• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

IN
אאוליס זז במהירות, כמו צל אחרי האיש, מנסה לשמור על צעדיו שקטים ולעבור בין הנקודות החשוכות, יודע עם זאת שגם הזד יכול לראות דרך החשכה באותו כישרון כמותו. ברכתה של שארס נחה עליו, מקלה את צעדיו.

META
התגנבות: 14+5=19.
לאאוליס יש מהירות תנועה של 35 פיט.

IN
אאוליס מסתכל ושולף את הקשת שלו, בא למתוח חץ, אבל מתחרט. "אוכל חינם" הוא קורא לאיש החתול בשם המוזר הזה "בעיקר הזו אמרנו שיש עוד להקות חזקות שטורפות, אתה זוכר במקרה את הסמל של אחת מהן? אולי נוכל לגרום לנמר לחשוד כי טורף אחר רוצה את מקומו" אומר האלף בפשטות "ואחרי זה נלך לישון, ומחר... עבודה" הוא אומר. נראה שיש מילה אחרת עליה הוא חושב, והוא לא אומר אותה, יותר מידי זכרונות רעים ממנה.

סמטה
גלגל 14, והלחש נכשל. הדמות מתעלמת לחלוטין מהלחש ומצליחה להכנס אל המחסן ללא פגע.

-------------------------
השחר מפציע, וחמשת ההרפתקנים מתאגדים ליד פונדק "הפורטל המפהק". אוכל-חינם ואאוליס אף הם מפהקים, ונראים עייפים במיוחד.
מה תבחרו לעשות ביום זה?
META
אוכל-חינם ואאוליס סובלים מדרגה אחת של תשישות: כל בדיקת יכולת שלכם נעשית בחיסרון.

"בוקר טוב לכם" ממלמל וירדו אל השאר. " אני לא השגתי שום אינפורמציה חדשה על פלון, אבל אם נצליח להביא הוכחות שהבניין הוא מפקדה זנת'הרית אז אני חושב שאני יכול לארגן כוח שוטרים שיפלוש על המקום. השגתם אינפורמציה מעניינת?" וירדו לוגם לגימה ארוכה מנאד המים שלו וזורק לאוכל-חינם את הטבעת שלו בחזרה "בבקשה, אתה רשמית חלק מהחברה שלנו!"

אוכל-חינם מדדה בעייפות, מתמתח ומפהק בג'סטה חתולית חושף שורות שיניים קטנות וחדות.
הוא קורס ליד השולחן כמעט נרדם לתוכו. אוזניו מזדקפות, והוא מנסה לתפוס את הטבעת, אבל במגושמתו התשושה זה פוגע לו במצח.
"מ-מה?" בהלם, בוהה בוארדו ובטבעת. אישוני המחט שלו התרחבו בפליאה ועיניו הלא תואמות ברקו בהתרגשות שעל סף דמעות. "ב-באמת?!" קם בבת אחת מפיל את הכיסא. "השבח לשארס!" קורא מזנק בחיבוק על וארדו

"אם כך נראה לי שכדאי שנלך לשם ונתחיל לעבוד, הלא כן?" שואל טאלין, "הייתי שמח להכין את עצמי טוב יותר לפני שנתחיל."
OUT/META
רק אם במידה מגייעם לנקודה בה מריצים למחסן, ובהנחה ויהיה לנו זמן אני ארצה להטיל על עצמי שריון מאגי לפני כן.

"ומה מפריע להם להוציא אותם החוצה או פשוט לנטוש את הבסיס הזה ולהתמקם באחד הבסיסים האחרים שלהם? " הולבר שואל וחוזר על דעתו " אנחנו צריכים לפעול מהר בלי לתת להם יותר מדי זמן להגיב לידיעה שאנחנו פה."

חזרה