• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

נאב​
OG:
איך שנוח לכם להשאיר תגובה זה בסדר מבחינתי ואני יתחיל להשתמש בספויילר לבקשת אלישע אם כי אין לי בעיה שתקראו את התגובות אחד של השני, וכן אין בעיה עם זה האמת שתפסת אותי על פשלה שלי כי הכוונה היייתה מההתחלה שזה יהיה עד סינו.
IG:
אתה מחבק את אימך ובודק פעם אחרנה שהכל עליך ועוזב במהירות עם הבטחה שלחזור הביתה.
בחרת ללכת לכיוון יער סובטרופי כדי להגשים את חלומותיך למרות עציתה של אימך ללכת לפורופסור ובהליכה נינוחה התחלת ללכת לכיוון מזרח בעודך מסתכל מסביב.
היום שבחרת לצאת בו למסע שלך היה יום יפה ולא היה ענן בשמיים אם כי המחזה הזה אינו נדיר במחוז מסביבך רעש של מספר סטרלים שמפטפטים להם על רעידת האדמה בהר להוטסה אך לא הצלחת לראות אותם.
לאחר הליכה של כחצי שעה סוף סוף התחלת לראות את כניסת היער הדשא הצהבהב שמחסה את רוב איזור המגורים שלך התחלף בדשא ירוק ומרהיב ומסביבך התחלת להבחין בכמה פוקימוני חרק מוכרים כמו כמה קטרפים שהתחלו לברוח ממך ועוד פוקימון שהיה ללא תנועה על ענף נמוך אך לא יכולת להבחין אם הוא סילקון או קאסקון.

אלישע​
OG: לקחתי לצומת לב אם כי אני חייב להגיש שלי אישית יותר נוח עם בלוקים משום מה זה נראה לי יותר אסטטטי.
IG:
ג'וו מתחיל להיות מסותכל מהארות של אימו והנער שברח לא עזר לך והוא צועק לו בקול שזה יום המזל שלו בעוד שהצעיר שעזרת לו מודה לך והולך לדרכו.
הוא מחליט שאולי כדי לו ללכת לכיוון תחנת המשטרה ולעזור לאימו עם משהו קצת יותר מעניין מהשגרה שלו במריבות נעורים.
כשהוא הגיע לתחנה מייד הוא הבין שאמא שלו לא הגזימה שהיא אמרה שיש עומס,התחנה שבדרך כלל מלאה ורגועה היתה כמעט ריקה מאנשים ומלאה ברעש ,ממכשירי הקשר בהם דיווחים על נסיונות החקירה הכושלים של כלל שוטרי התחנה.
ג'סיקה ג'ני בת דודתה של אימך אמרה לך בזריזות שאימך לא נמצאת כרגע בתחנה כיוון שהיא הלכה לפרופסור ארכימדס בעניין חשוב.

אני מחייך ושולף את הפוכדור של יוליוס.
"יוליוס, צא!" אני אומר, משליך את הפוכדור על הקרקע ומשחרר את יוליוס.
כשיוליוס יוצא, אני אומר לו שיעזור לי. "טוב. אנחנו נלך ביער הזה במשך כמה זמן. עד שנצא מפה, אנחנו חייבים לתפוס לפחות פוקימון אחד. ושלא יהיה פוקימון חרק. אני ארגיש לא בנוח לאמן פוקימון שהוא המזון הטבעי שלי..."
אני אושיב את יוליוס על הגב שלי. ואורה לו לחפש ביחד איתי פוקימונים מעניינים.
לאחר מכן, אני מטפס על אחד העצים, עולה לגובה מספק, ואז דואה ממנו אל העץ הבא תוך שימוש בכנפיים שלי. אני אסקור את היער מגבוה, ועיני ציפור הטרף שלי, בתקווה, יאפשרו לי למצוא פוקימון מוצלח.

נאב​
אתה משחרר את יוליוס ואומר לו למצוא פוקימון שאינו מסוג חרק כי אתה לא מרגיש בנוח לאמן פוקימונים כאילו ואילו הוא מתנפח בגאווה ואומר שאין לך צורך בעוד פוקימון ושולח מפיו כמה חצי הרעלה על פוקימון שעל ענף העץ כדי לנסות ולהרשים אותך,אבל אתה בכלל הסתכת לכיוון השני בעודך דואה מענף לענף.
מהגובה אתה יכול לראות שכל היער מלא חיים המוני פוקימוני חרק מאכלסים אותו והסטרלים שקודם שמעת מדברים על הר לרוסטה עפו בבהלה כשנחתת על אחד מהענפים לכיוון עץ אחר, לאחר מספר דקות של חיפושים נחתת על אחד הענפים העץ ליד שהסטרלים עפו עליו כשאתה כבר מותש מהדאה ולמרבה הצער נראה שמרבית הפוקימונים החיים באיזור זה של היער הם מסוג חרק.

אלישע​
OG:
פשוט זרמתי איתך כי ראיתי שלא דיברת בגוף ראשון כי אני כבר יודע שיש אנשים מעדיפים את שני צורות הכתיבה.
אגב אתה מעדיף שאני לפעמים יזיז אותך כדי שהעלילה תתקדם או שאתה מעדיף לעשות את הכל לבד? רק כדי להדגים אני יעשה את זה פה ואם זה מפריע לך אני לא יעשה את זה יותר.

IG:
"אני ממש צריכה עזרה אבל בלי להעליב ג'וו אתה יותר טיפוס של שטח ואתה לא מיומן בעבודות המשרד וגה יכול לעקב אותי" היא אמרה במין חוסר ביטחון מפחד להעליב אותך.
אתה הבנת את הרמז ה"דק" שג'סיקה נתנה לך והתחלת ללכת לכיוון המעבדה של פרופסור ארכימדס.
לאחר הליכה של כמה דקות ברחובות העיירה הגעת למעבדה של הפרופסור אשר הייתה מהודרת בדשא ירוק ועצים רבים שמקיפים אותה.
"ג'וו מה אתה עושה כאן?" פתאום שמעת את קולה של אימך המופתעת.
"אז אתה ג'וו הבן הצעיר של השוטרת ג'ני הא.. שמעתי הרבה עליך חצוי של פוקימון רוח באמת דבר מרתק. תגיד לי נער צעיר חשבת לצאת למסע פוקימונים בעבר?" אמר לך פרופסור ארכימדס הזקן.
"ארכימדס אני לא חושבת שיש לנו זמן עכשיו אתה זוכר על מה דיברנו!!" אימך אמרה לפרופסור הזקן בחיפזון.

bard
"ועל מ דיברתם בדיוק?" אני שואל בחיוך ממזרי ואז מפנה את מבטי לכיוון אימי "האמת שהייתי בשגרה הרגילה שלי, את יודעת לעצור נערים מתקוטטים" הוא מחייך חיוך מעצבן "אבל אז נזכרתי שאמרת לי להפסיק לתת לנם 'לימוד נוקשה' אז נתתי לפרחח היומי לברוח ובאתי לראות אם יש בתחנה משהו בשבילי לעשות, הם שלכו אותי לכאן" הוא נביט בפרופסור "אז אני אשאל שוב, על מה בדיוק דיברתם?"
out
אני מעדיף לזוז בעצמי בדרך כלל אבל אין לי בעיה שתריץ אותי דרך קטעים לא חשובים, לא הייתה לי בעיה שהרצת אותי מתחנת המשטרה למעבדה.
למעשה אני מעדיף לרוץ דרך קטעים חסרי חשיבות עילה אם יש שם הזדמנות טובה למשחק דמות.

"טוב. שמע, יוליוס. זה לא ילך. לתפוס פה פוקימון חרק זה רעיון רע. כבר יש לי אותך, אחרי הכל. אתה כנראה החרק היחיד שאני אוכל להסתדר איתו. נצטרך למצוא משהו אחר."

אני אתחיל לדאות על הצמרות לכיוון סאקאיי, ואקווה למצוא פוקימון בדרך.

OUT: אפשר להריץ עד לנקודה שבה קורה משהו, אם אתה רוצה. אני פשוט אמשיך להתקדם, אעצור אם הכנפיים שלי צריכות מנוחה, ואחפש פוקימון מעניין.

אאוט: כבר יום שלם שאני מנסה לשלוח אותה הודעה. באג מוזר.
דממממיט
_
טפחתי על גבה של דאש בחיוך. "את ממש' מוכנה. מה?" לכל אחד אחר, החיוך שלי עם השיניים הבולטות היה נראה אוילי.
אבל נראה שדאש ראתה מעבר לזה. או שפשוט חיבבה אותי כמו שאני. "אז בוא נ..נלך לש'ם." אמרתי, לבי פועם בהתרגשות ומתח. הטיתי את כובעי כך שיצל על פניי.
אני... לא רוצה שישימו לב אליי. אין לי אף אחד בעיר שיש לי מה להגיד לו.
ואני לא בטוח שאני מוכן לשמוע מה יש להם להגיד לי. 'נסיים עם הפרופסור מהר ונלך." אמרתי בהחלטיות

אלישע​
OG: אין בעיה אם ככה אני יריץ אותך מידי פעם שאין ממש טעם שתגיב.
IG:
אתה שואל על מי השתיים דיבדו בעודך מנסה לעצבן את אמיך באופן די גלוי ומתעלם משאלתו של הפרופסור.
אימך התפרצה ואמא "על הזיגזגונים של הפרופסור אחד מהם השאיר צואה על המדרכה והוא לא הרים אותה אם כבר שלחו אותך מהתחנה אולי תעשה להם בדיקה.." היא אמרה בצניות ולגלוג.
"ג'ני ,ג'וו אתם מוכנים להפסיק לריב?" הפופסור הזקן אמר במבוכה.
"ג'וו האמת ששנינו דיברנו על התקרית בהר להרוסטה ואני חושב שעם המוניטין שלך אולי אתה יכול לעזור לנו." הוא הוסיף בביטחון.
"כמו ששמעת בחדשות יש עד מרכזי לאירוע ושמו פולי סקאיי הוא מתגורר בעיר ימאגוצ'י שנמצאת על הר להרוסטה והייתי רוצה שתפגוש אותו ותתחקר אותו."
"האממ... האמת שזה היה הרעיון שלי חשבתי שהגיע הזמן שתעבוד על משהו גדול או שאתה מעדיף לעשות בדיקת צואה?" אימך אמרה בליגלוג.

נאב:​
OG: כן בטח אין בעיה פשוט רציתי לתת לך הזדמנות לתפוס סטארלי.
IG:
"החרק היחיד שאני אוכל להסתדר איתו, הא טוב מין הסתם אני לא סתם חרק רגיל אני הפוקימון הכי טוב בעולם." יוליוס אמר לך באושר.
לאחר מנוחה קלה המשכת לדאות בין עץ לעץ בעודך נח כל מספר דקות, מעליך שמעת עוד ועוד סטארלים משוחחים בניהם בצמרות העצים ועל הדשא היו להם עשרות פוקימוני חרק מדי פעם אפילו ראיתה מספר באטרפיים מרהיבים עפים להם אבל לצערך אלו אינם הפוקימונים שאתה מחפש.
לאחר ארבע שעות של חיפושים סוף סוף ראיתה משהו חדש שמצציץ לו בין ענפי העצים זה היה אגם סובטרופי ולצידו חמישה סטאנטלים ששותים ממיו זוג שרומישים שמטיילים להם ביער וחבורה של שלושה מאמנים שמתחילים לארגן את המחנה שלהם לילה.

דראגו​
OG: כן גם לי היה את זה מאחרי הצהריים ועד היום בבוקר נראה לי שזה היה באג לכולם.
IG:
חייך לעבר דאש שהייתה מוכנה למסע והחלטתה ללכת לפרופסור כפי שהיא אמרה לך למרות החשש ממה שיקרה בעיר.
דאש סימנה לך לעלות על גבה ואמרה לך שאם אתה לא רוצה שיפנו אילך היא יכולה להביא אותך ישירות אל הפרופסור במהירות!
התחלתם לרכוב לכיוון העיר וכרגיל דאש דהרה במהירות מסרחחת כל הנוף הירוק עבר לנגד עניך והרוח הקרירה עברה לה בפרווה שעל לחייך.
דאש לא שיקרה לך בנוגע למהירות מסע שלוקח ברגל שלושים דקות הסתיים לו בתוך חמש עלייה והגעת למעבדה של הפרופסור שהייתה עטורה בעצים ודשא ירוק, נכנסת בחשש פנימה ובפנים ראיתה את הפרופסור המבוגר בעודו מאכיל זיגזגון.
"שלום לך נער צעיר" הוא פנה בנימוס "אתה כאן כדי לחפש עבודה?" הוא שאל והתקרב לפוניטה בכדי ללטף אותה.

דראגו​
"אמרו לי להתחיל את המסע שלי ודאש אמרה לי לבוא לכן" אתה אומר ומסתכל למטה על נעליו של הפרופסור.
ידו החמה של הפרופסור ליטפה את ראשך והוא אמר לך בנחת "אל תדאג בחור צעיר אני לא עומד לנשוך אותך."
דאש הירמה לך את הראש והפרופסור הושית אליך מכשיר חשמלי קטן ואדום. "זה הפוקידע מכשיר שכל הפרופסורים בעולם עובדים עליו יש בו רשימה של כל הפוקימונים במחוז ובמידה ותמצא פוקימון חדש הוא יתעדכן במערכת." הוא אמר לך בנחת.
"תשמע נערי מסע פוקימונים הוא דבר מסוכן, במיוחד אחרי מה שקרה בכמה הימים האחרונים אתה בטוח שאתה מוכן לזה?"
דאש הגיבה במהירות והראתה את מתקפת הנהימה שלה.
"נראה שלפחות אחד מכם מתלהב מהמסע הזה פוניטה שלך נראת נרגשת אולי תרצה לנסות לשכנע אותי בקרב נגד הזיגזגון שהאכלתי?"

דראגו​
פרוותך סומרת וחשמל סטטי מתחיל להווצר בלחייך,ואתה שואל בחשש את דאש אם היא בטוחה בעצמה.
אני מחזיק בפוקדע מבולבל ולא בטוח מה לעשות.
הפרופסור מסביר לך ברוגע שכל מה שאתה צריך לעשות זה לכוון את המכשיר על פוניטה והוא כבר יתן לך את כל המידע עלייה.
שניכם יוצאים אל מחוץ למעבדה לחצר האחורית המוקפת בגדר של עצים ומלאה בפוקימונים מסוגים שונים.
אתה מפנה את הפוקידע אל דאש והמכשיר מתחיל לתת לך מידע.
"פוניטה, פוקימון הסוס. פוניטה נולדת כמעט בלי היכולת ללכת ולומדת לרוץ מהר יותר כהיא רודפת אחרי הוריה."
בנוסף לכך רשום במכשיר שפוניטה יכולה להשתמש במתקפות נהמה, להביור וקישקוש זנב.
"אני מבין שזה הקרב הראשון שלך אל תדאג אתה תבין את העניין תוך כדי תנועה ונראה שהשותפה שלך כבר מוכנה! עכשיו זיגזגון תשתמש במתקפת התקלה!" הפרופסור אומר בביטחון וזיגזגון החל לרוץ לעבר פוניטה בכדי להתקיל אותה.

דראגו​
אתה מהנהן בחוסר ביטחון ואומר לדאש להשתמש בקישקוש זנב.
דאש מקשיבה לך ומשתמשת בשיקשוק זנב בעודה נפגעת מזיגזון ונדפחת מעט אחורה.
"מתקפת קישקוש זנב מחלישה את ההגנה של היריב." הפוקידע שעדיין היה מכוון לדאש ציין.
"אם אתה תמשיך לספוג נזק ולא תתקוף פוניטה תתעייף מכדי להילחם ממש בקרוב!" הפרופסור מציין.
"אני ילמד אותך עכשיו איך מישהו קצת יותר מקצועי נלחם. זיגזגון תקפל את הזנב שלך ותשתמש באחד העצים כדי לפגוע בפוניטה בהתקלה שוב!" הפרופסור אמר בביטחון וזיגזגון עף במהירות כפולה מקודם לכיוון פוניטה.

אלישע​
OG:כן זה האירוע מהטיזר, ולא אין לו למעשה חוץ מנהגי אמבולס ובמשטרה אין כמעט לאף אחד רשיון נהיגה כי פשוט זה נהוג להשתמש בפוקימונים בשביל להתנייד ממקום למקום.
IG:
ג'וו מחייך ואומר שהוא ישמח לעשות זאת ומודה לאימו שהתרכחה לאחר שינוי הגישה שלו.
"אם ככה אתה תצטרך כמה דברים." הפרופסור הזקן אמר והגיש לך מכשיר אדום.
"זה הוא פוקידע זה מכשיר שמטרתו העיקרית היא לאסוף מידע על פוקימונים אבל בנוסף לכך יש בו גם טלפון שניתן להשיג אותי בו בכל זמן וגם מפה." הוא הסביר.
"כמו שאתה בטח רואה יש שתי דרכים להגיע להר לרוסטה אחת היא לעבור את יער סובטרופי ולעשות עיקוף אם תעשה את זה אתה יכול להגיע להר בתוך שישה ימים אתה יכול גם ללכת ישירות דרך העיר נאגו תוך יומיים אבל העלייה מהצד הזה תחייב אותך להשכיר פוקימון מעופף." אימך תידרכה אותך כאילו הייתה שוטר ויתיק.
"אני בטוחה שאתה ווי יכולים להתמודד עם כל דרך שתבחר ונכון לעכשיו אין לנו צורך למהר עם העדות כי הפושעים כבר ברחו מזירת הפשע, אם כי כל ראיה יכולה לעזור." היא אמרה לך בחיוך.

דראגו​
אתה מעביר משקל מרגל לרגל בחלץ ומנסה לחכות את האסטרטגיה של הפרופסור ע"י שליחת להביור על העצים.
הפרופסור נלחץ מהבקשה שלך וקרא מהר לקראבי ששהה באיזור שיהיה מוכן לכבות את השרפה.
למזלכם כדורי האש הקטנים שדאש הוציאה מפייה פגעו בזיגזגון שעף לכיוונה במהירות והצליחו להאט אותו ולפגוע בו אך לא לעצור אותו לגמרי והוא פגע בדאש בשנית.
דאש כבר נראתה עייפה למדי והפרופסור החליט לעצור את הקרב.
"יש לך עוד מה ללמוד בחור צעיר ואני לא ממליץ לך לגרום לשרפות." הפרופסור אמר וגיחח בבושה.
"אבל זה הקרב הראשון שלך אז אני מניח שהגיוני שיהיה לך מקום לשיפור.." הוא המשיך לאחר מספר שניות של שתיקה.
בכל מקרה אני מאחל לך בהצלחה במסע שלך אתה יכול להתקשר אלי מתי שתרצה ובפוקדע שלך קיימת מפה ככה שאתה יכול להחליט לאן אתה רוצה להמשיך בעצמך." הוא סיים את דבריו והתחיל ללכת חזרה לתוך המעבדה.
נאב​
אתה הולך לכיוון השרומשים ושואל אותם אם הם רוצים להצתרף אליך.
השרומישים שנבהלו תחילה מהצניחה שלך מהאש הופתעו לראות מאמן ששואל לדעתם ולא מנסה להיחלם בהם מייד ולזרוק פוקדור.
"זו הפעם הראשונה שאני רואה מאמן שששואל לדעת הפוקימונים אתם החצויים באמת יצורים מיוחדים." השרומיש אמר בשמחה.
"אני ואישתי והמשפחה שלנו ומבוססים ביער הזה מאז הווצרות האגם ע"י סיוקון אבל הבן שלי תמיד רצה לצאת ולראות את העולם, אבל לפני שאני יכיר לך אותו אני רוצה לבחון עם אתה יכול לטפל בבן שלי למה שלא תלחם בי?" השרומיש אמר ברצינות וקפץ כמה מטרים אחורנית ממך.

אני מחייך. "בשמחה". אני אומר. "יוליוס, אני אתן לך לטפל בזה."

אני מוריד את יוליוס מהגב, ולוחש לו את התוכנית.

שרומישים חלשים להתקפות מעופף, לכן סביר להניח שאני אוכל להילחם בו ביעילות רבה יותר. אני עומד לשלוח את יוליוס לקרב, שיתחיל בלהאט אותו עם Glare. הוא יתחיל לתקוף אותו עם Poison sting (הוא אמור להיות חלש גם לרעל), וכשהשרומיש ינסה לחמוק, אני אקפוץ מלמעלה. אני מניח שאני יכול להשתמש בGust, אם לא אז Wing Attack. בדרך הזו, לא יהיה לו זמן להתחמק.

"הו. תודה.. סליחה." אומר לפרופסור באשמה ובושה. ואז מביט בדאש בדאגה. "את בסדר?" מלטף בזהירות ליד הלהבות. "...אז.. פשוט נלך?" שואל עדיין מרגיש אבוד. פותח את המפה בפוקדע כשהוא מוודא שדאש בסדר

חזרה