• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

סיגפריד מאתגר את הקובולדים העומשים מולו, מחטיא אותם בהתקפתו. מאוחריו, הקובולד שת'אליסרה שמה לב אליו מתגנב לעבר אפולו, ותוקף אותו.
meta
תור הקובולד
משנית חמקמק. פוסע מH9
תנועה צעד זריז. פוסע עוד 3 משבצות אל אפולו, לF13
רגילה תוקף את אפולו עם חנית. מקבל יתרון קרבי כי אפולו לא ראה אותו, ועוד 2 לנזק על כל משבצת שפסע בתורו (סה"כ 8) בזכות יכולת.
התקפות על אפולו
חרב קצרה 24 נגד דרג"ש. פגיעה. 15 נזק.
תור אפולו
J13 מסומן

בחוץ
in
אפולו נוהם בכאב ומסתכל על החניתאי בזעם, הוא נפצע קשה... הוא צועד צעד לאחור וברק, חזק מהרגיל מפצפץ בידו בעודו נוהם ומשלח בקובלוד מכת ברק, המכה פוגעת בראשו וחזיז קטן מקפץ ממנו לעבר הקובלוד שמאחורי סגפריד, מחשמל גם אותו.
meta
תנועה: פסיעה ל14E
רגילה: מכת ברק כנגד 13F (חניתאי) 20 (לא טבעי) נגד תגובה: 18 נזק (8 קוביה, 4 זריזות, 4 כריזמה, 2 כשרון [1 כישרן כאשר אני לא מדמם])
מתקפה משנית כנגד 15I פוגע אוטומטית. 4 נזק.
משנית: שולף פגיון
משאבים
נק"פ 27/12
נק"פ זמני: 0
משב מרען: לא נוצל.
פרצי ריפוי: 8/8
ערך פרץ: 6
נקודות פעולה: 1
התקלות: מערבולת (לא נוצל), אש אפלה או ענן חשכה (לא נוצל)
יומי: סופה מייללת (לא נוצל)

הקובולד החניתאי וחברו מתחשמלים קשות מהקליע של אפולו, וריח חרוך עולה באוויר כשהשני נופל שדוד. הכהן רואה שהמצב לא משהו בכלל. "ששששן-ברזזל יכעסססס מאוד אם נפששששל!" הוא צועק ומחזיר לחבריו את המרץ להילחם, כדי לא לחוש בזעמו של שן ברזל, כשהוא יורה על סיגפריד כדור ירוק בוהק, שבמגע עם בשרו מתחיל תחושת צריבה נוראית.
meta
תור הקובולד כהן
רגילה כדור חומצה על סיגפריד
משנית חיזוק המאמינים - בני ברית במרחק 5 משבצות פוסעים משבצת אחת ומקבלים 5 נק"פ זמניות.

התקפות על סיגפריד
כדור חומצה 21 נגד תגובה. פגיעה. 10 נזק חומצה.

פעולות של קובולדים אחרים
חניתאי פוסע לF14
I11 פוסע לJ12

תור ת'אליסרה
J13 מסומן
קובולד חניתאי - 18 נזק. מדמם.

בחוץ
ת'אליסרה רצה קדימה, לופתת את הכדור שלה וממלמלת כמה מילים. חבריה לקבוצה לא רואים שום השפעה קסומה בעקבות הלחש, אבל הקובולדים הכוהן והפושט מרגישים לפתע שמשהו נוגע ברגליהם - כשהם מביטים למטה, הם רואים שזרועות עשויות צל יוצאות מהצל שהם מטילים על רצפת המערה ומתחילות ללפות אותם בחוזקה.
META
פעולת תנועה: זז 6 משבצות לK18
פעולה ראשית: צללים לופתים על K13. פיצוץ בגודל 1 כך ששני הקובולדים נתפסים בו.
התקפה נגד כוהן - 14+6=20 נגד רצון
התקפה נגד פושט - 5+6=11 נגד רצון
בפגיעה, 8+5=13 נזק פסיכוטי, והמטרה מואטת עד סוף תורי הבא. בנוסף, בפגיעה המטרה סובלת ממחסר -2 לגלגול ההתקפה הבא שהיא עושה לפני סוף תורי הבא (שוליית אשליות).
(אפקט: הפיצוץ נשאר עד סוף תורי הבא. כל יצור שנכנס לאזור חוטף 5 נזק פסיכוטי ומואט עד סוף תורו הבא.)
OUT
ספר לחשים: https://docs.google.com/document/d/1SE8thxsaLLQYwTf3rpIwBp5fiXA3149f26NoAEzNSXE/edit?usp=sharing
משאבי דמות
מצבים

נק"פ
23\23 נקפ
7\7 פרצים

לחשים \ השפעות
לחשים מוכנים: צללים לופתים, תהום אשלייתית

כוחות שנוצלו
נוצלו (היתקלות): צללים לופתים
נוצלו (יומיים):

כסף וחפצים
120 זהב
1 בקבוקי מים קדושים

א"ר
ראליין צועק אל אייליניה "אנחנו לא במצב להלחם כאן כרגע, אני לפחות לא - ולבד את לא חזקה מספיק. בואי כדי שנוכל לברוח!" בעודו רץ אל היציאה מהחדר
META
פעולה רגילה: הגנה מלאה
פעולת תנועה: רץ אל M5

משאבים
נק"פ (מתוך 24): 1
מדמם: כן
פרצי ריפוי (מתוך 7): 5
מצבים: +2 עד תחילת התור הבא לכל ההגנות

אבחנה פסיבית: 16
הבחנה פסיבית: 23
דרג"ש: 18
קשיחות: 11
תגובה: 14
רצון: 16

כוחות התקלות מנוצלים:
משב מרענן
כוחות יומיים מנוצלים: אין

חפצים מתכלים:
אין

א"ר
אלי מביטה ברובה הקשת, מתוסכלת.
"נראה לי שאתה צודק, ראליין," אומרת אלי, ויוצאת מהחדר.
והולכת דרך הדלת.
META
תנועה: הולך מL8 אל M4 (עובר דרך הדלת ויוצא מהחדר).
רגילה: הגנה מלאה (נעתיק מראליין, למה לא).

[spoiler title=משאבי דמות]
13/25 חיים
8/8 פרצי ריפוי
כוחות מנוצלים:
התקלות: מילת תפארת (2)
יומיים:
[/spoiler]

הקובולדים נראים מטושטשים, עם הבעה של כאב על על פניהם, כאילו מישהו מנסה לדחוק את התודעה שלהם אל מחוץ לגוף, להראות להם את האימה שמעבר לעולם הזה. אחד מהם נופל, מת.
meta
מכיוון שהקובולד הפשוט מת
תור סיגפריד

קובולד חניתאי - 18 נזק. מדמם.
קובולד כהן - 13 נזק. מואט וגם 2- ולגלגולי התקפה עד לסוף תורה הבא של ת'אליסרה.

אתם יוצאים מהחדר, וכשאתם יוצאים אתם רואים מחזה לא נעים - האלף הזקן מתגלגל על הרצפה עם אחד הקובולדים, פצוע כולו, נאבק איתו על פגיון שנמצא בידיים של הקובולד, אם לא תעזרו לו הוא לא ינצח. הקובולד השני ששמר עליכם מכוון עליכם חנית ומסתער - הוא לא יתן לכם לברוח בקלות כזו. ולמה האוויר מרגיש כל כך מת פתאום?
meta
התקפות על ראליין
חנית בהסתערות 15 נגד דרג"ש. החטאה.
תורכם, תיהנו.
out
מפה תצורף בקרוב, אבל בעיקרון אלי וראליין סמוכים לקובולד, ובמחרק פעולת תנועה אחת נמצאים האלף והקובולד השני.

בחוץ
סיגפריד סופג את קליע החומצה, גבו כואב והפצע צורב. אבל זה לא הזמן להתעכב, הוא נע מעט אחורה, מגיע לעמדה יותר טובה ומסתער קדימה, פטיש הקרב שלו מונף אל על לעבר הקובלוד, עם החנית, אשר מעוצמת המכה מועף אל מחוץ למערה.
META
פעולה רגילה הסתערות על קובולד נושא חנית, משתמש בכוח התנגשות מאימת שניתן להחליף בהתקפה בסיסית בעת הסתערות
התקפה - 28 נגד דרג"ש. אני מניח שפגעתי, והוא מסומן.
נזק- 10 נזק.
בזכות הכישרון אימון לוע הרעם, התנגשות מאימת דוחף משבצת אחת מטרה שפגעתי בה.
בנוסף, בזכות הכישרות התמחות בנשק כהה, כל פעם שאני דוחף אויב משבצת בהתקפה עם פטיש/אלה, אני דוחף אותו משצבת נוספת.
דוחף את החניתאי לD14.

נק"פ 17/27

הקובולד החניתאי תקף מועד אל מחוץ למערה, ומסתנוור מאור השמש הפתאומי. מבולבל, הוא חוזר למערה, ותוקף שוב את אפולו, רץ מסביבו, מפיל אותו לרצפה ומעלף אותו במכה ברוטלית שלא אופיינית ליצורים מסוגו. נראה שלמרות שהוא לא רואה בדיוק איפה לתקוף, הוא כן יכול להתרוצץ מסביב ולבלבל את האויב. אז הקובולד הכהן יורה עוד קליע חומצה לעבר סיגפריד. "שששן-ברזל יחסססל אותך, צצצאו מהמערה שלנו פולשששים!", ובורח לאחור
meta
תור הקובולד החניתאי
משנית חמקמק - פוסע מD14
תנועה קל רגליים - פוסע עוד 3 משבצות לF16.
רגילה תוקף את אפולו עם חנית. 4- לגלגול ההתקפה בגלל סימון וסנוור, 8+ לגלגול הנזק. לא מעורר מסיגפריד שום התקפה כי הוא לא בהישג שלו.

התקפות על אפולו
חנית 20 טבעי. 17 נזק.

תור אפולו. גלגל זריקת הצלה ממוות בהזדמנות. מכיוון שאין לכם שום דרך למנוע את הנזק הזה אני עובר ישר לקובולד הכהן.
רגילה קליע חומצה על סיגפריד. 2- להתקפה בגלל היכולת של ת'אליסרה
תנועה הולך מL12
משנית פוסע לS11

התקפות על סיגפריד
קליע חומצה 12 נגד תגובה. מניח שפספס.

תור ת'אליסרה

out

מציין - כשאני רושם מסומן זה ברור שסיגפריד סימן אותו. אם מישהו אחר יסמן אז אני אגיד.
קובולד חניתאי - 23 נזק. מדמם. מסומן. 2- לגלגולי התקפה בגלל הסינוור. קודם שכחתי לרשום נק"פ זמניות...
קובולד כהן - 13 נזק. מואט וגם 2- ולגלגולי התקפה עד לסוף תורה הבא של ת'אליסרה.

בחוץ
אפולו נופל על הריצפה עם חור גדול בחזהו, אבל הוא לא שותק, בהחלט לא.
אפולו נהייה... יצירתי מרגע לרגע בעלבונות שהוא מטיח בקובולד, ונראה שזה מדרבן אותו להישאר בהקרה
out
הצלה ממות: 19 (יש מתאמים שאני צריך להוסיף?)

נק"פ 27/-5
פרצי ריפוי: 8/8

בפנים
אלי פוסעת צעד אחד לאחור, כך שתהיה במרחק בטוח מהקובולד, ואז מתחילה לפטפט, ולערב את הקסם שלה בפטפוט.
ראליין לא בדיוק מבין מה היא אומרת שם, אבל מכמה מילים שהקסם לא מסתיר הוא מבין את המילים 'עוגיות', 'אמא', ו'המורה השלישית שלי לנימוסים'.
הפטפטת מכוונת על החניתן שהרגע התסער, אבל לא נראה שהוא נפגע מזה.
META
תנועה - פוסע צעד אחד לאחור (לצאת מההישג של הקובולד, ככה שלא אספוג ממנו מזדמנת).
רגילה - לגלוג אכזרי על הקובולד שהסתער עלינו, 5+5=10 נגד רצון (מניח שנכשלף אם לא 3+5=8 נזק תודעה ו2- לכל ההצלות עד לתור הבא שלי).

א"ר
ראליין לא מבזבז שנייה, מסתער על הקובולד עם אגרופים שזוהרים לפתע באור כסוף וחיוור, ובמספר חבטות הוא מותיר את הקובולד ההמום מאחוריו, ממשיך לכיוון האלף בטרם יהיה מאוחר מדי.

META
משנית: סימון הקובולד החניתאי עם oath of enmity.
רגילה: overwhelming strike:
התקפה 1 (דרג"ש): 18+5=23
התקפה 2 (דרג"ש): 2+5=7
בוחר בהתקפה 1
נזק: 3+5=8, וראליין והקובולד מחליפים מקום

פעולת תנועה: ראליין נע את מהירותו (7) לכיוון האלף

משאבים
מצבים:

אבחנה פסיבית: 16
הבחנה פסיבית: 23
דרג"ש: 18
קשיחות: 11
תגובה: 14
רצון: 16

כוחות התקלות מנוצלים:
משב מרענן
כוחות יומיים מנוצלים: אין

חפצים מתכלים:
אין

בחוץ
ת'אליסרה שוקלת לרדוף אחרי הכוהן, אך רואה שאפולו פצוע על הרצפה ומחליטה שכדאי לעזור לו. אומנם חינכו אותה מילדות שאלף אפל טוב הוא אלף אפל מת, אך לאפולו יש יכולות קסומות מעניינות, והיא מעדיפה להשאיר אותו בחיים כדי לתחקר אותו מאוחר יותר. היא מצביעה לעבר הקובולד החניתאי ומלחששת, והוא רואה במוחו לפתע הולו שחור ומפחיד שיוצא מהאדמה ומשסף אותו באכזריות.
META
פעולת תנועה: זז לL17
פעולה ראשית: התקפה אשלייתית על הקובולוד החניתאי.
3+6=9 נגד רצון, מניח שלא פגע

האלף הזקן והוקובולד ממשיכים להיאבק על הרצפה, ולבסוף הקובולד מצליח להשתלט על הפגיון, מוכן ומזומן לדקור את האלף הזקן.
שוב תורכם
out
עדכנתי את המפה, ככה שתראה את החלק החיצוני

בחוץ
סיגפריד מדלג מהר קדימה למראה חברו הנופל, נשקו נשלחים במחול של הטעיות, עד אשר הפטיש נשלח קדימה לעבר הקובולוד.
META
תנועה פסיעה לF15.
פעולה רגילה שיפוד מתעתע, 18 נגד דרג"ש.
אם פגע המטרה מעניקה לי יתרון קרבי עד סוף התור הבא שלי, בנוסף, בגלל שאני חמוש בשני נשקים,הכוח מאפשר לי להוסיף את מתאם הזריזות כתוסף חיצוני לנזק.
21 נזק סה"כ, והוא מסומן במידה ופגעתי ובמידה ולא.
נתנוים

נק"פ 17/27
מנוצילם
התקלות- שיפוד מתעתע.

בחוץ
סיגפריד ממהר לרכון לצד אפולו, הוא שולף את ציוד המרפא שלו ומכריח את האלף האפל להתעורר, ולהתחיל לנשום ולהתעורר.
לאחר מכאן הוא גם עוצר לרגע, נושם עמוק. ויוצא אחרי הכוהן.
META
בדיקת מרפא6+6=12, אפולו מנצל משב רוח מרענן

מנצל פרץ ריפוי ומרפא 6 נק"פ, אני על 23/27

לאחר מכאן רץ אחרי הקובולוד הכהן.
בדיקת אתלטיקה- 14+10=24 סה"כ

בחוץ
אפול מתישב ונשען על קיר המערה בשביל לנוח בעודו מסתכל בטינה קלה על הלוחם המתרחק "להבא תנסה לדחוף את האויבים ממני לא עלי!" הוא קורא אחריו. הוא מעיף מבט באלדרינית "כדי שתלכי אחריו, אני אדביק אותכם תוך כמה דקות, אם את מעדיפה להישאר תבדקתי אם יש בערמה ההיא משהו יעיל, את יכולה לבדוק אם יש נוכחות של קסם נכון?" הוא מסתכל עליה "ואני מניח שזה די ברור אבל רק ליתר ביטחון, גם את הגעת למסקנה שכנראה יש שם מלכודת נכון?"

משאבים
נק"פ 27/24
פרצי ריפוי: 8/4

א"ר
ראליין לא מבזבז שנייה, מסתער על הקובולד עם אגרופים שזוהרים לפתע באור כסוף וחיוור, ובמספר חבטות הוא מותיר את הקובולד ההמום מאחוריו, ממשיך לכיוון האלף בטרם יהיה מאוחר מדי.

META
משנית: סימון הקובולד עם הפגיון עם oath of enmity.
רגילה: overwhelming strike:
התקפה 1 (דרג"ש): 20 טבעי (20+5=25)
התקפה 2 (דרג"ש): 1 טבעי (1+5=6)
בוחר בהתקפה 1
נזק: 4+5=9, וראליין והקובולד מחליפים מקום

משאבים
מצבים: