• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - סיימנו!

רישו
רין רצה בין הדמויות. רובן לא נפגעות כלל, אבל שלוש מהן מתפוגגות, בעוד וואף מוריד דמות נוספת.
מעכשיו, למען השם אלישע - תזרוק שתי קוביות להתקפה, אין צורך לזרוק לכל דמות בנפרד.
הערפל השחור שהדמויות יוצרות עוטף אתכם, אבל עדיין לא מזיק.
תזרקו שוב את הזריקה המסתורית בבקשה, הפעם לאלישע יש 2+ (בזכות ה-20).

רישו
רין מקללת ואז מסתערת קדימה ותוקפת 4 דמיות בעמצעות ההד בכפול.
היא מביטה בוואשו בעודה מזנקת לאחור "תורך הפעם, אני מקווה שאתה יכול להוריד הרבה במתקקפה אחת" החוזה מופיע שוב, אך הפעם הצד המקבל הוא וואשו
הד כפול
[dice:h6pu3s]715822:0[/dice:h6pu3s]
[dice:h6pu3s]715822:1[/dice:h6pu3s]

זריקה מסתורית
[dice:h6pu3s]715822:2[/dice:h6pu3s]

ביגור
ביאורן מסתכל על הקרב אז צדקתי הוא חושב אור באמת פוגע ביצורים האלה. מה הדרך הכי טובה להשיג אור? אש. אז אני לא צריך תערובת נפיצה אני צריך משהוא שיבער חזק ויבער חאורך זמן. זה מזכיר לי כמה מגילות ישנות, ומופע שראיתי מאבא שלי. כשהוא רצה לשעשע את האורחים בבר ביאורן שולף את הקדירה, הפעם, הוא מנסה ליצור זיקוק. [dice:8jxm]715829:0[/dice:8jxm]
ולשגר אותו על האויב[dice:8jxm]715829:1[/dice:8jxm]

גורן מבין: היצורים עשויים מחושך, אז אור אמור לבטל אותם. הוא מדליק את הפנסים שלו בכל הכוח, והם אמורים להגן עליו ועל הסובבים אותו מהנחש האחרון. "להדליק א-ש!" הוא קורא לכולם.
out
לא בטוח שצריך קוביה לזה, כי אלו לא פנסים מיוחדים או משהו, אבל ליתר ביטחון
[dice:1jo86sww]716088:0[/dice:1jo86sww]

רישו
''אני מסכים לחוזה''. ואשו מניף את אלתו ומסתער יחד עם וואף על הדמויות.

META
וואף:
10
ואשו:
10
זריקה מסתורית:
14

רישו
בהסתערות משותפת, וואף וואשו מפילים דמות נוספת. רין מפספסת בכל התקפותיה, וכשהיא עוצרת את גל ההתקפות היא נעמדת מול אחת מהדמויות שנשארו.
"אם זה היה תלוי בי, לא הייתי משקיע זמן בלטפל בחסרי תועלת כמו שניכם. למרבה צערי, אלו הפקודות מלמעלה." הוא מלחשש.
הערפל השחור הסמיך ממלא את האזור סביבכם, מקשה עליכם לנשום, אבל לא משפיע בצורה מיוחדת.
ואז משהו משונה קורה.
הדמויות הופכות בעצמן לחלק מהערפל, מתפוגגות לחלוטין, ומלבד הדמות האחרונה שמול רין אף דמות לא נשארת.

"זה הזמן להגיד שלום," אומרת הדמות.

OUT
נשארה דמות אחת. תזרקו שוב את הזריקה המסתורית.

ביגורן
לביאורן יש זיקוק ביד. לקח לו הרבה זמן ליצור אותו, והוא לא בטוח יעבוד, אבל זה יותר טוב מכלום.
גורן צוע' לחיילים ליצור אש, ואלה מדליקים את לפידיהם. הילה זוהרת מקיפה אתכם, והנחש עוצר את התקדמותו. הוא מסתובב לאחור, ופונה לעבר האויב הלא זוהר, מתקיף את ביאורן. בנשיכה הראשונה ביאורן קופצת הצידה, אבל בשנייה הוא נתפס על ידי הנחש בפיו. הוא כרגע בחלל הפה של הנחש, פצוע בינוני משיני הצל שלו.
באותו הזמן, הגופה של הנחש השני מתחילה לנוע. הצל שהרכיב את ראשו מתחיל להתחדש.
META
התקפות נגד ביאורן: 6,15

אומבר
המילה יצירה כנראה מתכוונת לאלה יצירה, ולא לפעולה. לא מזהה הקשר מיוחד של המילים.
תחשוב בעצמך, ותפעל במשהו מקדם עלילה.

רישו
העיניים של רין מבזיקות בעודה מסתערת קדימה, היא היא קופצת ומטילה בסיבוב את החנית מלמעלה, החנית משספת אותו בבירור קטלני פעמיים, פעם אחת בדרך למטה טיפים שנייה בדרך למעלה כאשר היא מקפצת מהריצפה, הדמות מעיפה מבט למצלמה והיא רואה את רין מסתערת מלמלעה, משאינה את כל משקלה על החנית בדרך למטה.
Meta
שיסוף בדרך למטה [dice:ns3oe8l]716137:0[/dice:ns3oe8l]
שיסוף בדרך למלעה [dice:ns3oe8l]716137:1[/dice:ns3oe8l]
נחיתה דוקרת [dice:ns3oe8l]716137:2[/dice:ns3oe8l]
זריקה מסתורית
[dice:ns3oe8l]716137:3[/dice:ns3oe8l]

אומבר יוצא אל מחוץ לבניין, ואז מרים את המכתבים המוזרים שהוא קיבל - אלה שלכאורה מאמא שלו - ומביט בהם ארוכות, או ליתר דיוק בצללים שהם מטילים. לאחר כמה דקות של בחינה אומבר צועד לכיוון שאליו מפנים הצללים.

אומבר
לאחר הליכה ארוכה דרומה, אומבר מגיע אל שדה גדול ומצולק, כתם של פיח ושדה שרוף מחורר אותו במרכזו. שדה מוכר היטב, כי זה המקום האחרון בו ראו את אמו.

רישו
''נתגעגע'', אומר ואשו לדמות, ויחד עם וואף מסתער עליה, מכה ונושך, מחסל.

META
16 ו-20.
זריקה מסתורית:
[dice:1tqcyzm]rd20[/dice:1tqcyzm]

ביורן
רק מבהיר, נחש שעשוי מצל ופוחד מאור לועס אותי בזמן שאני חמוש בזיקוק ובסיר קסום.
In
ביאורן עושה את המעשה ההגיוני ויורה את הזיקוק על הנחש. אז, הוא עושה את הדבר השני והשלישי ברשימה. מכין שיקוי ריפוי ושותה אותו.
ירייה[dice:33qnpg]716156:0[/dice:33qnpg]
שיקוי ריפוי[dice:33qnpg]716156:1[/dice:33qnpg]

"להקיף את הנחש באש! לא לתת לו לברוח!" קורא גורן לחיילים, ומכוון את הפנסים שלו למצב ממוקד - הגיע הזמן לעבור למצב התקפי, ולא לאפשר לנחש להתחדש, וכשהאור ממוקד הוא חזק יותר. השלמת המשימה עומדת בעדיפות עליונה, גם אם צריך לאבד כמה אנשים בדרך בשביל זה.
meta
פנס ממוקד
[dice:sdzjmxl]716160:0[/dice:sdzjmxl].

ביגורן
החיילים וגורן רצים לעבר הנחש המתחדש, מכוונים את אורותיהם עליו. ראשו מספיק להתחדש, הצללים לא נאספים, אבל זנבו מכה לצדדים ומפיל לקרקע שני חיילים, אוחז בהם ומוחץ אותם.
ביאורן יורה את הזיקוק על הנחש.
כשהוא בתוכו.
ראשו של הנחש מתפוצץ בפיצוץ זוהר, מרהיב ומלא צבעים. ביאורן נוחת מתחת לגופו של הנחש, שקורס מטה לרצפה, ושותה שיקוי הישר מהקדרה שלו.
הנחש, מחוסר ראש, מתחיל להזדחל לכיוון ביאורן.

רישו
שניכם קורעים ארצה, משתעלים. הערפל הכבד, השחור מתחיל להשפיע, להצטבר בגופכם. אתם מרגישים רע, נחלשים, כוחכם עוזב אתכם.
השד נעמד מעל רין. "הכנעו לכוחו של הצל, עוצמתם של הצללים. שאבו לתוככם את עשן הבריאה וכלו את גופכם הארציים."
META
תזרקו ק20 (הזריקה המסתורית שמשנה שם לזריקת הצלה נגד עשן).
לא אגלה לכם את כל התוצאות האפשריות, ב-13 ומעלה אתם יכולים לפעול.

רישו
זריקה מסתורית [dice:czvs2qif]716166:0[/dice:czvs2qif]

רין משתאלת ומצליפה עם חניתה בסופה חודרת.
מתקפה 1 [dice:czvs2qif]716166:1[/dice:czvs2qif]
מתקפה 2 [dice:czvs2qif]716166:2[/dice:czvs2qif]
מתקפה 3 [dice:czvs2qif]716166:3[/dice:czvs2qif]
מתקפה 4 [dice:czvs2qif]716166:4[/dice:czvs2qif]

יצורים פוחדים מצה שמאיים עליהם, וזה פוחד מאור ואש. אם נצליח לשרוף אותו...

ביאורן רץ במהירות לאחד החיילים, חוטף ממנו את הלפיד, מכין דלק בסיר, משליך את הדלק על הנחש ומדליק אותו.
ריצה[dice:7bman]716181:0[/dice:7bman]
דלק[dice:7bman]716181:1[/dice:7bman]
הדלקה[dice:7bman]716181:2[/dice:7bman]

חזרה