• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - סיימנו!

רישו
''שוב השָאדָ'אוּלְנִי'', מסנן ואשו. ''תסרקי את השטח כמו שעשית במחנה אוהלי האבן. אני ו-וואף נטפל בהם כמה שנוכל בינתיים''. הוא מוחץ שן שום (הוא דאג להצטייד היטב טרם יצא לדרך), ומושח את חציו בה. תסתער על הימני, הוא פוקד טלפתית, בעוד הוא עצמו יורה חץ צורב על הראשון שהופיע.

META
14 ו-4.

רישו
רין פקחת את עינה השלישית במידה ואילו אנשי צל היא מניחה לואשו לירות עליהם אך מונעת ממנו להסתער "אנחנו צריכים לעמוד גב על גבאו שנהייה בבעיה" ומכוונת את חניתה לעברם, מוכנה לפגוע בראשון שיתקרב (פעולת הכנה)
במידה והם לא יצורי צל היא עוצרת אותו מלירות ואומרת "הם לא שחורים, תמתין כרגע ותעמוד גב על גג איתי" ואז פונה עליהם וצועקת "מי אתם? אני לא רוצה לפגוע בכם אך אם תמשיכו כך לא תותירו לי ברירה"

לא נראה שביאורן מבין את הרמז, אבל הוא בכל זאת עונה "תראה, אני לא חושב שמישהו פה רוצה לחזור. מישהו פה רוצה לחזור? תוריד את היד גיאקן, בכל מקרה, אף אחד לא עומד לחזור. אבל אם יש פה צלף אחד, כנראה יש עוד באזור, ואני לא חושב שמישהו פה רוצה למות רק כי לא הפעלנו קצת מחשבה נגד איום ברור מאליו. משהו פה רוצה...? תוריד את היד, גיאקן. בכל מקרה, למשהו יש רעיונות מה אפשר לעשות כדי לא למות מעוד צלפים שיכול להיות שכן ויכול להיות שלא מסתובבים באזור?"
ואז, אחרי קצת מחשבה, ביאורן מוסיף
"למעשה, יש עוד משהו שאני רוצה שתראה, גורן, מצאת את אחד הקליעים של הצלף ממקודם, לא רציתי לגעת בזה כי אין לי מושג למה יוביל מגע של בשר בקליע, אז סימנתי את המקום כדי שתוכל להעיף מבט, נראה לי שאתה תבין בזה טיפה יותר כי אתה לא בדיוק ננס וגם כי אין לך בשר."

אומבר מחכה לקוסם הזיכרון, וחושב חזק על קשקוש הנייר, ורק עליו - לא מאפשר לשום דבר אחר להכנס למחשבתו, ובנוסף לכך אומבר ממסך את שאר זכרונותיו במעטה של צללים.
META
שימוש בצללים: 18

ביגורן
הקליע לא מצופה בשום חומר חורך בשר - הוא פשוט חתיכת מתכת מחודדת שנורתה בדיוק רב ובמהירות גבוהה.
גיאקן מוריד את ידו.
רוח חזקה חולפת על פני המדבר, מעיפה אפר על פניכם.
ענן עובר בשמיים ומכסה את השמש, והאזור מחשיך.

אז, מה אתם מחליטים? להמשיך קדימה או להתבצר ולחכות לאיום הבא?
OUT
הדמות שלך הריגה בהחלט, פשוט הייתי צריך את הידיים שלה לעלילה.

אומבר
קוסם זכרון מגיע, קוסם צעיר, בלי זקן ארוך, גלימות או שאר הסטראוטיפים. הוא לובש שריון עור, שיערו שחור קצוץ ומבטו חודר וזועף.
בלי לדבר, הוא תופס את ראשך בידיו. הוא מבולבל, מעטה הצללים מונע ממנו לחקור אותך, ולאחר קצת זמן הוא מוריד את ידיו מראשך. הוא לוקח דף ריק, ומעביר עליו את ידיו העטופות בהילה כחולה בהירה. על הדף מתגשמות האותיות מזכרונך, וקצוותיו מתעצבות בצורה המתאימה.
"טוב," אומרת לך דארה, "נראה שהצלחנו לטפל בטעותך הפעם. אתה משוחרר, ונקווה שדברים כאלה לא יקרו יותר.

כאשר אתה יוצא מהחדר, אתה מוצא פתק זרוק על הרצפה.
הוא מזכיר את המכתב חסר השולח שקיבלת בבקתה לפני זמן לא רב, וגם התוכן דומה.
אני מתגעגעת, בני.

רישו
הם יצורי צל... אבל לא בדיוק. יש להם הילה דומה, אבל... משהו מאוד מוזר קורה שם.
חיצי של ואשו חולפים דרך המטרה שלו, שממשיכה לעמוד בלי לזוז.
שתי דמויות נוספות מופיעות.

רישו
רין מתחילה להזיעה בעוד הדמויות ממשיכות להופיעה "למה הם לא תוקפים? ולמה יש להם הילה מוזרה כל כך..." העיניים של רין נפערות, כמובן! "אילו העתקים, אני אמצא את המקורי ואתה תחפה עלי בסדר?" רין סורקת את הדמויות, מנסה למצוא את המקור.

אין לי כלום נגדך ואין לדמות שלי כלום נגד הדמות שלך. למה אתה שואל?
על כל פנים, גורן מחכה מספר דקות לראות אם הענן פה כדי להישאר, ואם יש לו תכונות על טבעיות כל שהן, לפני שהוא ממשיך.
[dice:dnu8z06y]714718:0[/dice:dnu8z06y]

אומבר מרים את הפתק, ותוחב אותו לתוך כיס, מביט בפתק בעצבנות - סביר להניח שמדובר בלעג של קוסם כלשהו, אבל זה בכל זאת לא נעים לאומבר.
אומבר ניגש לחדריו הפרטיים, או כל מקום אחר שבו הוא יכול לומר בוודאות שלא עוקבים אחריו ושם הוא מנסה לצרף את הג'יבריש.

אומבר
החלק שגנבת והחלק ששלחו לך מתחברים, אבל הכתב עדיין בלתי קריא. זה נראה כאילו הוא כתב על עצמו כמה פעמים, כי לא היה לו זמן להביא עוד מגילה.

רישו
החץ של ואשו חולף דרך דמות נוספת, ועוד שלוש דמויות נוספות מופיעות.
רין לא מצליחה לזהות מי האמיתי, כי כשלא זורקים קובייה לדברים כאלה זה לא יוכל להתבצע.

ביגורן
לענן עצמו אין שום תכונות מיוחדות.
אבל כאשר יש אור ברוב האזור, יש דברים שנמשכים לחושך.
האפר מסביבכם מתחיל לנוע במעגלים סביבכם, ונראה שיש משהו מתחתיו. משהו שעדיין לא יצא, אבל אם לא תפעלו מהר תפלו במלכודת שלו.
כרגע, האפר הוא רק אפר לא מזיק שזז. בקרוב, משהו יצא ממנו. ממליץ לברוח, או לפחות להתכונן לקרב.

גורן מתרחק מהמערבולת. חיות שינסו לאכול אותו יגלו מהר מאוד שהוא לא טעים, אבל בשבילו זה כבר יהיה מאוחר מדי, ככל הנראה. בנוסף, מתכונן לירי. יש לי עוד פצצה מוכנה.

גלגול קוביה למשהו שדורש את זה.
[dice:3dsx3e9o]715099:0[/dice:3dsx3e9o]
out
נמלת אריה או משהו בסגנון, נכון?
בכל מקרה כל עוד לא אומר אחרת, כשאני משתמש בפצצה זו פצצה רגילה. מקובל או שצריך לציין בכ"ז?

חזרה