ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

35 שנה ל Battletech וגם 30 שנה למרוצללים

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 02 פברואר 2019, 14:28

שני משחקים נוסטלגיים, שלפחות אחד מהם (מרוצללים) גם מצליח בהווה, חוגגים בקרוב יומהולדת.
Battletech, או בשמו העברי קרבטק', מקבל ערכת התחלה חדשה של 20 דולר עם זוג מיניאטורות וערכת בסיס משודרגת עם 8 מיניאטורות, מפות, ספרי חוקים ועוד במחיר של 60 דולר. אישית יש לי על המדף את הגרסה של 30 שנה, שהיא ממש אחלה, אבל אני פשוט לא מצליח להביא את עצמי לפתוח אותה ולשחק עקב כל המעקב אחרי מספרים שהיא דורשת. אני מקווה שעוד שנה-שנתיים אשחק עם הילדים :)
מרוצללים מקבל ספר הרחבה פלאפי לכל המהדורות Shadowrun: No Future שנשמע מדליק ובו הדגש הוא על החיים והעולם העתידני של רציצללים ומרוצללים ולא על מכאניקה כזו או אחרת. בהחלט נשמע מעניין כספר לאוסף, ובמחיר של 25 דולר גם לא יקר.
nofuture-shadowrun.jpg
nofuture-shadowrun.jpg (121.46 KiB) נצפה 87 פעמים
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 02 פברואר 2019, 14:41

אממ, שכחת את מרוצללים: שיקאגו, ספר ההרחבה הראשון לאנרכיה (אחרי שנתיים). שזו פחות או יותר הסיבה לכך שהספר אין עתיד הוא לא למהדורה 5.

עריכה: מרוצללים: שיקאגו די הגיע כהפתעה מאכזבת עבורי אחרי שתיקה בעניין במשך שנתיים (שבהם יצאו לא מעט ספרים למהדורה 5) קיוותי שהם חושבים על אנרכיה כניסוי כושל וזנחו לגמרי את הרעיון.

בכל מקרה הספר של מרוצללים: אין עתיד מעניין אותי ואולי אקנה אותו בהזדמנות.
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה