנם שלוש ארוחות ביום שמוגשות בשעות 7:30-8:00 , 13:00-14:00 ו19:30-20:00 בקפטריה משמאלה וכהסתכלת כדי לראות את הקפטריה גם יכולת לראות כמה מכשירי טלפון וטלפורטרים. היא המליצה לך למהר ולהתמקם בחדר כי הארוחה מתחילה בעוד רבע שעה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 פברואר 2019, 21:08

bard
ספוילרהצג
אין לי עניין אמיתי בתג ליגה אבל אם אני כבר כאן... אני נכנס ושואל את המאמן כמה פוקימונים זה לקרב, אם זה שלוש או פחות אני אומר לו שאני מעוניין.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 10 פברואר 2019, 01:04

ספוילרהצג
מיהרתי להתמקם בחדר, זורק את התיק שלי. "אתן מוכנות?" אומר לדאש וללונה מוביל אותן לחדר האוכל, רעב למדי בעצמי

אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 10 פברואר 2019, 14:59

ספוילרהצג
אוקיי. יש לי כמה רעיונות.

אני עומד לעבוד עם קיריל על ציות לפקודות באופן כללי. באופן פרטי יותר, אני עומד לנסות לאמן אותה להתחבא בתוך הגוף שלי. היא קטנה מספיק ביחס אלי כדי שזה יעבוד. אני מסתער על פוקימון פראי, ואז היא יוצאת מהגוף שלי ומפתיעה את היריב.

אני מתאמן איתה במשך כמה זמן, עד שאני מוודא שהיא מקשיבה לי ומסוגלת לבצע את הטריק הזה. כשאני אסיים אני אעבור לבילבו, ואתן לה להתאמן עם יוליוס.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 10 פברואר 2019, 23:03

אלישע
ספוילרהצג
למרות שאין לך עניין מיוחד עם הליגה אתה מחליט לבדוק את המכון אם אתה כבר שם.
כדאתה נכנס אתה יכול לראות שהעיצוב של המכון מאוד מזכיר יער ואפילו הרצפה מרוצפת בדשא.
כדנכנסת ראית את מאמן המכון שבאותו הזמן דישן את האדמה ושאלת אותו כמה פוקימונים צריך כדי להילחם בו.
הוא היה נראה מבולבל מהשאלה שלך הוא הציג את עצמו כאיתן, ואמר שאתה יכול לאתגר אותו גם עם פוקימון אחד ועל כן החלטת לקחת על עצמך את האתגר.
בשביל הרישום הוא ביקש ממך לראות את הפוקידע שלך ואמר "הו אני רואה שאין לך עוד תגים,יש לך מזל זה אומר שאני מחוייב להשתמש בפוקימונים החלשים ביותר שלי, האמת שזו הזדמנות טובה בשבילי בדיוק תפסתי שני פוקימונים ליד האגם שלשום ועוד לר יצא לי להשתמש בהם." הוא אמר והוביל אותך לזירה.
הזירה עצמה הייתה בעצם כמו כל שאר המכון דשא ועצים סביב.
איתן זרק פוקדור וממנו יצא בלספרואט ( Bellsprout) בל תשתמש שוט גפן כדי לעלות לענף! הוא מיהר לפקוד ממש בעודו שבלספרואט יצא.
דראקו
ספוילרהצג
מיהרת להתמקם בחדר ולאחר מכן שאלת את דאש ולונה אם הן מוכנות ורעבות.
שניהן היו מוכנות אך לא רעבות במיוחד כיוון שהן קיבלו אוכל מהאחות ג'וי
אתה הלכת לקפטריה ובה ישבו כמה מאמנים חלקם לבד וחלקם בזוגות.
הלכת לקחת אוכל וקבלת צלחת ובה מעט אורז כמה תפוחי אדמה אפויים וחתיכת עוף ארוחה לא גדולה ומפוארת אבל בהחלט מספקת.
נאב
ספוילרהצג
אתה מנסה ללמד את קירל להתחבא בגוף שלך כדי להפתיע יריבים.
"זה ממש פשוט וזה יהיה קורע לראות את הפוקימונים שאתה מנסה לתפוס נבהלים" קירל אמרה בשמחה ושלטה בעניין בתוך שניות, לאחר הסשן הקצר אמרת לקירל שתלך להתאמן עם יוליוס וקראת לבילבו שיקבל ממך קצת אימון פרטני.
קירל התעופפה לכיוון יוליוס והתחילה להקניט אותו בעודה מתעופפת כך שהוא לא יוכל להגיע עלייה כך שזה הפך במהרה לאימון קליעה למטרה כשיוליוס מנסה לפגוע בקירל בזמן שהיא זזה עם חצי רעל.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 פברואר 2019, 00:10

ברד
ספוילרהצג
החיוך שלי גורם לו להתחרט על ההערה שלו בקשר לפוקימונים החלשים כאשר היד שלי מזנקת במהירות מרשימה לעבר החגורה שלי, ניכר שחלק בלי רציונלי ממני רואה בזה עלבון.
חישוב מהיר רץ לי בראש בעודי מחשב את הטפים של הפוקימון שנגדי, שילוב של רעל וצמח, שילוב די מצוי וסטנדרתי, הבחירה הנכונה במקרה הזה היא כמובן להשתמש בנידורן שהיא רעל בלבד.
הצלבה מהירה בראש אומרת לי שרעל עמיד לרעל אך צמח רגיש לרעל, גם רעל וגם צמח חלשים כנג רעל.
כלומר במילים אחרות מתרפות הרעל והצמח שלו יגרמו לנידורן חצי נזק בלבד, בעוד המתקפות של נידרין יגרמו נזק רגיל נודות לשילוב בין הרגישות לעמידות.
כל המחשבה הזו רצה בראשי במעיט שניה בעודי מכוון בדיקנות את הפוקדור ומטיל אותו בתזמון הרצוי, התעקבתי מעט בזריקה בשביל לתת לבחור להספיק לשלוח את הענף בעודי מחשב את הכיוון שהוא עומד לעוף ממנו, עקב כך שמדובר בפוקימון מתחיל הוא לא יוכל שנות את המסלול.
הזריקה נזרקת ובנידורן מופיע האוויר בדיוק ברגע בוא הפרח מתנתק מהקרקע בדיוק במסלול הנחיתה שלה "פולין סטאר (כוכב נופל,Falling star)" הטריק הזה פשוט מאוד ולמדתי אותה אותה ממש לאחרונה, הטריק מבוסס על תכניקה שהמצאתי בשבילה שנקראת "פואיזן טייל (Poison tail)" ובנוי על מבנה הקוצים בגבה שפונה לאחור.
לרוב כאשר את משתמש במתקפה הזו אתה מוציא ממקור מסוים בגוף (הפה או קוצים במקרה הזה) את החצים, זה כמובן דורש מיקוד ותמרון כדי לכוון את הקוצים לכיוון הנכון, אחרת הםיצאו ישירות מהחוד/דוקרן/פה וכנראה יפספסו, אבל עם המבנה שלך יוצר באופן טבעי יריאות נקיות מהגבשלך לאחורה בקוו פחות או יותא ישר אפשר לנצל את זה... הרעיון הכללי הוא יצירת יריאות אחוריות של רעל במינימון מאמץ או מיקוד, זה מסוכן בקרב קבוצות אבל בקרביחידים זה יתרון עצום.
בחזרה לפולין סטאר, זו מתקפה שבדרך כלל מגיעה מלמלע (לא חובה)ומלווה בצוג שריטות ברגע של יצירת המגע, ברגע שאתה שואט את מתחיל לרואת את חצי הרעל ללא הפסקה וכל זה נעשה תוך כדי תנועה.
במילים אחרות מה שעומד לקרואת זה שהיא תשרוט אותו פעמיים ותעבור על פניו בעודה משגרת קוצי רעל לאחור כך שכאשר הוא יהיה מאחוריה הוא יחטוף מקבץ נדיב.

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 פברואר 2019, 00:33

ספוילרהצג
אני אוכל בפינה, בשקט, מנסה כמה שפחות להתבטל למרות הזנב וזהעודף משקל שלי
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 11 פברואר 2019, 17:11

ספוילרהצג
"טוב, בילבו. אני רוצה לבדוק איתך כמה דברים, שאני אוכל לסכם איתך על אסטרטגיות."

אני רוצה לבדוק האם אפשר לאחסן את האבקה שלו במבחנה או מיכל, ושהיא עדיין תהיה אפקטיבית. במידה וכן, אני אבקבק כמה מבחנות למקרה חירום.
אני רוצה גם לבדוק האם אני יכול להחזיק את הזרעים שלו, להצמיד אותם לפוקימון אחר, ואז הם ייכבלו אליו. אם זה אפשרי, אני עובד עם בילבו על אסטרטגיית "נבטי הלם". הוא נותן לי את הזרעים שלו, אני מצמיד אותם ליריב, ואז הוא שואב מהם את החיים.
בנוסף, אני מנסה לאמן את בילבו בשימוש יותר יעיל בהתקלה שלו. Effect Spore היא יכולת שימושית, ואני רוצה לנצל אותה עד הסוף.
בסוף, אני מסכם על בילבו על אסטרטגיית חירום. נקרא לה אסטרטגיה X. במצב בו אנחנו באמת הולכים להפסיד, אני אתן לבילבו להצמיד אלי את הזרעים שלו ולהתרפא על חשבוני.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 11 פברואר 2019, 23:05

אלישע:
ספוילרהצג
אתה מחייך בגאווה בכדי לנסות לגרום לאיתן להתחרט על ההערה שלו בקשר לפוקימונים החלשים וממהר לבחור בנידורן לאחר שחשבת על היתרונות והחסרונות של הסוגים בראשך.
איתן שם לב שנעלבת ולכן הוא ממהר להסביר שחוקי הליגה מורים עליו להישתמש בצוות חלש כנגד מאמנים ללא תגים.
בל בנתיים הספיק להתחיל לעוף לכיוון מרכז הזירה ולאחר שראית את הכיוון עליו הוא עף זרקת את הפוקדור של נידורן ופקדת עלייה להשתמש בשריטה נגד בלספרו, נידורן שעדיין הייתה נראת מעט מפוחדת ממך הקשיבה לך מיד ושרטה את בלספרו ומייד לאחר מכן עפה קדימה לכיוון בו איתן עמד (מולך בערך 10 מטר) בעוד שבלספרו שנפגע נעלם לו בין שלושת העצים שעמדו סמוכים אחד לשני בינך ובין איתן והיו חלק גדול מהזירה.
לאחר מכן אתה מתחיל להסביר לנידורן איך להשתמש בפוייזן טייל ונידורן שהייתה נראת מבולבלת ולחוצה מההוראות המסובכות התחילה לירות חצי רעל מגבה לעבר כל כיוון וכל גניחה קלה הגיעה מצמרת אחת העצים וודאי לפחות חלק קטן מהם פגעו בבלספרו.
"הממ נראה שאני לא היחיד שעושה פה התנשות עם הפוקימונים שלי נו טוב בשביל זה קיימים קרבות מכון ראשונים." איתן אמר וחייך בבטחון "בל תשתמש בקליעי זרע ותמשיך לזוז בין ענפי העצים!" איתן המשיך וקבוצות של זרעים בגודל של גולות התחילו לעוף לכיוון נידורן מכיוונים שונים.
דראקו:
ספוילרהצג
לא כל כך מפריע לי שאתה לא רוצה ליצור קשר עם אנשים אחרים אבל אני חייב שתנקוט ביותר פעולות כי אני פשוט נמצא במצב שאין לי ממש מושג איך לקדם אותך חוץ מלהגיד שאכלת וסיימת את הארוחה, באמת זה יכול להיות ברמה של אכלתי הלכתי לחדר לישון ומחר נמשיך לכיוון היעד כי כרגע צהריים מבחינתי יכול להיות שאתה רוצה ללכת למכון לאמן את הפוקימונים שלך ללכת לפוקימטארט או פשוט להמשיך אבל אני לא רוצה לבחור בשבילך. אני מקווה שזה לא יצא תקיף מידי פשוא באמן אין לי לאן לקדם אותך ודווקא חבל לי כי יש לי סיפור לספר :(
נאב:
ספוילרהצג
OG: אני מבין שאתה רוצה לעבוד על Leech Seed תאכלס בגלל שזה התקפה של רמה די נמוכה אני יזרום איתך שמהלך האימון הוא למד אותה אבל תשים יותר לב להתקפות שלך, אגב אחלה סשן אימונים מאוד אוהב את זה.
IG:
"טוב, בילבו. אני רוצה לבדוק איתך כמה דברים, שאני אוכל לסכם איתך על אסטרטגיות." אתה אומר ובילבו מהנהן בראשו העצום.
קודם כל אתה מנסה לאחסן את האבקה שלו במיכל כדי לראות אם היא אפקטיבית יכולת לראות שאם אתה מוציא את האבקה ומפקק אותה מייד אתה יכול להשתמש באבקה למשך כמה דקות אך אם אתה מנסה לשמר אותה לזמן ממושך האפקט של האבקה נעלם ועל כן אין טעם לפקק לך כמה מראש אם כי התכסיס יככול לעבוד במידה והקרב מתוכנן מראש.
לאחר מכן אתם עובדים בכדי ללמד את בילבו התקפה חדשה זרע עלוקה לאחר כמה דקות הוא מצליח ליצר את הזרעים ואתה מנסה לראות אם יהיה ניתן להשתמש בהם בעצמך אך ברגע שבו אתה נוגע בזרעים הם נצמדים אליך ולא משחררים במשך כ60 שניות, לאחר כמה נסיונות בילבו למד איך לגרום לזרעים לא לשאוב ממך אנרגיה ובכך שעשה זאת הזרעים יכלו להישאר עליך 10 דקות והוא יכל להפעיל אותם בחזרה מה שגרם שהם יפלו כאשר 60 שניות שבהן הם פועלות עברו ועל כן אמרת לו שבמקרה חרום תשתמשו באסטרטגית x ובה הוא ישאב ממך כוח.
בסופו של דבר אמרת לו להיתאמן על ההתקלה שלו בכדי למקסם את היכולת שלך להישתמש באפקט שלו.
יוליוס שכבר התעייף מאימון הכליאה למטרה שדווקא הועיל לדיון שלו מאוד התחיל לרטון "אני יודע שאני הפוקימון הכי חזק שלך אבל אתה לא חושב שגם לי מגיע אימון אישי , אחרי הכל בלעדי אתה לא תצליח לנצח באף קרב!" יולוס אמר וסיים בקול גאוותני.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 12 פברואר 2019, 08:28

ספוילרהצג
OUT: וואו, לחלוטין לא שמתי לב לזה. מצטער.

IN: "זה בסדר יוליוס, תנוח. אני כבר מכיר אותך הרבה זמן, וכבר עבדתי איתך הרבה על אסטרטגיות. אני סומך עליך שתדע מה לעשות בקרב."
אני מחזיר את שלושת הפוקימונים לכדורים ויוצא החוצה. שמעתי שיש בעיר הזו מכון פוקימונים. זה לא משהו שמאמן יכול פשוט לוותר עליו.
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 פברואר 2019, 12:21

ספוילרהצג
אאוט: לא חשבתי על זה. אולי אחליף דמות אמממ..
אין; אני מציע לדאש וללונה ללכת להתאמו במכון פוקימונים ואם הן מסכימות, אני מוביל אותן לשם.

אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 פברואר 2019, 21:40

ברד
ספוילרהצג
אני מסמן למאמן להיות בשקט בעודי עוצם עיניים ומניח לשמיעה שלי לקחת שליטה, היצור הזה לא עבר אימון כך שהוא לא מתגנב ביתר יעילות, אני לעומת זאת רגיל לעמץ את האוזניים
"תזנקי שמאלה ימינה אלכסון ימיני אחורה" אני מתחיל לומר בעיניים עצומות בעודה מזנקת לפי ההוראות שלי וחומקת בחן ואז כשאני מגיע לנקודה הרצויה "מחטי רעל, הישר למלעה"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 13 פברואר 2019, 21:35

נאב
ספוילרהצג
אתה מרגיע את יוליוס ואומר לו ששניכם כבר התאמנתם מספיק ביחידות, "אני מניח שאתה צודק הרי אני ואתה....." אתה שומע את יוליוס ופתאום פותח את העניים לפני האחות ג'וי.
"בוקר טוב לך... אני מבינה שאתה לא מקפיד לאכול לפי בדיקת הדם שלך נראה שלא הכנסת לגוף שלך כלום כבר כמעט יומיים." היא אומרת עוזרת לך לעמוד.
"עשיתי לך עירוי אבל אל תתאמץ יותר מידי היום ותקפיד לאכול לפחות פעם ביום מהסנווצים המצויינים של הפוקימראט, יש בהם את כל הערכים התזונתיים המומלצים ליום עטופים בארוחה אחת!" היא דקלמה כמו פרסומת.
אחרי חצי שעה שוחררת מהמרכז והתחלת ללכת לכיוון מכון הפוקימונים על פי התכנון המקורי שלך.
המכון היה מחוסה דשא ופנים המבנה היה דומה ליער ולצידו הייתה חנות קטנה.
דראגו
:
ספוילרהצג
OG: אין צורך לשנות דמות, גם ביישן יכול להיות אקטיבי.
IG:
לאחר הארוחה אתה שואל את דאש ולונה אם הן רוצות להיתאמן במכון, ברגע ששאלת לונה עשתה פרצוף מוזר לשנייה ודאש הייתה נלהבת למידי וקפצה מייד ואמרה שהיא ממש רוצה לנסות להביס מכון ולונה הסכימה שאם דאש כל כך נלהבת כדי שתנסו את מזלכם.
שלושתכם רכבת לכיוון המכון כדאש פשוט טסה לשם בפול כוח.
המכון עצמו היה במבנה די פשוט שהיה נראה כמו מכון אימון אמיתי ובו משקולות רבות שקי אגרוף ובמרכזו זירת אגרוף ובה בחור רב מימדים מתאגרף עם פוקימון אפור ושרירי בעצמו.
שהשניים הבחינו בך הם מייד נעצרו והבחור שאל אותך "היי פרעוש אתה פה בשביל לאתגר אותי?!"
דאש מיהרה לעמוד על שני רגלייה כדי להראות שהיא מוכנה להילחם.
אלישע
ספוילרהצג
אתה מסמן לאיתן שיהיה בשקט והוא משיב בחיוך רגוע.
אתה עוצם את העיניים ושומע את קול העלים שזזים כאשר בלספרו נע בין ענף וענף ובנתיים אמרת לנידורן כייצד לחמוק, היא חמקה מהצרור הראשון ואז מהשני ובשלישי היא נפגעה מהצד השני.
"אני בטוח שחשבת שזו אסטרטגיה חדשה שלי אבל אני בסך הכל מעתיק את מה שבל שלי עשה נגדי שתפסתי אותו , חשוב מאוד ללמד את הפוקימונים שלך דברים חדשים אבל יותר חשוב ללמוד מה הם כבר יודעים לעשות ולחזק את זה!" הוא אומר לך ואומר לבל להמשיך באותה אסטרטגיה.
נידורן שקיבלה ממך פקודה לפני שנפגע לשלוח חצי רעל למעלה עשתה זאת אך הפעם ההתקפה פגעה בענף.
נידורן אומנם לא נפגע קשה אך נראה שהיא מאוד לחוצה גם מפני שהיא מפחדת ממה יקרה אם היא תאכזב אותך וגם מפני שהיא לא מצליחה לראות את היריב שלה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 פברואר 2019, 22:36

ברד
ספוילרהצג
אני נושך את הציפורן שלי בעודי חושב לרגע... ואז אני מחייך "נידרין!" הפוקימון מסתובבת בפחד בשביל לקבל את הפקודה שלי ורואה אותי מחייך "אני לא מכריח אותך ליהילחם, אם את לא רוצה זה בסדר" אני מחייך חיוך אימיתי וחם "אבל אני מאמין בכך, את יכולה לעשות את זה, תשתמשי בחושים שלך ותעשי את הצעד הנכון לדעתך, בין אם זו כניעה ובין אם זה מהלך אני עומד מאחוריך נידור... לא, הייתי צריך לתת לך שם בהתחלה, נידול (needle) השם מתאים לך" אני מסתכל עליה "אזמה המהלך הבא שלנו נידול?"
א.ש.
שלח תגובה