• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האהבה ללגו חוזרת

הרבה שנים חלפו מאז ששיחקתי אני בלגו, לפחות 25 שנה אם לא יותר. אז נכון שקניתי איזה דגם אחד של מלחמת הכוכבים ואת הסאטורן חמש לפני שנה, אבל בסך הכל לא התעסקתי בזה.
אבל עכשיו כשהילדים גדלים, והם מתחילים להתעניין בלגו, אז אני מגלה שאני מתעניין לפחות כמוהם :)
אז הנה הרכש החדש-טרי מארצות הברית שכבר נכנס למזוודה, ה Micro fighters יצטרפו למשחתת הכוכבים שיש אצלי בעבודה, יחידת אנשי החלל זה פשוט נוסטלגיה טהורה ומסילות הרכבת זה לרכבת החשמלית של לגו שצריכה להגיע בפסח.
כשיש ילדים, זה כמו לחזור להיות ילד בעצמך :fire:
lego.jpg

מזוודה אחת ושלושה תיקי גב! סיפור אמיתי!
תיק גב אחד שהבאתי מהארץ, קרוע ומהוה... למען האמת נזרק לפח.
תיק גב חדש ומגניב של 26 ליטר, שמחליף את העיל.
ותיק גב למצלמה החדשה של גלגול גורלי - החשיפה ממש בקרוב :)
וכמובן, כמו-כל ישראלי שמכבד את עצמו - שקית. כי בטיסות טרנס-אטלנטיות, או בעצם כל טיסה שהיא לא לאו-קוסט, אפשר לעלות מטוס עם שקית ואפילו שתיים ולדחוף בהן עוד דברים. ככה הבאתי דברים גם מג'נקון :)

בנוגע לרכבת עצמה, לקראת חג המולד היה מבצע מעולה באמזון אנגליה על הרכבת החדשה של לגו - ב 62 ליש"ט במקום 120 ליש"ט. אז עכשיו היא אצל אח שלי שיביא אותה כשיגיע לביקור מולדת. זו הרכבת:

גם יש רכבת ממש מגניבה של הארי פוטר, ב-64 דולר, אבל הצלחתי להתאפק. ובאמת נגמר לי המקום...

חזרה