נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

ערכת ההתחלה של וורהאמר 4 זמינה ב PDF, ובקרוב בדפוס

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
הודעות: 19134
הצטרף: 09 נובמבר 2002, 19:21
תשובות: 14
מיקום: Somewhere over the rainbow
יצירת קשר:

ערכת ההתחלה של וורהאמר 4 זמינה ב PDF, ובקרוב בדפוס

שליחה על ידי The oldman » 29 דצמבר 2018, 23:15

ערכת ההתחלה של Warhammer Fantasy 4th Fantasy RPG מבית קיוביקל 7, זמינה כעת לרכישה כ PDF, ובעוד כחודש תצא גם בדפוס. המהדורה הרביעית נשענת יותר על המהדורה הראשונה והשנייה, ולא ממשיכה את המהדורה השלישית - מבחינת סיפור היא באותו העולם ולא מתחשבת בשינויים של עידן סיגמאר.
הערכה כוללת שני ספרים, ספר הרפתקאות בן 40 עמודים וספר עולם בן 64 עמודים שהוא המדריך לעיירת המבצר Ubersriek, שגם מכיל מידע רב על המקומות בעיר ובסביבתה ורעיונות להרפתקאות. הערכה גם מכילה דמויות מוכנות מראש, סט קוביות איכותי של Q workshop, תקצירי חוקים, מסך פשוט למנחה ועוד.
מחיר הערכה הוא 23 ליש"ט או 30 דולר לגרסה הפיזית. ניתן לרכוש מאתר קיוביקל 7 http://cubicle7.co.uk/wfrp4-starter-set/

מי שמעוניין להתעניין במהדורה החדשה, יש הרפתקה חינמית להורדה - WFRP Ubersreik Adventures - If Looks Could Kill - Cubicle 7 Entertainment Ltd. | Warhammer Fantasy Roleplay Fourth Edition | DriveThruRPG.com

בהמשך לדיון שפתחתי כאן - האם הפורמט של ספרי החוקים עדיין רלוונטי? המוצר הזה הוא די מנוון, קרי אין אפשרות לפתח דמויות אלא בעיקר דגש על הרפתקה. דווקא כתוסף לספר הבסיס הוא נשמע אחלה - גם מכיל הרפתקה, גם מדריך לעולם, וגם סט קוביות. אבל לא בטוח כמה הוא עומד בפני עצמו.
CB72401-WFRP-STARTER-Cover.jpg
CB72401-WFRP-STARTER-Cover.jpg (132.95 KiB) נצפה 277 פעמים
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
הודעות: 10782
הצטרף: 13 אוגוסט 2010, 22:01
תשובות: 3
מיקום: כפר גאלי קטן.
יצירת קשר:

ערכת ההתחלה של וורהאמר 4 זמינה ב PDF, ובקרוב בדפוס

שליחה על ידי rui » 30 דצמבר 2018, 00:00

יחסית למה שזה מציע, 15 דולר נשמע לי הוגן יחסית. עם זאת, ניכר מהתגובות שם שהמוצר חצי אפוי - הם העלו זאת תחילה בלי דמויות התחלתיות, ועכשיו אחרי שהן הוסיפו אותן, המפה של האזור הגדול תצא רק בחודש הבא כנספח חינמי.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה