• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

הקוסם פותח את הדלת לרווחה, לוקח את המפתח, ושולף את רובה הקשת שלו.
תמות אביר אידיוט
meta
פותח את הדלת. המפתח אצלי ביד והוא יישאר שם גם אחרי שאני אוציא מהדלת.
שולף רובה קשת.
הח'אן תסתער.

לוהנגרין מסתער מהדלת. ''לב נהר! בוא ותילחם מולי כאביר אל אביר!'', הוא קורא, ושניהם מסתערים זה על זה. אביר העורב מנחית את חרבו על האויב.

META
הולך מ-D13 ל-G10.
התקפה:
1d20+5=23.
נזק:
2d6+6=18.

לב נהר מביט בכם במבט חלול, ואז הוא מתפרק לארבע יחלקים כאשר המכה האלכסונית של אביר העורב קוטע את זרועו הימנית קצת מתחת לכתף אץ גופו בכוו אלכסוני לאורך החזה ואת ידו השמלאית מתחת למרפק.
זוג הכלבים נעלמים בעוד דם אדום מכתים את אביר העורב.
מה אתם עושים?

דבר ראשון לבקשתך מגלגל תפיסה בשביל כולנו כדי לחסוך זמן. ספר לנו מה אנחנו רואים ואז נמשיך כמתוכנן.
[dice:1pn0i73s]714802:0[/dice:1pn0i73s]
[dice:1pn0i73s]714802:1[/dice:1pn0i73s]
[dice:1pn0i73s]714802:2[/dice:1pn0i73s]

[dice:1pn0i73s]714802:3[/dice:1pn0i73s]

לוהנגרין מביט ביריבו המובס רגע ארוך. ״לעונג היה לי להילחם בך, לב נהר״, הוא מנקה את חרבו ועומד דקת דומיה. מנהגים מטופשים של אבירים. לאחר מכן הוא ממלמל תפילה קצרה לאלת העורב והולך לסרוק את המקדש, החדר והגופות, מחפש חפצי ערך.

META
לוקח 20.

"הי אביר! אין זמן לעמוד כמו אידיוט! ומה אתה רוצה לעשות כשהילד יתעורר וישאל מה קרה לכולם? יש לנו עוד חדר לרוקן לפני שאני חוקר את הילד! כהנים, יצבו את הכהן שעילפנו." הוא יועיל בהמשך ... הקוסם מוסר את המפתחות לאיווג'ין כדי שתפתח את הדלת השנייה. נחפש את ביצי הדרקונים אחר כך, קודם כל יש לדאוג לאבטחה.
out
אם כולם מסכימים אנחנו פורצים את הדלת לחדר השני בעלות של 2 סיבובים, וכולנו מוכנים. לוהנגרין בראש ואיווג'ין אחריו. הקוסם ורולאק מחפים בטווח. אנחנו אמורים לחסל את כל יושבי החדר תוך 4 סיבובים ואז נהיה מאובטחים, ונסתיר אתכם בתוך החדר השני כשאני אתחקר את הילד.

לא סביר שהם הלכו לשירותים "קדימה, נעלמו לנו שני אנשים. אסור לנו להזניח אותם בידיים של אלו שחטפו אותם! בואו נמצא אותם" אומר הקוסם, מתחיל להתקדם לכיוון היציאה הנעולה. אם הם יהיו באזור הספסלים אני אראה אותם, וזה יעזור לנו להתחזות לאנשים טובים.

In
אתה אכן רואה אותם מאחורי אחד הספסלים, או ליתר דיוק את הכוהן קורע מעל גופתו של הפרח בעניים דומעות ופגיון נוטף דם בידו, נראה שהילד לא התעורר, והוא כנראה לא יתעורר לנצח.
הוא מביט בך בשנאה יוקדת, לא נראה שהוא קנה את ההצגה שלך "נתראה בגיהנום ממזר" הוא מניף את הפגיון לכיוון ליבו.
Out
אתה יכול לגלגל גילגלול זריזות מנוגד בשביל לעצור אותו מלהתאבד.
התוצאה של הגילגול שלו היא 15

חזרה