• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

א"ר
מנוחה קצרה - אפשר לנצל פרצי ריפוי... נכון... תנצל אתה כרגיל, אני רוצה לשמור את הריפויים שלי לקרב.
מנצל פרץ ריפוי, מרפא 6 נק"פ.

[spoiler title=משאבי דמות]
21/25 חיים
7/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 1
כוחות מנוצלים:
התקלות:
יומיים:
[/spoiler]

ראליין בוחן את הקירות, את הרצפה ואת התקרה, ולמעט מספר מרצפות ממולכדות ברצפה, שמי שידרוך עליהן יחורר בחניתות, תא ההפעלה שמאפשר להפעיל את המלכודת או לנטרל אותה, וגומחה נסתרת באחד הקירות, שבבירור לא ממולכדת אבל יש בתוכה מפתח, הוא לא מוצא דבר מעניין אחר. הנשק שלו כמובן שם, ואחרי שהאלף לוקח את הנשקים האלפיים, מאיכות מובחרת, לא נותר דבר על השולחן.
אז אתם יוצאים אל המקדש הקובולדי, ושם אתם רואים בן אנוש גלדיאטור מרסק את ידו הימנית של שד קטן ומוזר, עם גוף משולב של נחש ואדם, מכין את המכות הבאות נגדו, כשהוא עצמו מאוכל מחומצה. הקובולד שר במעגל הדם שעל הרצפה, ואלדרינית קוסמת מנסה להפריע לקובולד במה שהוא לא עושה שם, ככל הנראה זימון של עוד שד.
בקצה החדר אתם רואים אלף אפל צופה במתרחש, ממתין
out
אין חפצי קסם כי ביקשת לא לקבל עדיין. כשתבחר דמות חדשה תקבל.
להזכירך היו לך גם 2 חפצי אלכימיה, קח אותם.
הכוח של אלי מאפשר להוסיף את מתאם הכריזמה לכל פרץ ריפוי שאתה מנצל בסוף מנוחה קצרה.
המלכודת סומנה בירוק.
בחדר, המשמש כמקדש, ככל הנראה, פסיפסים מעוטרים של דרקונים בעלי חמישה ראשים מעטרים את הקירות. על הרצפה, במקום מזבח, בין ארבעה עמודים, נמצא מעגל דם. במעגל עומד קובולד, מזמר מזמורים בשפה לא מוכרת. מחוץ למעגל עומד שד קטן, מעין חצי אדם חצי נחש, נוטף חומצה, עם מסכת עצם על הפנים, מנסה לאחוז בגלדיאטור אנושי שעומד מולו, חוסם את דרכו אל האלפית האשפית.
סיגפריד מרסק את ידו הימנית של ההולו, חומצה ניתזת על הרצפה ועליו, והוא בקושי מצליח להתחמק ממנה. "אששליות כאלה לא יששפיעו, אלפית" אומר הקובולד, מתאמץ להישאר ממוקד בטקס למרות שפיצול המיקוד המנטלי שלו בין הטקס להתקפה המנטלית של ת'אליסרה גוזל ממנו מאמץ.
out
כל המצטרפים, גלגלו יוזמה ואז כולכם יחד תמשיכו לפי התורות. מקמו את עצמכם צמוד לכניסה ממנה באתם.
meta
התקפות על סיגפריד
גוף חומצי - כאשר פוגעים בהולו או מפספסים אותו בהתקפת קפ"אפ סופגים 3 נזק חומצה.
קובולד כהן - 7 נזק. 2- לגלגול ההתקפה הבא.
הולו - 20 נזק. מדמם. מסומן. מטרת אימת הנבלים.

כולם
לחדר נכנסת בת אדם צעירה, בעלת שיער ג'ינג'י ארוך ולבודה בשריון קל וגלימות לבנות ארוכות, עם סמל אצולה כלשהו שאתם לא מכירים. היא לא נראית כמו הרפתקנית במבט ראשון, אבל החרב שהיא חוגרת, המגן שלגבה והשרביט שבידה מראים שהיא לא כאן בטעות.
"שלום לכם, אנשים נחמדים!" היא אומרת. "אז, נראה שאתם טיפה בצרות. באנו לעזור. אני אלי, נעים להכיר. יו, מר שד! אני זוכרת איזה מישהו שנראה ממש דומה לך. הרגנו אותו, כי הוא ניסה להרוג אותנו. אני מקווה שאתה נחמד יותר, כן? מעולה, טוב לשמוע שאתה משתף פעולה. בכל אופן, כל מה שקורה פה מזכיר לי סיפור ששמעתי פעם, אבל בו לא היו כל השדים המוזרים עם המסיכות. אספר לכם אותו מאוחר יותר, אלא אם אני אשכח. זה קורה לי, שאני שוכחת דברים. בכל אופן, מי אתם? זה שלידי הוא ראליין. הוא אוהב לחפור על דת ושטויות כאלה, אבל סך הכל אחלה בן אדם."
אתם לא בטוחים אם היא הפסיקה לדבר כדי לנשום, או שהמוח שלכם מצא דרך להשתיק את קולה זמנית, אבל יש קצת שקט באוויר.
רק יש לציין - אלי מדברת מאוד, מאוד מהר.
META
יוזמה: 3+0=3. שיט.

כולם
IN
ראליין נכנס לחדר - מדובר באלף עטוי גלימות שחורות שמכסות אותו לחלוטין, מחזיק בחרב ארוכה בעלת הילה כסופה מעט. ברגע שהוא נכנס הוא בוחן את שדה הקרב, והמבט שלו מתמקד על הקובולד.

META
יוזמה: 15+3=18

הכהן ממשיך לזמר במעגל המחולל, ולא מפסיק, למרות שזה נראה שהפציעות שלו מחמירות ככל שהוא שר, הדם נוטף מהן, ופציעות וחתכים נוספים, בצבעים ססגוניים למדי, מופיעים על גופו.
meta
הקובולד הכהן סופג 5 נזק נוספים.
גלגלו כולכם תפיסה בתורכם. מכיוון שאין לי כוח לאנשים שלא קוראים את ההודעות שלי ([mention]dragonitzan[/mention] אהם) מי שלא יגלגל ייכשל אוטומטי.
תור סיגפריד וראליין.
קובולד כהן - 12 נזק.
הולו - 20 נזק. לא מדמם. מסומן. מטרת אימת הנבלים.
(קודם טעיתי ורשמתי שהוא כן מדמם)

כולם
האלף האפל מרים את ידו ומצביע לעבר בקובולד, מערבולת אוויר נאספת סביב הקובולד ומנסה להפיל אותו ללא הצלחה.
META
רגילה: מערבולת 10 נגד קשיחות על הקובולד (פיצוץ 1 המרוכז במשבצת שלו) (החטאה האני מניח)
משנית: שולף פגיון.
תפיסה: 11
משאבים
נק"פ 27/6
נק"פ זמני: 0
משב מרען: לא נוצל.
פרצי ריפוי: 8/7
ערך פרץ: 6
התקלות: מערבולת (נוצל), אש אפלה או ענן חשכה (לא נוצל)
יומי: סופה מייללת (לא נוצל)

כולם
IN
ראליין בוחן את הקובולד והחדר בעיניים קרות ומחושבות, ואז במהירות אדירה הוא מגיח ליד הקובולד, ממלמל תפילה קצרה בעוד החרב שלו מתלקחת באור כסוף בוהק, וראליין מצליף בקובולד שוב ושוב ושוב עם חרבו, עד שלבסוף האור של החרב נכבה, וראליין עומד על יד גופתו של הקובולד.

META
בדיקת תפיסה: 12+12=24

פעולה משנית: סימון הקובולד בשבועת נקם.
פעולת תנועה: הליכה לAE19
פעולה רגילה: (כי כנראה לא תהיה לי עוד הזדמנות להשתמש בזה...) aspect of might.
התקפה 1 (דרג"ש): 4+5=9
התקפה 2 (דרג"ש): 18+5=23
בוחר בהתקפה 2.
נזק: 25.
כי אני מרגיש שבא לי לבזבז דברים:
נק' פעולה (פעולה רגילה):
מנצל whirlwind charge.
התקפה 1 (דרג"ש): 12+5=17
התקפה 2 (דרג"ש): 4+5=9
בוחר בהתקפה 2.
אם פגע, נזק: 21.

סך הכל עשיתי עכשיו 46 נזק. אם הוא איכשהו שרד יש כאן משהו מאוד בעייתי.

משאבים
נק"פ (מתוך 24): 24
נק"פ זמני: 0
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 7): 3
נקודות פעולה: 0
מצבים:
+5 לבדיקות אתלטיקה, +2 לגלגולי נזק עם נשק, +2 למהירות עד סוף ההתקלות.

אבחנה פסיבית: 15
תפיסה פסיבית: 22
דרג"ש: 18
קשיחות: 11
תגובה: 14
רצון: 16

כוחות התקלות מנוצלים:
whirlwind charge.
משב מרענן
כוחות יומיים מנוצלים:
aspect of might

חפצים מתכלים:
יש, אבל אני לא אשתמש בהם

הכהן קורס תחת התקפתו של ראליין, לוחש לו מילים אחרונות שאתם לא שומעים. הדם של הכהן נשפך, יוצא כולו מגופו, משאיר גופה מצומקת ויבשה. נעגל הדם על הרצפה גדל, והסמלים שלו משתנים ללא הרף, ועוד לא מקבלים משמעות כלשהיא. אבל זה לא נראה שההתקפה השפיעה על ההולו. הוא מנסה לאחוז שוב בסיגפריד, לצרוב את בשרו בחומצה, אבל נכשל, אז הוא נסוג לאחור בזהירות, זוחל כמו לטאה.
meta
הכהן מת לפני שראליין ניצל את נקודת הפעולה, אז היא וכוח ההיתקלות לא מנוצלים.
תור ההולו
רגילה - מגע חומצי נגד סיגפריד.
משנית - חמקמק. פוסע מAB16. נראה לי שזה מעורר מסיגפריד התקפה בסיסית.
תנועה - נע לAD17. (אם סיגפריד הצליח למנוע ממנו לפסוע הוא לא נע לAD17.)

התקפות נגד סיגפריד
מגע חומצי - 10נגד תגובה. החטאה.

תור סיגפריד ת'אליסרה ואלי
בתחילת הסיבוב הבא אספר לכם מה אתם רואים.
הולו - 20 נזק. לא מדמם. מסומן. מטרת אימת הנבלים.

כולם
ואז אלי צועקת.
למען האמת, הצעקה הזאת יותר נעימה לאוזן מאשר הפטפטת הקודמת שלה.
משהו בה... תומך. מחמם. נראה שהקסם שלה חודר לגופכם.
ההולו לא תומך בדעה הכוללת שלכם שהצרחה הזאת נעימה לאוזן.
META
משתמש בצרחה מעוררת על ההולו: 13+7=20 נגד רצון. בפגיעה, 14 נזק תודעה, וכל פעם שבן ברית (אחד מכם) פוגע בהולו, הוא מרפא 5 חיים.

כמובן שכל זה לא קרה, כי ההולו מת לפני תורי.

[spoiler title=משאבי דמות]
19/25 חיים
7/8 פרצי ריפוי
כוחות מנוצלים:
התקלות:
יומיים:
[/spoiler]

כולם
האלפית הגבוהה רואה שהכהן נהרג ומחייכת. היא מסתובבת ומביטה לכיוון ההולו, נחושה לשים לו סוף. היא לא מחבבת הולואים במיוחד.
היא מרימה את ידה כטלף ומלחששת מילת כוח, ולפתע להולו נראה כי שרשראות עשויות צללים מסתחררות סביבו ולוכדות אותו במקום.
META
פעולת תנועה - פוסע לY16
פעולה ראשית - כלא אשלייתי נגד ההולו.
11+6=17 נגד רצון. בפגיעה, 4+5=9 נזק פסיכוטי. אם ההולו זז לפני סוף תורי הבא, הוא חוטף 5 נזק פסיכוטי. בנוסף, הוא סובל ממחסר -2 להתקפה הבאה שלו עד סוף תורי הבא.
פעולה משנית - שולף את בקבוק המים הקדושים האחרון
תפיסה - 1 טבעי (2 סה"כ).

כולם

כשההולו מנסה לזוז, הוא מגלה שסייגפריד הוא יריב עיקש, הוא כלל לא מתכוון לתת לזה לנוע, או להגיע לחברים שלו
META
התקפה מזדמנת
בגלל שההולו מסומן, הוא מעורר ממני התקפה כשהוא פוסע. אם פגעתי הוא נעצר.
התקפה (כולל תוסף חוכמה לאור מומחיות קרבית, וכולל התוסף להתקפה מאימת הנבלים)
22 נגד דרג"ש
אם פגע
11 נזק והתנועה שלו נפסקת
IN
מיד לאחר שסיגפריד מכה בהוולו בפטיש שלו, הוא ממהר להכות בו שוב.
פעולה רגילה - התקפה
20 נגד דרג"ש
אם פגע
13 נזק.

ההולו עדיין מסומן.

אין שינוי במשאבי דמות

ההולו מגלה שקשה לו לזוז כסיגפריד מכה אותו - למרות העליונות שלו בכוח טהור, סיגפריד מיומן יותר. דם חומצי ניתז על סיגפריד כאשר הוא פוצע את ההולו, וכשת'אליסרה מחסל אותו סופית, שלשלאות הצללים סוחטות אותו והחומצה נתפזרת לכל כיוון. הוא מת באופן סופי. כשראליין מסתכל למעלה, אל תקרת המערה, הוא מתחיל להבין למה הכהן שר - התקרה מתחילה להתמלא בדם, שיוצר סמלים שמקבלים צורה כמו המקבילים שלהם ברצפה, שמתחילים להתייצב גם הם.
meta
ההולו נפגע מכל ההתקפות שלכם.
התקפות נגד סיגפריד
דם חומצי - כשפוגעים או מפספסם את ההולו בקפ"אפ סופגים 3 נזק חומצה.
דם חומצי - עוד 3 נזק חומצה.
מוות מדמם - (כאשר ההולו מת) 12 נגד תגובה. מניח שפספס.

כולם
in
האלף האפל מסתכל באימה על תקרת המערה, מה שזה לא יהיה זה לא יכול להיות טוב.
"ת'אליסרה! תעצרי את הדבר הזה! אני אנסה לעזור לך כמה שאני יכול!" אפולו מתרכז, פרז חשמלי ניצז ממנו ועוטף במין הילה חשמלית קלושה את ת'אליסרה, היא מרגישה כיצד קסם הסערה מעיץ קלות את קסמה.
meta
עזרה לאחר על ת'אליסרה (מאגיה): 12, תוסף +2 לנסיון העצירה של הדבר הזה.
out
אפשר להגיעה לתוסף כללי של +8 (כלומר עוד שלושה עזרות מוצלחות), תנסו לעזור, אני די בטוח שמיומנות המפתח כאן הם מאגיה ודת.

כולם
אלי הולכת את ת'אליסרה ומתחילה לפטפט איתה. את תוכן השיחה אתם לא שומעים בדיוק, אבל נראה שלפחות קצת ממה שאלי אמרה עזר לת'אליסרה באופן כלשהו.
META
עזרה לת'אליסרה: 11+6=17, הצלחה. 2+ נוסף לגלגול של ת'אליסרה.

ת'אךיסרה מתאמצת להבין מה הסמלים אומרים, אבל הטרובדורית שמדברת מפריעה לה להתרכז במשמעות ובצורה האמורפית שלהם. לבסוף הרונות מתייצבות על מספר סימנים בודדים, והאורות בחדר מתעמעמים, מקשים על הראייה ועל הקריאה של הסמלים.
out
יש לת'אליסרה בסך הכל 25, כי אלישע עזר לה. תוצאת בדיקת הידע שלה תתקבל בספוילר נפרד.
אם תבצעו מנוחה קצרה תוכלו לקחת 20 בזיהוי הסמלים, ולזהות עוד כמה סמלים.
הסמלים עדיין ממשיכים להשתנות, ות'אליסרה, למרות שאינה מכירה את השפה שבה נכתבו הסמלים, מזהה חלק מהמילים, להן משמעויות של "שרשרת" "קריעה" ו"לב". מהסימנים המיוצבים ת'אליסרה מצליחה לזהות את מילים עם משמעות של "עולם" ושל "נבוב".

חזרה