ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

ילדי הקיסרות - עץ משחק (4/4)

שליחה על ידי tkhag1 » 25 דצמבר 2018, 17:28

ח'אן
ספוילרהצג
לילה אומרת באופן אוטומטי "האוכל נהדר" ההרגל הזה נתבע בה בילדות "ובאשר ליעדנו... אנחנו במצוד אחרי כופרת ובוגדת מסוכנת בשם אלכסנדרה, למרבה הצער המיקום שלה אינו ידוע בבירור כרגע מלבד זה שהא בסביבה בשביל לחפש אמצעי מימון לפעולות הכפירה והמרד שלה... היה אמור להיות לי איש קשר אך הוא התברר כמבוי סתום" היא נאנחת "יתכן שראתה בסביבה מישהי (התיאור של אלכסנדרה)?" היא מביטה בו "היא מסוכנת ביותר"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 28

שליחה על ידי אביעד » 25 דצמבר 2018, 17:53

החאןהצג
בפעם האחרונה שהרצת זה יוצא איום ונורא. תריץ אך ורק אם הנזק הפך לילד טוב.
ולא נראה לי שיתלו אותי על החיסול של נד. אם כבר יתנו לי צל"ש.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 25 דצמבר 2018, 18:43

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"החיים אצלנו בצפון דומים לאלו שלכם... האנשים בעיקר מתפרנסים מצייד ודייג פחות מגידולים, וקר יותר אצלנו.
חוץ מזה בשנים האחרונות מסתובבים אצלנו הרבה חיליים של האימפריה". אומר ג'ון כבדרך אגב.
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 26 דצמבר 2018, 12:35

ח'אן
ספוילרהצג
"אנחנו לא נצליח להתגבר על כידוני הברק, זה נכון. אבל, אני מאמינה שאוכל לגרום להסחת דעת אצל הברברים, שגם תחסום את שדה הראייה שלהם, מה שימנע מהם מלזרוק את הכידונים. בזמן שדעתם תהיה מוסחת, אתה והקיקלופים תוכלו להסתער ולנטרל אותם לפני שהם יספיקו לעשות משהו."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 דצמבר 2018, 17:25

צייד
ספוילרהצג
''הו באמת? שמעתי שיש לאימפריה צרות במקומות אחרים'', אומר ווסניוס. ''למה נזכרת בזה?''.
ליזי
ספוילרהצג
''וכשננצח, נטבח בהם עד האחרון על כל מה שעוללו לנו'', מחייך קשקש, נוגס בבננה. ''נשמע טוב, אבל לאסוף את כל הקיקלופים ביער עלול להיות קשה, ומכל מקום ייקח זמן''. אדריאן מתערב בשיחה. ''אני ותיק מלחמה'', הוא אומר. ''ייתכן ואוכל לעזור בתכנון ההתקפה, אבל בשביל זה אני צריך לסרוק את האזור של העיר ולהעריך את כוחם של מגניה''.
אביעד
ספוילרהצג
אתם ממשיכים לשוט דרומה, לעבר מאחז הפיראטים הגדול ביותר באזור - רומטאון (Rum-town), נמל המוסתר בין ביצות המנגרובים הטרופיות של הלייקלנדס. הפיראטים-לשעבר שלך אומרים שהעיירה מבוצרת בחומות עץ עבות ומאכלסת לפחות 3000 איש, אך כנראה שרוב הגברים בה הם פיראטים שיכורים.
אלישע
ספוילרהצג
''לא'', הוא מניד בראשו. ''אמרי לי, מה השתנה באימפריה מאז יצאתי למשימה שלי?''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 דצמבר 2018, 18:03

ח'אן
ספוילרהצג
Out
אנחנו נקדן מתישהו?
In
"השבטים הברברים סוגרים על קצוות האימפריה ושר הדרקונים מגביר את הלחץ שלו" לילה נאנחת "מלבד זה אין תנועה מיוחדת שאני מודעת עליה".
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 31 דצמבר 2018, 18:06

ח'אן
ספוילרהצג
"ובכן, יש לנו זמן, ונשמח לעזור לכם במה שתצטרכו. אז, מה אתה אומר, קשקש, אתה בפנים?"
במידה וקשקש מסכים, אלכסנדרה מחייכת ולאחר כמה דקות לוקחת את אדריאן לצד.
"לא אכריח אותך להשתתף בקרב הזה - בעיקר כי הוא נשמע מטורף ומסוכן, אבל גם כי הוא נועד עבורי. אם תרצה, תוכל להשאר כאן, ותקבל את החלק שלך באוצר כמו שסיכמנו. אבל אני חייבת להשיג את האוצר הזה - לא משנה מה יידרש." היא אומרת ברצינות יתרה שלא מתאימה לה לרוב.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 03 ינואר 2019, 15:44

ליזי
ספוילרהצג
''אני לא נותן לך ללכת לשם לבד'', אדריאן אומר בנחישות. ''למה... למה את צריכה את האוצר?''.
אלישע
ספוילרהצג
OUT
כן.

IN
אחרי כמה לילות בכפר, בהם הצטיידתם היטב בצידה, אתם ממשיכים לעומק הג'ונגל. זמן רב אתם לא נתקלים אפילו בכפר ילידים, עד שיום אחד אתם מגיעים לכפר גדול, בנוי בקתות של בוץ ועץ. ילידי הכפר מגלחים את ראשם, למעט ''מוהיקן'' שחור, ומקעקעים את עצמם בפסים שחורים. שני המינים לובשים חצאיות בלבד. נראה שהנשים בכפר מסתובבות בגאווה ובביטחון, נושאות חניתות באשר ילכו, ואילו הגברים מהוססים ונראה שמעמדם לא גבוה בהרבה משל עבדים. אנשי הכפר מגדלים צבועים מכוערים במקום כלבים, ואוכלים נבלות, בשר נא ונראה שגם בשר אדם.

OUT
זוכר שדיברנו על מלך האריות עם שבטי ג'ונגל?

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 03 ינואר 2019, 16:39

ח'אן
ספוילרהצג
Out
אני מניח שהם לא ראו אותנו, בכל מקרה ללילה אין סיבה להיכנס לשם והיא לא תיכנס מצד הגיון בריא, אז אני נותן לך הרמה להנחתה עם הסיבה (עילה אם יש לך רעיון טוב יותר).
In
לילה מושכת את לוצ'יו לאחור איך שהיא רואה את הכפר והם מתרחקים בשקט ובזהירות, כאשר הם מחוץ לטווח סכנה היא שאלת את לוצ'יו "שמעת פעם על השבט הזה? זכור לי סיפורים על שבטים שסוגדים למשרתי האלים כמו הזאב השחור, יתכן שהם סוגדים ל(איך שאתה לא קורא לצבוע של ניקס, אולי צחוק דם או טורף ירח)?"
היא מביטה בכפר "יש לי תחושה מוזרה בקשר לזה... הלילה אבקש מהאלה הנחיות"

א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 05 ינואר 2019, 10:33

אלישע
ספוילרהצג
OUT
נלך על צחוק ירח.

IN
בלילה, לילה חולמת שהיא עומדת על פסגת הר חשוכה, מוקפת צבועים מגעילים ומצחקקים. לפתע, מולה, מופיעה הדמות השחורה משחור האוחזת שוט כוכבים. ניקס.

''אינני יודעת מה זה השבט הזה, ואין לו קשר אליי. היזהרי במגעייך עם הפראים, וחסלי את תועבת סול אינוויקטוס-'', היא נקטעת, כשהבזק אור מעוור מופיע בחלומה של לילה. היא מתעוררת בבהלה, ורק כעבור כשעה הראייה חוזרת אליה. עדיין חשוך. האם היא חוזרת לישון?

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 05 ינואר 2019, 18:10

ח'אן
ספוילרהצג
לילה מתנוענעת בחוסר נוחות, ואינה חוזרת לישון, במקום זאת היא ניגשת ושולפת מתיקה ספר, זה הוא ספר בקריכת עור שחורה שעליו ניתן לראות במאמץ מספר דמויות בשחור כהה יותר, צבוע, זאב, עטלף ואני, ארבעת ילדי הלילה ממקיפות דמות שחורה אפילו יותר, אך כל זה שמור לחש עיין הסוכן מקרוב את הספר, לאחרים זה נראה כמו סתם ספר שחור.
הספר ניתן לה במתנה על ידי הכוהנת החונכת שלה כאשר סימה את הכשרתה ומכיל טקסים ידועים וידועים פחות של אלת הלילה ובני לוויתה, חלקם כוללים דברים שרחוקים מלהיות חוקיים או מוסריים. זו אחת הסיבות שהספר כתוב בכתב הדתי שפותח על ידי הכנסיה של אלת המרגלים והרוצחים, למרות זאת היא שמרה את קיומו נסתר מעיני אביה.
היא פותחת בפרק שהוקדש לצחוק ירח, יתכן שיש שם משהו שיאפשר לה להפוך לצבוע או לזכות בהעדת הצבועים, משהו שניתן לה יתרון פתיחה ורושם על השבט.
הוא אינו שייך לאלתה, אך הוא יכול להיות, ויתכן שהוא הפיתרון לבעיה שפוקדת את כנסייתה....

א.ש.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 05 ינואר 2019, 23:57

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"כי בזמן האחרון יש מלחמה בין האימפריה לשבטי הברברים." אומר ג'ון בנימה קשוחה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 06 ינואר 2019, 15:06

צייד
ספוילרהצג
''אתה מנסה לאיים עלי?'', נימתו של ווסניוס מתקדרת, ''בעודך שותה מן השיכר שלי, מתחמם עם האש שלי ותחת קורת הגג שלי, מחכה לחזיר ששחטתי בעבורך? אתה מנסה לאיים על המארח שלך? אתה קורא לי אויב?''. אם ג'ון לא יתקן את המצב מהר, הוא יכול לשכוח ככל הנראה מצלי חזיר וממיטה חמה לישון בה...
אלישע
ספוילרהצג
OUT
tkhag1 כתב:
05 ינואר 2019, 18:10
צבוע, זאב, עטלף ואני
אתה משרת של אלת האופל במקרה?

IN
הספר עתיק וכתוב בלשון ארכאית, והיות ומסורת דתית היא עניין רגיש אף אחד לא טרח לתרגם אותו ללשון מובנת. אחרי דפדוף ארוך ומתיש בטקסטים המיושנים, היא מוצאת טקס שכנראה יתאים, אותו היא מפענחת במאמץ מה. הטקס, שאמור להתבצע לאור הירח המלא בלילה חסר עננים, כולל כל מיני השבעות ותפילות לניקס, שבסופן יש להקיז מדמך על האדמה. שינוי הצורה לצבוע כואב מאוד, וכשתחזור לצורת בן אדם לילה צפויה להיכנס לתרדמת לכמה ימים, מהם תתעורר מוחלשת, צמאה ורעבה, וכנראה ללא היכולת לבצע קסמים בזמן הקרוב. כמו כן, בדמות צבוע לילה עלולה להיתקף ברצונות ותחושות ''צבועיות'', ועלול להתעורר בה דחף עז לאכול נבלות, לצוד, לנשוך בני אדם וכו'.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 ינואר 2019, 15:19

ח'אן
ספוילרהצג
out
אין לי מוסג איך זה קרה, היה אמור להיות שם ינשוף.
ויש לי תחושה שאתה עומד לנצל את הפעולה הבאה לעשות לי משהו בעייתי
in
לילה סוגרת את הספר בתסכול, היא חושבת קצת ואז מניחה את הספר חזרה בתיקה ומתחילה לזמר, בתערובת של שפת הצבועים ומזמורים עתיקים פורצים מפיה ללא ללא תכנון אמיתי... היא לא באמת יודעת מה היא עושה, כמו שלא באמת ידעה מה היא עושה בפעם הראשונה שנכנסה למסע צללים (אבא שלה כמעט חטף התקף לב כאשר הופיעה מתחת לגלימתו משום מקום, אבל זה היה בגיל 6)., אבלך יש לה תחושה שמה שזה לא יהיה... זה עובד.
(טעות בקוביות)
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 5:
5

tkhag1 גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 9:
4, 5
א.ש.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 06 ינואר 2019, 16:49

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"כנראה שלא הבנת את כוונתי אתה לא האוייב שלי והאמפריה גם לא פשוט המלחמה בינהם גרמה לאבדות קשות... על בשרי אני חובה את נזקי המלחמה כל יום ויום". מסיים ג'ון בקול כואב.
שלח תגובה